Módny štýl podľa astrologického znamenia (2. časť)

Astrologické znamenia majú vplyv nielen na naše povahové vlastnosti, vzhľad, chute či kariérne sny. Ovplyvňujú aj náš zmysel pre módu, a verte či neverte, v mnohých prípadoch aj obsah nášho šatníka či šperkovničky. Ak v módnych štýloch stále len tápete, skúste si nechať poradiť práve astrológiou. Možno sa nájdete.

Odporúčame: Michaela Kocianová ako najštýlovejšia Slovenka: Jej šatník budeš milovať

ako sa štýlovo obliecť

Zdroj: Shutterstock®

Váhy

Váhy sú estetické znamenie s obrovským zmyslom pre krásu. Ženy Váhy milujú dokonalé kúsky, ktoré sršia kreativitou, ženskosťou a charizmou zároveň. Či už sa dajú na športovú eleganciu, ležérnu módu alebo sexi vizáž, zakaždým svoje okolie dokážu ohúriť hravosťou a zmyslom pre zladenie sa. Typickou vlastnosťou je tiež fakt, že u Váh oblečenie jasne odzrkadľuje aj ich momentálnu náladu. Ak je pozitívna, bude plná hravých doplnkov, veselých farieb a príťažlivých kúskov. Ak však Váha prepadne smútku, poddá sa strohosti a na experimenty v obliekaní okamžite zabudne. Posledným poznávacím znamením je neprehliadnuteľný zmysel pre vkus a minimálne jeden módny časopis na nočnom stolíku.

Škorpiónky

Charizmatické a vášnivé Škorpiónky patria medzi najsilnejšie ženy zverokruhu. Ich inteligencia v kombinácii s dominantnými vlastnosťami sa prejavuje aj v štýle ich obliekania. Sebavedomie týmto dámam chýba málokedy. Rady na sebe pútajú pozornosť, vo vybranom outfite sa však musia cítiť dokonale pohodlne. Či už si na seba dajú voľnú tuniku alebo obtiahnutý korzet, budú pôsobiť, akoby ich šaty boli zároveň ich druhým telom. Škorpiónky taktiež majú vrodený cit pre aktuálne vychytávky, na ktoré v butikoch siahajú viac menej intuitívne. Keďže rady pôsobia záhadne, obľúbenou farbou sa neraz stáva čierna.

módny vkus

Zdroj: Shutterstock®

Strelkyne

Ohnivé a neposedné Strelkyne sú telom, srdcom aj dušou večnými dobrodruhmi. Cestovateľky, ktoré nedokážu len tak obsedieť, si volia pohodlné univerzálne kúsky, vďaka ktorým sa nestratia v žiadnej situácii. Ráno sa tak môžu nachádzať v práci, poobede na nejakom slávnostnom obede a podvečer v rovnakom outfite dokážu bez problémov vycestovať hoc aj na neplánovanú dovolenku kamsi za hranice bežných destinácií. Mnohé z týchto dám hľadajú inšpiráciu aj v iných kultúrach, obľubujú napríklad etno doplnky, francúzsku eleganciu či japonské kimoná. Každopádne ich rozhľadenosť im umožňuje kupovať výhradne nadčasové kúsky.

Kozorožkyne

Dámy narodené v tomto znamení sú obvykle konzervatívnejšie typy. Zvyknú sa riadiť heslom: „v jednoduchosti je krása“. Keďže majú v sebe tiež vrodenú šetrnosť, v butikoch s luxusnými outfitmi a svetoznámymi značkami ich nájdete málokedy. Možno tak v čase výpredajov. Ich šatník napriek nie príliš módnej zanietenosti ale vôbec nevyzerá zanedbane. Občas možno pôsobia strohou eleganciou, avšak vždy upravene a nadčasovo trendy.

štýlové oblečenie

Zdroj: Shutterstock®

Vodnárkyne

Nerozhodné a občas náladové Vodnárkyne túžia po vzdušnom odeve. Potrebujú mať pocit slobody a voľnosti absolútne vo všetkom, aj vo výbere šiat, aj pri ich nosení. To, čo si oblečú ráno do práce či do školy, riešia zvyčajne za päť minút dvanásť. Potrebujú totiž k tomu svoje aktuálne pocity. Ak sa im v priebehu dňa zmenia, prestanú sa vo svojom oblečení cítiť pohodlne, a keď im to situácia umožní radšej, sa pôjdu prezliecť. Zo štýlov ich najviac fascinuje športová móda, prípadne mestská elegancia.

Ryby

Romantické Ryby zväčša vyhľadávajú kúsky, ktoré podčiarknu ich jemnosť a zasnenosť. Obľubujú pastelové farby, volániky, čipky a kadejaké drobné ozdôbky. Extravagancia im veľa nehovorí a vyhadzovanie peňazí za módne výstrelky považujú skôr za nezodpovedné. Keď ich ale niečo osloví, od kabelky cez topánky, oblečenie až po bižutériu, neváhajú a kúpia si to, nech to stojí, čo to stojí. Pretože láska na prvý pohľad.

Odporúčame: Dara Rolins a jej jesenné módne tipy: Toto na nej milujeme najviac

2 komentárov
Mirka

Mirka

16.08.2013 10:02

na mňa to úplne sedí :)

Vaše meno:

Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

16.08.2013 16:28

Super, celkom som sa našla...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE