Cyklický horoskop – Doba ticha (20.1.-18.2.)

V Dobe ticha sa nerodia len mĺkvi ľudia, za to zádumčivejší než v iných znameniach cyklického horoskopu. Ide o jedenáste obdobie roku, ktoré sa vyznačuje obvykle už pokojnejšou zimou. Víchrice, záveje, aj tuhé mrazy a nepriazeň počasia bývajú v tomto čase už viac menej na ústupe. Príroda sa už začína očisťovať a pripravovať na slnečné lúče, aj na to ako opäť ožije. Aj vďaka tomuto mávajú ľudia, ktorí sa narodili v tomto znamení poriadnu dávku životného optimizmu. Keď sa vám čokoľvek nebude dariť, budú to práve oni, ktorí vás o širokým úsmevom na tvári objímu a povzbudia.

 

So svojím prístupom k životu na vás môžu pôsobiť akosi netradične, až nekonvenčne. Ak ich však spoznáte zistíte, že majú síce svojský pohľad na veci, za to nie nesprávny, či nešťastný.

 

Odporúčame prečítať: Cyklický horoskop - charakteristika 

 

Dátum narodenia: 20.1.-18.2.

Cyklický horoskop – Doba ticha (20.1.-18.2.)

Zdroj: Shutterstock®

Pozitívne vlastnosti: majú radi všetko nové, predsudky sa im priečia a vy raz dva zistíte, že ide o tých najtolerantnejších ľudí na svete. Vaše tajomstvá síce nedokážu veľmi udržať, avšak nemusíte sa báť. Nikdy ich nepoužijú na to, aby vás zdiskreditovali. Sú mimoriadne spoločenskí, často dobre naladení, optimistickí, plní života. Majú tiež obrovskú dávku fantázie, radi tvoria vlastné veci a ešte radšej sa priúčajú v rôznorodých oblastiach.

 

Negatívne vlastnosti: občas vedia byť naivní a okoliu až príliš dôverovať. Aj keď ich mávajú ľudia radi, zvyknú mať len zopár skutočných priateľov, keďže sa akosi boja viazať. Dupľom ak už majú za sebou nejakú tú neblahú skúsenosť. Niekedy si na oči nasadia ružové okuliare a vedome si ich odmietajú zložiť. Ľahko podliehajú stresu, sú tvrdohlaví aj vznetliví. V hádkach idú neraz hlavou proti múru. 

Cyklický horoskop – Doba ticha (20.1.-18.2.)

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť lásky: v láske sú veľkí snílkovia, ktorí si už v rannom veku vysnívajú svojho princa / princeznú na bielom koni a keď zistia, že realita je iná, dokáže im to zlomiť srdce. Ak ale budú mať šťastie a svojho vyvoleného stretnú, sú ochotní obetovať mu všetko. Vrátane svojej milovanej kariéry. Keď ale láska opadne, začnú opäť túžiť po slobode a svojej nezávislosti. Ich polovička by mala byť pripravená na to, dopriať im ju. Popri rodinnom živote musia viesť aj bohatý spoločenský, inak ich rutina začne ubíjať. 

Cyklický horoskop – Doba ticha (20.1.-18.2.)

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť krásy a zdravia: milujú všetko inovatívne, originálne, všetko čo má dušu, a tak nejako vytŕča z radu. Podobný štýl nájdete aj v ich šatníku, nielen dámy, ale aj páni z tohto znamenia neraz podľahnú móde telom, aj dušou. Čo sa zdravia týka, nezvyknú trpieť niečím špeciálnym. Väčšinou sa o seba snažia starať, uprednostňujú zdravší životný štýl. Mali by sa viac hýbať na čerstvom vzduchu, ten im pomáha bojovať so stresom, aj s nespavosťou. Pozor by si ale mali dávať na úrazy. Ich citlivým miestom sú hlavne nohy.  

 

Oblasť kariéry: z hĺbky celej svojej duši túžia po sebazdokonaľovaní. Milujú nasávanie poznatkov, aj po škole vyhľadávajú rôzne kurzy, školenia. Nikdy so sebou nie sú na 100% spokojní. Aj svoje prvé zamestnania vnímajú skôr ako školu života. Ak si ich zaľúbia, pomaličky a potichúčky sa začnú priúčať všetkému, čo budú môcť zúžitkovať v prípade, že sa rozhodnú osamostatniť. A veruže sa neraz aj rozhodnú. 

 

Odporúčame prečítať: 

Cyklický horoskop - Doba prebudenia (21.3. - 19.4.)

Cyklický horoskop - Doba rastu (20.4. - 20.5.)  

Cyklický horoskop - Doba rozkvetu (21.5. - 20.6.)

Cyklický horoskop - Doba dlhých dní (21.6. - 20.7.)

Cyklický horoskop - Doba dozrievania (21.7. - 21.8.)

Cyklický horoskop – Doba žatvy (22.8.-21.9.)

Cyklický horoskop - Doba padajúceho lístia (22.9.-22.10.)

Cyklický horoskop - Doba prvých mrazov (23.10. - 22.11.)

Cyklický horoskop - Doba dlhých nocí (23.11.-21.12.)

Cyklický horoskop - Doba hlbokého spánku (22.12.-19.1.)

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE