Indiánsky horoskop - Had (23.10. – 23.11.)

Na pohľad nebezpečný a vyvolávajúci strach aj rešpekt. Ak ho však spoznáte zistíte, že aj Had dokáže byť prítulný, milovať a zároveň ochraňovať. Na svojich najbližších mu veľmi záleží, ak ho niekto ohrozuje, prípadne jeho milovaných. neváha sa však pustiť do boja. Ktorý mimochodom málokedy prehrá. Had patrí k veľmi bystrým a prezieravým zvieratám a podobné vlastnosti pripisovali Indiáni aj ľuďom narodeným v tomto znamení.

 

Keď had chce dokáže skutočne ublížiť, raniť jedovatými slovami, ale aj činmi. Z duše neznáša provokácie. K životnému šťastiu potrebuje hlavne pokoj a relax.

 

Had je okrem iného veľmi magickým zvieraťom. Stelesňuje inteligenciu, hlbokú vnímavosť a neraz sa mu prisudzujú aj magické schopnosti. Napriek tomu, že v prírode ho považujeme za nebezpečného tvora, v skutočnosti je veľmi užitočným a nápomocným.

 

Odporúčame prečítať: 

Indiánsky horoskop - charakteristika

Indiánsky horoskop - VLK (19.2. – 20.3.)

Indiánsky horoskop - SOKOl (21.3. – 19.4.)

Indiánsky horoskop - BOBOR (20.4. - 20.5.)

Indiánsky horoskop - JELEŇ (21.5. – 20.6.)

Indiánsky horoskop - ĎATEĽ (21.6. – 21.7.)

Indiánsky horoskop - LOSOS (22.7. – 21.8.)

Indiánsky horoskop - MEDVEĎ (22.8. – 21.9.)

Indiánsky horoskop - HAVRAN (22.9. – 22.10.)

Indiánsky horoskop - HAR (23.10. - 23.11.)

 

Indiánsky horoskop - Had

Zdroj: Shutterstock®

Indiánske znamenie - HAD

 

Dátum narodenia: 23.10. – 23.11.

 

Rýchla charakteristika: Skvelí pozorovatelia a bádatelia s priam detektívnymi sklonmi. Had je od prírody veľmi zvedavým, ale aj opatrným tvorom. Dokáže sa pohybovať nenápadne, rovnako tak človek narodený v jeho znamení vie šikovne vyzistiť všetko, čo potrebuje.  

 

Živel: Hadov ovplyvňuje vodný živel, ktorý v nich podporuje intuíciu aj emócie. Vďaka tomu sa dokážu ľudia narodení v tomto znamení skvele vcítiť do druhých. Okrem vody má nad nimi silu aj západný vietor, ktorý je taktiež viazaný s citmi aj vnímaním. 

Indiánsky horoskop - Had

Zdroj: Shutterstock®

Aký je Had?

 

Lojálny, milý, šarmantný a empatický. Zakladá si na svojom vzhľade, na slušných spôsoboch aj elegantnom prejave. Tomuto človeku sa môžete pokojne zveriť aj so svojím najtemnejším tajomstvom, nikdy vás nepodrazí. Samozrejme, ak vy nepodrazíte jeho. Had patrí k hĺbavým pozorovateľom, potrpí si na maličkostiach a žiaden detail mu neujde. Miestami môžete mať pocit, že vás Had špehuje, respektíve vám číta myšlienky. Jeho neraz správne odhady sú však len kombináciou vysokého IQ + EQ + skvelých pozorovacích schopností. Had na mnohých môže pôsobiť ako introvert, ak sa však pri vás odviaže, zistíte, že sa v ňom ukrýva aj skvelý zabávač.

Indiánsky horoskop - Had

Zdroj: Shutterstock®

Aký je Had v láske?

 

Občas vyhľadáva samotu, v skutočnosti však potrebuje byť milovaný tak ako väčšina z nás. Had občas vnáša do svojich vzťahov, či už priateľských, alebo partnerských pesimistický pohľad. Niekedy sa tak pri ňom môžete cítiť ako na emocionálnom kolotoči. Had dokáže veľmi silno milovať, ale aj nenávidieť. Na to, aby ste v ňom spustili lavínu hnevu a zloby mu však musíte vyviesť naozaj niečo neodpustiteľné. Veľmi ťažko znáša neveru, celkovo patrí k dosť žiarlivým aj majetníckym bytostiam. Zároveň sa radí medzi skvostných zvodcov, jeho šarmu málokto dokáže nepodľahnúť.

 

Odporúčame prečítať: Indiánsky horoskop - charakteristika

 

 

Aký je Had v práci?

 

Keďže si potrpí na maličkostiach, raz dva spoznáte jeho sklony pre perfekcionizmus. Ak však potrebujete zamestnanca, ktorý nebude klásť zvedavé otázky a nebude celé jeho JA horieť ctižiadostivosťou, Had vás sklame. Už od útleho veku má vysoké ambície, neraz na seba kladie vyššie nároky, než by od neho okolie očakávalo. A Had ich zaťato skôr, či neskôr aj prekoná. V práci sa vyznačuje aj svojou tvrdohlavosťou, ale skôr v jej pozitívnom svetle. Bude sa snažiť problém vyriešiť dovtedy, kým mu naozaj nepríde na zúbok.

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Jana Komadová

Jana Komadová

10.04.2015 15:17

Zaujímavý horoskop

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE