Letný horoskop – čo prinesie júl?

A už je to tu. Leto ako vyšité. Teda, občas nás ešte prekvapia a nepotešia výkyvy počasia, pohľad do kalendára ale neklame. Nadbytočné kilečká by mali byť už fuč, postavičky vyformované a pripravené vhupnúť do plaviek, a aj keď je to všetko len pekná predstava, leto si neskazíme a vychutnáme plným dúškom. Ak ste zvedavé, čo si pre nás nachystali hviezdy na mesiac júl, nakuknite spolu s nami do lunárneho kalendára. Bude to určite zaujímavé.

Ako nám tá Luna bude postupovať?

Keďže nov je na konci júna, úvod mesiaca júl sa ponesie v duchu pribúdajúceho Mesiaca. Spolu s ním budú pribúdať (a hlavne naberať na intenzite) aj emócie. Pozor! Rovnako tak láska, ako aj smútok, či hnev. Závisí na vás, ako sa budete vedieť naladiť a hlavne nastaviť. Majte na pamäti, že všetko je to najmä o psychike, a že síce sme fatalistky (minimálne vtedy, keď nám to vyhovuje), ale smer, ktorým sa vydáme, si vieme aj samé riadiť. Takže ak chcete dni od 1. júla do 12. 7. prežiť viac menej v pohode, pokúste sa každý deň urobiť si aspoň malú radosť. Nezabúdajte ani na relax, prípadne meditácie.

Odporúčame: Rýchle účesy z dlhých vlasov: Potrebuješ na ne len 60 sekúnd

zdravie

Zdroj: Shutterstock®

Krása a zdravie

Začiatkom mesiaca sa postarajte o svoje vlasy. V lete im musíte venovať špeciálnu starostlivosť, nezabúdajte na hydratáciu, veľmi účinné budú tiež balzamy a regeneračné masky, ktoré oživia posmutnelé vlasové vlákna. Či sa vám chce, alebo nie, Mesiac vás vyzýva k zvýšenej aktivite. Mimoriadne účinné budú teraz kardio cvičenia. Zájdite si zatancovať, zaplávať, zaskákať, či zahrať tenis, alebo squash. Posilníte činnosť svojho srdca a rozpumpujete a prekrvíte celé telo. Streda, štvrtok a piatok v prvom júlovom týždni budú pod vplyvom Panny pragmatické dni, ideálne na kozmetické procedúry.

Ak vás trápi zdravotný problém, zájdite v tieto dni na vyšetrenia, podarí sa vám získať jasnejší pohľad do svojho tela. Víkend bude väčšina znamení oplývať hlbokým estetickým a umeleckým cítením, pretavte to do redizajnu svojej domácnosti, či šatníka. Ďalší týždeň (7. 7. – 13. 7.) je ohrozený splnom. V reči krásy a zdravia to znamená, pozor na choroby a kalórie. Sobotňajší spln venujte očiste tela, ale aj mysle. Ubúdajúca Luna v ďalších dvoch týždňoch pomôže udržať diéty, na depiláciu bude vhodný najmä čas medzi 14. 7. – 17. 7. Koniec júla pod vplyvom novu využite opäť k detoxikácii, nezaškodia ani wellness procedúry.

Pozri aj: Cyklický horoskop – Doba ticha (20.1.-18.2.)

láska

Zdroj: Shutterstock®

Láska a vzťahy

Osudový mesiac pre mnohé z vás. Najmä single dámy budú v prvých dňoch žiariť, pribúdajúca Luna v Levovi, ktorý je známy svojimi srdcovými záležitosťami v kombinácii s letnou vôňou – z toho nemôže byť nič iné, ako minimálne príjemný flirt. Na rande si vyrazte hneď začiatkom prvého týždňa a s druhým stretnutím vôbec neotáľajte. Už vo štvrtok (3. 7.) budete pod vplyvom hviezd vidieť svojho potencionálneho partnera bez ružových okuliarov, čo vôbec nie je na škodu.

Ak prejde vaším kritickým pohľadom ďalšie dni až do splnu (12. 7.) strávite pod vplyvom bláznivej zamilovanosti. Spln však bude pre mnohé kritický a preverí tak čerstvé vzťahy, ako aj tie dlhodobé. Ak to prežijete bez ujmy na srdci posledné júlové dni sa v mnohých spálňach prestrieda neha s romantikou a vášňou. Nov bude čas ideálny na plodenie potomstva!

Odporúčame: Bazalkový čaj je darom z nebies, ktorý je účinný na migrénu, pokožku i pre zdravie

práca

Zdroj: Shutterstock®

Práca a relax

Najlepšie by bolo, ak by tu tá práca ani nebola, avšak mesiac voľna si môže dovoliť máloktorá z nás. Prvý júlový týždeň by sme tak ale rozhodne mali učiniť. Ťahá nás to vonku, za dobrodružstvom, oddychom, zážitkom, vodou, aj bronzom. Vezmite si aspoň pár dní voľna, prípadne prvý júlový víkend strávte aktívne, hlavne nie doma medzi štyrmi stenami. Pobyt na čerstvom vzduchu vám dodá dostatok energie, aby ste prežili dni do dovolenky, prípadne, aby ste si vôbec nejakú vybrali. Apropo, ideálny čas na výber dovolenky je 9. 7. – 13. 7. Ideálny čas na jej strávenie zas 18. 7. a pokojne až do konca mesiaca. 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE