Spoznajte svojho chlapa podľa hviezd – muž Ryby

Toto vodné znamenie spoznáte už na prvý pohľad. Zasnený výraz, romantické sklony, umelecká povaha...Iba chlap v znamení Rýb dokáže byť tak citlivým a jemným partnerom, že si to ledva dokážete predstaviť. Aspoň tak ich prezentujú hviezdy. Ale keďže muži sú muži, aj Ryby v chlapskom prevedení dokážu prekvapiť svojimi negatívnymi vlastnosťami. Tou najväčšou je pravdepodobne emocionálna dvojakosť. V praxi to znamená, že city tohto muža môžu byť neraz tak rozporuplné, až ho skôr či neskôr privedú do vôd, v ktorých ani Ryba nebude vedieť viac plávať.

 

Práve kvôli svojej citovej stránke sa Ryby muži dokážu utrýzniť až do skutočných depresií. Láska vie byť pre nich tou najnebezpečnejšou pascou. Niekedy milujú až príliš, na druhú osobu sa naviažu tak silno, že zabudnú žiť bez nej, sami so sebou. Zradu vnímajú veľmi ťažko. Buď sa budú dlhý rok utápať v slzách, alebo ich vymenia ešte za čosi horšie, ako alkohol, či drogy. Zachrániť ich môže nová láska, avšak k nej potom budú pristupovať úplne inak. 

 

Odporúčame prečítať:

7 letných tipov pre vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby

7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec

7 letných tipov pre ohnivé znamenia: Lev, Strelec a Baran

7 letných tipov pre vzdušné znamenia: Vodnár, Blíženci a Váhy

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy – muž Ryba

Zdroj: Shutterstock®

Podľa toho, čo všetko ich v živote vyformovalo môžu mať veľmi silné sklony k nevere, ale tiež k žiarlivosti, majetníckemu správaniu, aj citovému vydieraniu. Takéto vlastnosti ale bývajú u mužov v znamení Rýb predsa len skôr ojedinelé.

 

Bežne sú títo muži milujúcimi partnermi, ktorí túžia po dlhodobej harmónii. V partnerstve sa správajú skôr submisívne, a svojej polovičke dokážu odpustiť aj také veci, ktoré by iní muži neprehliadali.

 

Kúsok dobrodruha v nich ale predsa len je. Ak v sebe tento muž objaví nejaký umelecký talent, rád si v rámci svojho hobby vytvorí akýsi vlastný alternatívny život, v ktorom bude aspoň podľa predstáv úspešný a obdivovaný. Opäť by si ale mali dať pozor na to, aby príliš nepodľahli svojim snom a následne sklamaniu z toho, ak sa nezhodujú s realitou. 

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy – muž Ryba

Zdroj: Shutterstock®

Praktické zmýšľanie od neho príliš neočakávajte. Muž Ryba nie je klasický chlap, a ak s ním chcete vydržať, mali by ste sa s tým zmieriť. Neschopnosť v niektorých bežných životných situáciách vám ale dokáže vynahradiť obrovskou dávkou fantázie, svojou kreativitou ako aj nehou a hlbokou empatiou.

 

Po akej žene túži? Muž v tomto znamení, si ženy ctí a dokáže sa do nich aj vcítiť. Nepatrí k tým, ktorí by nepomáhali v domácnosti, práve naopak. Snaží sa robiť všetko tak, aby svojej milovanej uľahčil život. Aj preto chce po svojom boku rovnocennú partnerku, z ktorej bude vyžarovať pokoj, sila a najmä ženskosť. 

 

Odporúčame prečítať: 

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Baran

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Býk

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Blíženec

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Rak

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Lev

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Panna

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Váhy

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Škorpión

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Strelec

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Kozorožec

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Vodnár

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE