Veľký letný horoskop – čo nás čaká? (2. časť)

Prinášame vám druhú časť horoskopov na tohtoročné slnečné mesiace. Ak ste zvedavé, čo si pre vás nachystali hviezdy na leto 2013, čítajte nasledujúce riadky.

Odporúčame: Osvedčený návod na čistenie žalúzií: Rýchly a jednoduchý!

váhy

Zdroj: Shutterstock®

VÁHY

Leto vám prinesie množstvo neočakávaných situácií v pozitívnom zmysle slova. Ak ste v dlhodobom romantickom vzťahu, je pravdepodobné, že práve počas tohto leta sa vám splní váš sen o roli budúcej nevesty. Ak svadbu už v týchto dňoch chystáte, všetko pôjde ako po masle. Ste veselo naladené a plné optimizmu a vďaka tomu priťahujete do svojho života aktuálne príjemných ľudí a milé situácie. Nezadaným dámam prinesú letné mesiace množstvo vzrušenia v podobe krátkych letných lások a potešujúcich flirtov. Tie vás budú stretávať na každom kroku, vrátane pracoviska. Leto si pre vás nachystalo tiež cestovateľské plány. Budete uprednostňovať spontánnosť, adrenalín a dobrodružstvo.

Pozri aj: Jednoduchý recept na poke bowl, ktorý si zamilujete

škorpión

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORPIÓN

Leto sa bude u vás niesť v znamení lásky. Ak ste donedávna mali partnerské problémy, slnečné letné dni ich napravia. Oživenie prinesie leto aj starým láskam. Aj keď ste nechceli vstúpiť dvakrát do tej istej rieky, toto svoje súkromné pravidlo mnohé z vás v letnom období porušia. Tešiť sa môžete na množstvo príjemných zážitkov v blízkosti milovanej osoby. Aj single dámam bude leto priať. Hviezdy vám do cesty prihrajú hneď viacero zaujímavých osôb, takže aj prieberčivé budú mať z čoho vyberať. Leto tak bude pre všetky Škorpiónky v znamení silných emócií a rýchlych vzplanutí. Tešiť sa budete aj po finančnej stránke. Niektoré z vás postretne nečakaná výhra, iným sa podarí zbaviť sa starých dlhov. Koncom leta očakávajte zaujímavú pracovnú ponuku.

Odporúčame: Mäsové koláče z lístkového cesta: Síce trochu netradičné, ale ich chuť je famózna!

strelec

Zdroj: Shutterstock®

STRELEC

Leto bude pre vás obdobím plným otázok a hľadaním ich odpovedí. Najmä v citovej sfére by ste si mali ujasniť, kto je kto. Ak ste dlhšiu dobu vo vzťahu nešťastné, slnečné letné dni vám dodajú odvahu zmeniť takúto situáciu a zaujať sebecký postoj. Tie z vás, ktoré sú šťastne zamilované, môžu na spoločnej dovolenke so svojím partnerom prežiť nezabudnuteľné dni. Ich výsledkom môže byť napríklad aj prvý spoločný potomok. Úzkosť a iné negatívne emócie zaháňajte aktívnym pohybom. Nezadané možno nebudú mať šťastie na Pána pravého, sebavedomie im však zaručene zdvihne aj krátky letný flirt. V práci budete počas leta riešiť množstvo povinností a nie vždy vám to pôjde ľahko. Predsa len myšlienka vyvaľovania sa na pláži bude občas silnejšia než kancelárska realita. V auguste sa však dokážete zaťať a dotiahnuť všetky plány do úspešného konca.

kozoroh

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC

Leto bude aj pre vaše znamenie obdobím zmien. Najmä čo sa lásky týka. Niektoré z vás postretnú náhle konce, iné naopak nové začiatky. Celkovo všetky vzťahy vo vašom okolí budú prechádzať transformáciou. Pokiaľ cítite, že vo zväzku, v ktorom ste, to nie je ono, je možné, že budete hľadať únik v náručí iného. Trojuholníkovým zápletkám tento rok vo všeobecnosti praje, obzvlášť horúce leto, ktoré aj vo vašom znamení prebúdza naplno sexualitu. Aj v pracovnej sfére sa pripravte na viaceré prekvapenia, ktoré budú súvisieť ako inak – s peniazmi. Niektorým z vás budú meškať výplaty, iné naopak poteší odmena či dokonca povýšenie. V auguste mnohé z vás ľahko podľahnú smútku. Naplánujte si na tento čas radšej dovolenkové aktivity, aby ste si dôkladne prevetrali hlavu.

Pozri aj: Čo s nádobami od vyhorených sviečok? Takto ich očistíš a znova využiješ!

vodnár

Zdroj: Shutterstock®

VODNÁR

O tohtoročnom lete má väčšina z vás už presné predstavy. Tie sa krútia najmä okolo zábavy, pohody a dobrodružstiev. Pri rodinných oslavách si dajte pozor na generačné hádky. Ľahko sa necháte vtiahnuť do konfliktu, najmä v júli môžete povedať niečo, čo v skutočnosti ani nemyslíte vážne, no druhému tým ublížite. S partnerom si na seba nájdete čas až počas dovolenky. Ak dokážete trochu upustiť zo svojich nárokov, čakajú na vás príjemné chvíle, ktorých výsledkom môže byť aj spoločný potomok. To platí aj pre slobodné. Ak prestanete tvrdohlavo trvať na niektorých kritériách, zistíte, že prvý dojem nemusí hneď vravieť pravdu. August sa bude niesť skôr v znamení práce. Povinnosti, ktoré ste si na seba naložili, dokážete ale hravo zvládnuť. Pri ich plnení vás bude poháňať najmä myšlienka na oddych, svoju rolu v tom zohrá aj vidina peňazí.

ryby

Zdroj: Shutterstock®

RYBY

Milostné letné prekvapenia sa nevyhnú ani vám. Môže ísť o zásnuby, dve čiarky na tehotenskom teste, novú lásky, náhly rozchod či nečakané zistenia. Nechajte sa prekvapiť a nech už to bude v danej chvíli vyzerať akokoľvek, nestrácajte hlavu. Všetko sa končí preto, aby sa mohlo začať niečo iné. Namiesto nariekania sa tešte na zmeny, ktoré síce môžu byť sprvu ťažké, dodatočne však pochopíte ich silu a význam pre váš osobný rast. Po pracovnej stránke sa vám bude dariť o niečo viac ako v tej milostnej. Leto vám ponúkne hneď viacero možností, ako si privyrobiť či dokonca získať lepšie platenú prácu. Väčšie kúpy si však radšej odložte na jeseň. V lete predsa len podliehate ľahšie emóciám a impulzívnemu správania, a tak by ste niektoré investície mohli nakoniec oľutovať.

Pozri aj: Zelená hviezda Instagramu: Táto trendy izbová rastlina už očarila mnohých!

2 komentárov
Angelika Gavlasová

Angelika Gavlasová

12.08.2013 01:56

Na mňa ako vodnárku to úplne sedí, hlavne tej generačnej hádke som sa na víkendovej oslave nevyhla :) Aj keď tam mi to teda veľmi vtipné nepripadalo..

Vaše meno:

Táňa Slahučková

Táňa Slahučková

12.08.2013 02:12

Som veľmi zvedavá, horoskop vyzerá zaujímavo, hlavne tá práca by sa už konečne mohla podariť.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE