Aké znamenie sa hodí k Váham? Budú to ďalšie Váhy, Lev alebo Rak?

Citlivé a občas nerozhodné znamenia to mávajú miestami v oblasti lásky skutočne zložité. Ich jemnocit a umelecké sklony ich zvyknú zaviesť do spoločnosti umelcov, či sa im tam ale aj zapáči, je otázne. Váhy nevychádzajú s každým znamením, podobne ako ich nálady nesadnú všetkým. S kým si teda najviac porozumejú, a s kým najčastejšie vojdú do konfliktu?

Váhy – Baran

Krásny a perspektívny vzťah. Váhy sa zvyčajne rady Baranovi prispôsobia, čo tomuto ohnivému znameniu mimoriadne lichotí. Majú tak spoločné záujmy aj názory. Baranovi sa pozdáva krása, ktorú mu Váhy prinášajú do života.

Odporúčame: Ideálny partner? Ktoré znamenia sú pre manželstvo ako stvorené?

partnerský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Váhy – Býk

Tieto dve znamenia spája podobná láska k umeniu a všetkému krásnemu. Býkovi občas môže prekážať malicherná stránka Váh, keď si ale uvedomí, že je zbytočné rozčuľovať sa nad maličkosťami, vytvoria krásne harmonický pár. Pozor tiež na sklony oboch znamení flirtovať s nie svojou zákonnou polovičkou.

Váhy – Blíženci

Dve znamenia z rovnakého živlu, Blíženci a Váhy, vytvoria harmonický pár, ale aj harmonické kamarátstvo. Pri týchto dvoch znameniach bude závisieť to, akým smerom sa ich vzťah bude uberať od toho, aká silná bude medzi nimi chémia. Ak si budú rozumieť aj v posteli tak dobre ako mimo nej, vytvoria príťažlivý a šťastný pár.

Váhy – Rak

Občas mierne spomalený Rak a zasnené nerozhodné Váhy.Títo dvaja cítia k sebe spriaznenosť, avšak nie vždy ju dokážu aj udržať. Problémy vo vzťahu môže narobiť fakt, že Váhy nie vždy presne vedia, čo chcú. Rak, ktorý začne intenzívne túžiť po rodine a stabilite, tak obvykle na Váhy nalieha, čo ich môže skôr odplašiť.

Váhy – Lev

Nerozhodné Váhy popudlivého Leva skôr iritujú ako priťahujú. Nevedie pochopiť ich jemnocitu, javia sa im zbytočne afektované a nenachádzajú reč ani v ich vášni pre romantiku. Na druhej strane, ak si sadnú v spoločných záujmoch, Lev môže mať po svojom boku veľmi inteligentnú osobu, ktorej Levova dominancia bude aj imponovať. Nesmú však zabúdať konať!

Odporúčame: Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Ryby?

partner pre Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Váhy – Panna

Panna je rozvážna, Váhy sú nerozhodné. Napriek tomu to nemusí vôbec robiť prekážky ich vzťahu. Ak sa dokážu so svojimi hlavnými charakteristickými črtami vysporiadať, zapadnú do seba ako puzzle a budú sa skvele dopĺňať. Môže sa im tak podariť vytvoriť veľmi harmonický a hlavne zmysluplný vzťah.

Váhy – Váhy

Rovnaké znamenia sa k sebe síce nehodia vždy, avšak v tomto prípade to tak nie je. Spoločenské Váhy obľubujú priateľské posedenia, radi sa bavia, smejú a občas berú život v štýle "maňana". Majú rovnaké záujmy, dokážu porozumieť aj svojim náladám. Ich vzťah je preto zvyčajne bez komplikácii, plný lásky, zábavy a porozumenia.

Váhy – Škorpión

Najväčší problém vo vzťahu týchto dvoch je Škorpiónova žiarlivosť. Váhy majú rady spoločenský ruch a, samozrejme, aj pozornosť opačného pohlavia. Ich občasné a nevinné flirty však Škorpión nikdy nepochopí. Zo začiatku ich vzťah vzplanie na základe silnej vášne, ku koncu sa však tieto vášne môžu premeniť až do nenávisti.

Váhy – Strelec

Obaja milujú dobrodružné situácie, obaja sa dokážu biť za svoju vlastnú slobodu a nezávislosť. Ak sa tieto dve povahy stretnú, môžu zažiť výnimočné situácie plné zábavy a adrenalínu. Keď však začnú spolu zdieľať domácnosť a plánovať rodinu, môžu nastať problémy. Pokiaľ sa dokážu zladiť aj v bežnej realite, môžu nakoniec vytvoriť veľmi harmonický pár.

Odporúčame: Partnerský horoskop: Ktoré znamenia nie sú vhodné pre Váhy?

znamenie Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Váhy – Kozorožec

Napriek počiatočným prekážkam, ktoré vidia všetci ich priatelia hneď na začiatok ich vzťahu, tieto dve znamenia môžu všetkých veľmi prekvapiť. Váham sa páči Kozorožcov zodpovedný prístup k životu, on sa naopak zamiluje do nespútanej povahy Váh. Obaja sú tak odlišní, až sa dopĺňajú, preto pri troche chcenia môžu napriek všetkým pochybnostiam zotrvať v perspektívnom zväzku.

Váhy – Vodnár

Tieto dve vzdušné znamenia si dokonale sadnú už pri prvom zoznámení. Majú jasno v tom, aké hranice slobody má ich vzťah. Navzájom sa neobmedzujú, nič si nevyčítajú a jeden druhému dávajú dostatok voľného priestoru. Vďaka tomu je v ich vzťahu len minimum konfliktov.

Váhy – Ryby

Obaja sú príliš zasnení a melancholickí na to, aby dokázali žiť v spoločnom reálnom svete. Obe tieto znamenia totiž potrebujú po svojom boku dominantnejšieho partnera, aby neostali zacyklený vo svojom svete. Na druhej strane vedia byť spriaznenými dušami a oddanými bútľavými vŕbami. Ich priateľstvá sú preto pevné a doživotné.

2 komentárov
anka  -                fb anka all saga saganová

anka - fb anka all saga saganová

26.02.2014 12:04

ku mne sa hodí Váhy – Rak ja mam doma škorpióna :-)

Vaše meno:

Martina Varhaníková

Martina Varhaníková

27.10.2021 12:03

ja som panna a muž váhy, ale sme úplne odlišní, aj názorovo aj povahovo, málo máme spoločné..no fungovať vieme spolu.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE