Clarins Garden Escape

Všetko začína v záhrade plnej žiarivých farieb, na dokonalom mieste pre prechádzky s jedinečnými vôňami rastlín a kvetov. Táto kvitnúca príroda bola inšpiráciou pre sviežu a žiarivú kolekciu jarného líčenia od pastelovej ružovej po výrazné koralové odtiene, od drevito hnedej po borovicovo zelenú. Lesklé, zvodné pery rozžiaria jemnú pleť. Oči zdobia prírodné odtiene. Útek do krásy prírody. Značka Clarins predstavila svoju novú kolekciu Garden Escape.

 

Instant Light Lip Balm Perfector

 

Clarins predstavuje nové balzamy so zvodnou a návykovou textúrou, ktorá sa ultra-rýchlo vstrebáva: Instant Light Lip Balm Perfector. Jeho šesť odtieňov s vlhkým efektom prejasní pery s jemnou farbou.

Clarins Garden Escape

Zdroj: Shutterstock®

Oleje na pery

 

V srdci oleja na pery Lip Comfort Oil je olej z lieskových orieškov, ingrediencia použitá vďaka svojim vyživujúcim vlastnostiam vo všetkých Clarins olejoch na tvár a telo. Zloženie završuje olej z mirabeliek a organický jojobový olej.

Clarins Garden Escape

Zdroj: Shutterstock®

Paletka očných tieňov

 

Clarins vzdáva hold slnečným dňom zamatovo jemnými a perleťovými očnými tieňmi. Celú paletku zdobia kvetiny, ako odkaz na sviežosť v šiestich odtieňoch: tóny ružovej, trblietavá biela, dva svieže jarné odtiene zelenej a intenzívna šedo-hnedá. Pre rôzne dosiahnutie rôznych vzhľadov môžete očné tiene vrstviť a pri použití na vlhko docieliť výrazný efektu.

Clarins Garden Escape

Zdroj: Shutterstock®

Blush Prodige

 

Lícenka vo farbe sladkej ruže prebudí pleť a dodá jej zdravý svieži vzhľad. Jej minerálne a rastlinné zloženie s bambusovým púdrom a výťažkom z rajských jabĺk vytvorí dlhotrvajúcu ružovučkú tvár. Blush Prodige v novom odtieni 08 sweet rose.

Clarins Garden Escape

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

29.01.2015 14:58

zaujali ma oleje na pery ešte som o takom niečom nepočula a tiene majú tiež úžasné farby

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

06.02.2015 15:41

že olej na pery ???? wau zaujímavá novinka... o tej by som sa rada dozvedela viac.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE