Horoskop na november: Vieš, ktoré znamenie stretne osudovú lásku?

Horoskop na november 2017  sa sústreďuje najmä na kompenzáciu únavy s radostnými udalosťami. Tak budeme schopní dobiť si stratenú energiu. A aj keď je rok 2017 skoro na konci, ešte nás toho v našich životoch čaká pomerne veľa. Toto obdobie bude veľmi intenzívne, nielen v láske, pracovnej oblasti, ale aj vo vnímaní sveta okolo nás. Prečítaj si, čo čaká v novembri tvoje znamenie zverokruhu a buď pripravená!

 

Pozri aj: Mesiac narodenia ovplyvňuje tvoje zdravie! Prečítaj si o tom svojom

 

Baran 21.3 - 20.4

Zárukou šťastného novembra je neupadnúť do jesennej depresie. To, že situácia nevyjde podľa predstáv, nemusí ihneď znamenať, že nemôžeš veci otočiť tak, ako chceš. Snaž sa byť pozitívny a zdvihnúť tak náladu aj svojmu okoliu. Barani budú v novembri neustále riešiť pracovné, partnerské a rodinné vzťahy. Sú to veľkí bojovníci, a tak neustále bojujú vo vzťahoch. Kariérny a životný posun bude mierne obmedzený a na chvíľu zabrzdený. Budeš mať však dostatok časuna premýšľanie ako pracovne uspieť.

znamenie baran

Zdroj: Shutterstock®

Býk 21.4 - 21.5

Toto je pre Býkov najdôležitejšia časť roka 2017. November uzavrie určitú časť vo vzťahovej oblasti a nastaví nové pravidlá. Býci budú stáť pred významným rozhodnutím, ktoré môže ovplyvniť ich budúcu kariéru. Starostlivo zváž všetky slabé aj silné stránky, nekonaj unáhlene a prchko. Ak pociťuješ psychickú záťaž, môže byť spôsobená únavou. Spomaľ, tvoj organizmus sa ti snaží niečo povedať. Taktiež si dávaj pozor na prepracovanosť. Býci by sa v novembri mali sústrediť predovšetkým na svoje zdravie a zdravú výživu. 

 

Blíženci 22.5 - 21.6

V novembri budeš sršať vtipom, užívať si dobrodružstvo, výhody slobodného života, ale aj zamilovanosť. Toto aktívne obdobie je vhodné na rôzne skúšky, či pracovné pohovory. November je pre Blížencov ideálnym časom na lásku. Nečuduj sa preto, ak tento mesiac stretneš veľmi dôležitú osobu pre tvoj život. Vo finančnej a majetkovej oblasti ťa však budú čakať mierne ťažkosti. Tiež si daj pozor na neveru.

 

Zaujme ťa: Deti v znamení Raka – týchto 5 vlastností neprehliadnite

znamenie blíženci

Zdroj: Shutterstock®

Rak 22.6 - 22.7

V tomto období sú Raci oveľa citlivejší. Vďaka tomu budú zraniteľní, ale na druhej strane sa môžu tešiť na intenzívne intímne chvíle s partnerom. Zo všetkých strán sa na teba valí množstvo práce. Je dôležité všetko riešiť s chladnou hlavou a pokojom. November prinesie do tvojich snov a prianí pozitívne chvíle. Môžeš uzavrieť nové priateľstvá a upratať si tie staré. Tí, ktorí túžia splodiť potomka, tento mesiac je na to ideálny. Pokiaľ hľadáš partnera, je vhodná doba na stretnutie. Mesiac sa bude niesť v znamení rodinných osláv a návštev spoločnosti.

 

Lev 23.7 - 23.8

Raduj sa z prítomnosti. Históriu predsa už nikto nezmení. Tieto dni sú vhodné pre rekonštrukciu. Poriadne si uprac, vymaľuj, vyhoď staré kusy nábytku a poobzeraj sa po nových. Levi budú pociťovať zvýšenú chuť komunikovať a zdieľať svoje názory. Môžu to využiť pri publikácii, prednášaní alebo viesť úspešné obchodné stretnutia. Čaká ťa perné obdobie, v priebehu ktorého budeš musieť podať maximálny výkon. Nemaj strach, ak zabojuješ, čaká ťa významný posun vpred.  

znamenie lev

Zdroj: Shutterstock®

Panna 24.8 - 23.9

November by mali Panny prežiť medzi svojimi najbližšími v kruhu rodiny. Zabudnú na problémy v zamestnaní a užijú si rodinnú pohodu. Vyskúšaj v novembri niečo, čo ťa dlho láka, ale zatiaľ si sa toho bál. Neoľutuješ! V tomto čase sa budeš väčšinou venovať financiám a sebahodnoteniu. Začneš si uvedomovať svoju vlastnú hodnotu. Aby si sa cítila slobodne, musíš si urobiť poriadok vo vzťahoch s rodičmi, životnými i pracovnými partnermi, a tiež vo všetkých vzťahoch, ktoré súvisia s deťmi. Môže sa v tvojom živote objaviť niekto nový, avšak nepodstatné zálety nedopadnú dobre. Tvoje vzťahy sa v novembri otrasú v základoch a vydržia len tie najsilnejšie spojenia. 

 

Váhy 24.9 - 23.10

Situácia v oblasti vzťahov sa konečne definitívne upokojí a budeš si môcť užívať harmóniu a romantické chvíle strávené vo dvojici. Nezadaní, naopak, môžu vyraziť na lov, zaručene budú sršať pozitívnou energiou. V novembri si vylepšíš svoju životnú situáciu, môžeš očakávať výrazné posuny. Dokážeš zvýšiť prestíž svojej osoby, a tiež vylepšiť svoju finančnú situáciu. Opustí ťa všetko, čo ťa obmedzuje vo financiách,  napríklad málo platená práca alebo nevhodný partner. Pocítiš túžbu presunúť sa, napredovať, žiť podľa svojich predstáv. 

 

Vyskúšaj: Spoznaj všetky druhy ílov a ílové masky pre každý typ pleti

znamenie váhy

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión 24.10 - 22.11

Škorpiónov čakajú ohromné životné zmeny. Doslova začnú žiť nový život. Ukončíš všetko, čo nemá pokračovať. Väčšinou ukončia prácu, spoluprácu alebo nejakú činnosť. Si šikovný a schopný, tak sa to neboj ukázať. November sa bude niesť v znamení ukončenia problémových situácií z minulosti.  Škorpióni budú okúzľujúci a celý mesiac o nich budeme počuť, pretože budú mať veľký úspech v spoločnosti. Pozor na to, čo Škorpióni povedia, napíšu a podpíšu v súvislosti s pracovnou aktivitou.

 

Strelec 23.11 - 21.12

V novembri sa naplno sústreď na svoju kariéru, aby si zachránil, čo sa dá. Síce budeš musieť vynechať zopár obľúbených aktivít, ale v konečnom dôsledku to bude stáť za to. V priebehu novembra by Strelci mali ukončiť všetko, čo sľúbili. Podpora priateľov bude hrať v tejto oblasti dôležitú úlohu. Je tiež čas využiť svoje konexie a známosti vo svoj prospech. V tomto mesiaci očakávaj dôležitú osobu, ktorá ti poslúži do budúcnosti. Budeš intenzívne premýšľať, čo všetko treba v živote uzavrieť a ukončiť. 

znamenie strelec

Zdroj: Shutterstock®

Kozorožec 22.12 - 20.1

Po prekonaní všetkých strastí a starostí budeš oveľa silnejší, a potom ti už nič nebude brániť užiť si odmenu. Budeš ale potrebovať trpezlivosť. Prichádza ocenenie v práci a možný kariérny postup. Naplno pocítiš snahu presadiť sa nielen v práci, ale aj v spoločnosti. Toto obdobie je veľmi priaznivé pre uzatváranie obchodných zmlúv, prichádza doba reorganizácie v súvislosti s pracovnou aktivitou. Pri väčšej snahe sa ti určite splní všetko, čo si zaumieniš. 

 

Vodnár 21.1 - 19.2

Vodnári sa opäť dostanú do stabilného a pozitívneho postavenia. Problémy vo vzťahoch sa vyriešia. Zameraj pozornosť tam, kde je najviac potrebná a nenechaj sa rozptyľovať maličkosťami. Na Vodnárov čaká aktivita v súvislosti s cudzinou, cesty do zahraničia,  rozširovanie obzorov. V priebehu novembra príde do tvojho života chuť po duchovnom rozkvete. Túžba rozvíjať sa po duchovnej stránke. Môžeš tak zrealizovať svoje myšlienky a projekty. Pozor na nevery a problémy

na úradoch. Vodnárov čaká ukončenie situácií, ktoré nie sú životaschopné.

 

Odporúčame: Kde sú stratené ponožky z práčky? Záhada vyriešená!

znamenie vodnár

Zdroj: Shutterstock®

Ryby 20.2 - 20.3

V novembri budú Ryby riešiť predovšetkým majetkové záležitosti, ktoré zdieľajú spoločne s ďalšou osobou, či inštitúciou. Do popredia sa dostanú pôžičky, hypotéky, dedičstvo, ale aj dlhy. Počúvaj svoje trávenie. Vieš, že ti nerobí dobre, keď sa prejedáš alebo ješ v zhone. November bude pôsobiť na  zvýšenú sexualitu tohto znamenia, čo určite poteší  tvoju polovičku.

7 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

01.11.2017 08:53

ja som ju uz stretla....

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

01.11.2017 12:40

na horoskopy neverím, skôr verím na to byť v správnom čase na správnom mieste

Vaše meno:

Táňa Slahučková

Táňa Slahučková

05.11.2017 20:50

Fúúú, vyzerá to zaujímavo, polovica sedí a zvyšok asi tak nejak dopadne.

Vaše meno:

Marcel Maňák

Marcel Maňák

05.11.2017 23:48

Moc ružovo to pre mňa nevyzerá.

Vaše meno:

Peter Gavlas

Peter Gavlas

05.11.2017 23:55

Na horoskopy veľmi nie som a aj ten môj práve tak vyzerá.

Vaše meno:

Martina Varhanikova

Martina Varhanikova

10.11.2017 13:13

Treba na to pozerať podľa astrológie, vedieť presne hodinu narodenia a vtedy viete, aké bolo postavenie planét v čase narodenia. Každá planéta vás niečomu učí svojim aspektom a dáva jej vlastnosti, vyžarovanie, tak isto aj znamenia zverokruhu, no je na nás, čím sa necháme ovplyvniť. Horoskopy by mali byť tvorené podľa astrológie a terajšieho postavenia planét..., aké planéty má dotyčné znamenie v ktorom dome, od toho všteko závisí, čo bude zažívať.

Keď som robila šoferák, mala som Saturn v 3. dome(krátke esty a učenie), čo mi ukazovalo, že musím zvládnuť všetko podľa pravidiel, lebo pán karmy mi nič neodpustí. :(

Blíženci sú teraz síce v 5. dome(vládca Merkúr..rozum), ale nie je tam postavená Venuša, takže nepôjde o hlbokú lásku, ale skorej o rozumový, ale chladný, krátkodobý vzťah..skorej sa majú zamerať na tvorenie z duše.

Vaše meno:

Angela Gavlasová

Angela Gavlasová

18.11.2017 15:15

Tak cesta do zahraničia ? Neviem, nikam sa nechystám, možno nejaké prekvapko :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE