Horoskop na rok 2021 STRELEC: Naplnia sa vaše očakávania?

Rok 2021 očakávate skutočne netrpezlivo a možno až s priveľkou nádejou. Tak na čo všetko sa v novom roku môžete tešiť?

Musíte na sebe zapracovať

Začiatkom roka budete nútení obetovať trošku vlastného pohodlia a voľného času, aby ste zvládli všetko, čo vás tento rok čaká. Nezabúdajte na to, že všetka snaha, čas a usilovnosť, ktorú tento rok obetujete na oltár úspechu, sa vám vráti ako bumerang už koncom roka. Musíte však naozaj zabrať a siahnuť si na dno svojich síl. Bez toho to jednoducho nepôjde. 

Ak máte odvážnejšie plány a chuť rozbiehať niečo vlastné a nové, radšej to dôkladne zvážte. Možno by ste mali ešte chvíľu počkať. Minimálne do druhej polovice roka, kedy by mala byť situácia priaznivejšia. 

Novoročný horoskop pre Strelca

Zdroj: Shutterstock®

Pomáhajte

Vaše znamenie sa vyznačuje aj tým, že je považované za najpriateľskejšie. Neradi sa nudíte a radi spoznávate nové veci. Najšťastnejší ste, ak je všetko v pohybe. A práve toto ste posledné mesiace zanedbávali. Ale nadišiel čas sa opäť dostať do formy a zobrať so sebou aj svojich blízkych priateľov. Možno ste si to nevšimli, ale niektorí z nich na tom naozaj nie sú dobre a potrebovali by morálne povzbudiť. Preto pri budovaní svojej kariéry občas myslite aj na druhých. A zároveň aj na seba. Najmä počas leta bude pre vás dôležité, aby ste si našli čas na oddych a načerpanie nových síl.

Novoročný horoskop pre Strelca

Zdroj: Shutterstock®

Láska za rohom

Dobrá správa pre všetkých slobodných. Už začiatkom roka vám cesty skríži človek, ktorý môže byť pre vás skutočne osudovou známosťou. Príde práve v tom momente, keď to budete najmenej čakať a spôsobí vo vašom živote doslova víchricu. Zadaní jedinci by si mali dať pozor na túlavé topánky. Občasne tendencie sa odreagovať vás môžu dostať do problémov, z ktorých sa ťažko vymotáte. A môžu ohroziť vzťah, ktorý si s partnerom už dlho budujete. Pozor predovšetkým na jesenné obdobie.

3 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

28.12.2020 08:25

Zaujímavý horoskop pre toto znamenie.

Vaše meno:

Pavlína Vaksmundská

Pavlína Vaksmundská

28.12.2020 14:30

Už sa nemôžem dočkať na môj horoskop 2021 - Kozorožec ..

Vaše meno:

Jana Čipková

Jana Čipková

01.01.2021 19:38

Horoskop ma neprekvapil, ani nepotešil.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE