Biotherm Home krém na ruky a balzam na pery

Kozmetickú rutinu si neviem predstaviť bez viacerých produktov, a práve krém na ruky a balzam na pery sú jednými z mnohých, po ktorých denne siaham viackrát.

 

Značka BIOTHERM teraz predstavuje luxusné produkty zamerané na starostlivosť o ruky a pery, a to - ochraňujúci a hydratačný balzam proti suchým rukám, ktorý pokožke zabezpečí okamžitý komfort a jemnosť. Dodáva pocit nápravy a ochrany. Je nelepivej konzistencie s vlastnosťou okamžitého vstrebávania. Hlavnými aktívnymi zložkami sú - bambucké maslo - pre hydratáciu, olej z pupienku čiernej rýbezle - pôsobí antioxidačne a termálny planktón - pre upokojenie, regeneráciu a ochranu pokožky.

biotherm-lip

Zdroj: Shutterstock®

A druhým produktom je hydratačný a upokojujúci balzam na suché a popraskané pery, ktorým dodá okamžité upokojenie. Pery sú po použití hydratované a svieže. Hlavnými aktívnymi zložkami v tomto produkte sú - materina kašička a minerálne vosky - pre komfort, bambucké maslo - na výživu, termálny planktón - na upokojenie, regeneráciu a ochranu pier a extrakt z lístkov mäty - pre dodanie sviežeho pocitu.

 

1 komentár
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

18.02.2015 20:12

suché ruky a nadmerne suché pery - to je môj večný problém takže tieto novinky sú presne pre mňa :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE