Všetko, čo ste chceli vedieť o posmrtnom živote

Je pravda, že deti ľahšie vidia mŕtvych?
Môžu nám mŕtvi pomôcť nájsť veci?
Existuje naozaj niečo také ako spriaznená duša?

 

Concetta Bertoldi je už od svojho detstva schopná komunikovať s „druhou stranou“.


Vo svojej knihe Aké je to v nebi?, odhaľuje pravdu o osudoch a šťastí našich zosnulých. Bertoldi píše otvorene a úprimne s milým, láskavým humorom, takže ak vás zaujímajú, ako to vyzerá na druhej strane, či naši blízki zosnulí chodia oblečení, športujú, čo a či tam jedia... prečítajte si jej knižku vo forme otázok a odpovedí.

 

Concetta ponúka odpovede aj na otázky, ktoré sa vám môžu zdať čudné. „Pokúšajú sa vám mŕtvi niekedy poradiť v otázkach módy?“ alebo „Ktorý váš zážitok s celebritou bol najčudnejší?“

 

Odporúčame prečítať: Prečo ničíme to, čo najviac milujeme?

aké je to v nebi  Concetty Bertoldi

Zdroj: Shutterstock®

Ako bonus sa v knihe s čitateľmi delí o svoje vlastné zážitky s nezvyčajným darom, ktorý dostala. Otvorene sa spovedá zo svojho života, venuje sa manželstvu aj pracovným skúsenostiam – všetko približuje s ohľadom na svoje poslanie pomáhať druhým.

 

Concetta Bertoldi sa živí ako médium. Spolupracuje s britskou kráľovskou rodinou, svetovými celebritami či politikmi. Vystupovala v rôznych televíznych reláciách, písal o nej časopis Time. Ľuďom pomáha zmierniť zármutok za svojimi zosnulými blízkymi. Na jej služby sa čaká dva roky. 

 

Odporúčame prečítať: Odkyslenie – kľúč k celkovej pohode

 

Aké boli začiatky Concetty Bertoldi?

 

Prečítajte si:

Som veľmi otvorený človek, ale čo sa týka rozprávania s mŕtvymi, o tom som dosť dlho mlčala. Teraz som s tým už zmierená. Dalo by sa povedať, že som do toho dorástla. Ale keď som bola mladšia, nechcela som, aby o tejto mojej vlastnosti hocikto vedel. Verejne to nerobím až tak dlho – iba posledných desať rokov. Chcelo to veľa podpory (ešte sa k tomu neskôr dostanem) – ale teraz, keď si uvedomujem, aké je to dôležité, som oveľa otvorenejšia, čo sa týka rozprávania o tejto schopnosti, ako aj o veciach, ktoré som sa prostredníctvom nej naučila.

 

Hneď, ako som sa rozhodla zverejniť svoj nezvyčajný talent, začali prichádzať otázky. Dostávala som vážne otázky, hlúpe otázky, smutné otázky, uštipačné otázky. Odpovedala som na nich pravdivo, trpezlivo... a opakovane. Táto kniha je snahou zodpovedať všetky otázky, ktoré som počas rokov dostala, a najmä zodpovedať tú jednu otázku, ktorú mi kládli najčastejšie, a tou je: „Kedy napíšete knihu?“

 

Všetko, čo ste chceli vedieť o nebi, nájdete v novinke Aké je to v nebi?

 

Odporúčame prečítať:  Povolenie k rodičovstvu - ako si poradiť s výchovou? 

 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE