Cartier Pasha Noire Gold: Neodolateľný zážitok, elegancia a klasika

Vôňa Pasha De Cartier Edition Noire je maskulínny a moderný parfum pre mužov od značky Cartier. Vôňa bola vytvorená ako neodolateľná reedícia klasickej vône Pasha De Cartier z roku 1992. Pasha De Cartier Edition Noire je kombináciou čerstvých zelených citrusov a zvodnej ambry, ktorá prispieva k intenzite vône. Parfém bol vytvorený pre moderného a charizmatického muža. 

Neoddolateľný zážitok v podobe limitovanej edície Gold Noire

Ikonická, rýdzo mužská vôňa Cartier Pasha Noire Edition predstavuje neodolateľný zážitok, eleganciu a klasiku. Charizmatický parfum Cartier Pasha Noire je teraz dostupný v limitovanej Gold edícii s nádherným flakónom a v unisex verzii. Sexy mužnej vôni z ambry a cédrového dreva s vodným základom vniesli citrusy vábivú a príťažlivú chuť. Limitovanú edíciu Cartier Pasha Noire Gold kúpite exkluzívne v parfumériách Marionnaud.

Pozri aj: CARTIER CARAT - kvetinová vôňa, žiarivá ako denné svetlo

pánska vôňa Cartier

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

O značke Cartier

Cartier je jeden z najslávnejších šperkárskych domov na svete. Táto francúzska značka, založená v roku 1847 Louisom-Françoisom Cartierom, sa zameriava na tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí vyhľadávajú skutočne exkluzívny tovar a sú ochotní zaň platiť astronomické sumy. Klenoty od Cartiera zdobili a zdobia nielen mnoho slávnych hercov či spevákov, ale aj príslušníkov rôznych kráľovských rodín.

Parfumy slávneho klenotníckeho domu Cartier odrážajú majstrovskú dokonalosť, osobitosť a modernosť jeho šperkov. Cartier sa môže pochváliť tým, že ako jeden z veľmi mála výrobcov kozmetiky má svoju vlastnú parfumérku – slávnu Mathilde Laurent. Dvorná parfumárka domu Cartier prináša nové a nečakané zmyslové zážitky. Jej luxusné vône pozývajú na ďaleké cesty a rozprávajú rozprávkové príbehy. Mathilde systematicky vyhľadáva najvzácnejšie a najkvalitnejšie ingrediencie a vytvára z nich popravde umelecké diela, ako Cartier L'Heure Vertueuse III, Cartier Baiser Volé, Cartier de Lune a ďalšie. Stojí za zmienku, že sa venuje tiež príprave parfémov tzv. „na mieru“, táto činnosť je extrémne náročná na trpezlivosť i čas. 

Niektoré vône Cartier sú ostré, iné, naopak, sladké. Každá z nich je však plná nespútaných vášní. Ak chcete podčiarknuť svoj pôvab a zmyselnosť, Cartier je pre vás bezpochyby tou správnou voľbou! 
Značka Cartier iste zaujme tých, ktorí sa neboja dať priechod svojim emóciám, chcú vyskúšať parfémy od geniálnej Mathilde Lauren, zháňajú exkluzívnu, ale súčasne finančne dostupné vône.  

4 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

30.06.2019 17:42

pôsobí veľmi luxusne

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

02.07.2019 16:37

zaujímavý flakon

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

20.07.2019 16:27

Pekný flakón a určite zvodná vôňa

Vaše meno:

Katarína Šugar

Katarína Šugar

26.08.2019 16:57

Cartier ma super vone, mala som Baiser Vole a pekna je aj Cartier Carat

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE