Danza di Fiori: Tanec kvetov podľa kozmetickej značky L'Erbolario

Danza di Fiori sa zrodila na oslavu 40. výročia talianskej kozmetickej značky L’Erbolario, ktorej filozofia je postavená na výnimočnosti produktov, a to ako v ich ekologickom rozmere, tak v ich inšpirovaní sa krásou a liečivou silou prírody aj vo využívaní jej blahodarných rastlinných zložiek.

Danza di Fiori – parfum pre romantickú ženu

Exkluzívny dámsky parfum Danza di Fiori bol navrhnutý tak, aby vás v momente preniesol do rozkvitnutej jarnej záhrady. Tanec kvetov očarí svojou zmyselnosťou a sofistikovanosťou. Vrch vône otvárajú tóny ružového korenia, nežnosť a romantickosť následne prinášajú fialky, pivónie, kamélie, kosatce, ruže či kvety čerešní vytvárajúce neodolateľnú a vyváženú kompozíciu. Predstavte si veľkú farebnú kyticu, v ktorej sa preplietajú všetky tieto kvety, svieže symboly jari a nových začiatkov. Ich hlávky sú jemne zapúdrované a pripomínajú krehké tanečnice. Na záver podčiarkujú ich harmonický tanec akordy bieleho pižma. Nadčasovú eleganciu vyžarujúcu z parfumu využijete nielen pri slávnostných príležitostiach, ale aj počas bežného dňa, ktorému dodá špeciálne kúzlo a noblesu. Privoňajte si ku kytici stvorenej z nádherných kvetov a nechajte svoju myseľ blúdiť jarnou záhradou.

Charakter parfumu

  • kvetinovo-púdrová vôňa
  • pre romantickú ženu
  • vhodný na denné nosenie
  • tóny ružového korenia, kamélie, fialky, pivónie, kosatca, kvetov čerešní, broskyne, ruže, bieleho pižma

Pozri aj: Kyselina hyalurónová – reklamný ťah alebo skutočný elixír mladosti?

danza_di_fiori_parfum

Zdroj: Shutterstock®

Línia telovej starostlivosti Danza di Fiori

Kompletná línia Danza di Fiori je určená pre krásu žien a ich príbytkov, pričom svojím zložením uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky. Telový rad prípravkov Danza di Fiori od spoločnosti L’Erbolario vychádza v ústrety dámam, ktoré si potrpia na kvalitu, očakávajú výnimočnosť a chcú svojej pokožke dopriať predovšetkým prírodné ošetrenie. Produkty na telo i vlasy z tejto línie obsahujú 97 % zložiek prírodného pôvodu. No nenájdete v nich parabény, konzervanty pochádzajúce z formaldehydu, potenciálne zdroje lepku, akryláty, silikóny, deriváty ropy, PEG-deriváty, syntetické farbivá a sulfurované tenzidy. Práve preto si trúfame tvrdiť, že si tieto luxusné a nádherne voňavé produkty zamilujete. Okrem ošetrujúceho a účinkami pôsobivého obsahu produktov vás istotne zaujme aj originálny a neprehliadnuteľný dizajn.

Zmyselná receptúra sprchového gélu ponúka pokožke osviežujúce a ochranné objatie, a to vďaka prítomnosti výťažkov a destilátov z kvetov. Nežné tóny sa stretávajú vo voňavom tanci a telo rafinovane zahaľujú. Nádherné kvety ruže, fialky, pivónie, kamélie, kosatca, maku a kvetov čerešní sa vo svojom zvodnom harmonickom tanci stretávajú aj v telovom kréme, aby prevzali starostlivosť o pokožku. Pôsobia na ňu nežne vďaka bohatým, vyživujúcim a ochranným vlastnostiam svojich účinných zložiek a rovnako ju obdarúvajú romantickou a fascinujúcou vôňou. Olej na telo a vlasy prináša pokožke tela a vlasom zmyselný dotyk hodvábu a očarujúcu vôňu! Po nanesení a rozotretí pôsobí vyživujúco, spevňujúco a zvláčňujúco, a to pomocou ošetrujúcich vlastností olejov a výťažkov z voňavých kvetov. Okrem toho je v línii Danza di Fiori dostupné aj parfumované mydlo, ktoré čistí pokožku rúk aj tela jemne, no zároveň účinne. Pochváliť sa môže nielen sviežou a jemne kvetinovou vôňou, ale aj hydratačnými účinkami. Avšak ani príbytok nemusí byť ochudobnený o arómu jarných kvetov. Stačí použiť osviežovač prostredia a tkanín. Chýba už len beauty-set na cesty – milá taštička, ktorá ukrýva poklady drobných rozmerov: parfum, sprchový gél a telový krém. Aby ste ich mohli mať vždy pri sebe!

Viac o značke L´Erbolario sa dočítate na webovej stránke: www.erbolario.sk
 
A rovnako ich môžete sledovať na ich sociálnych sieťach:
6 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

21.04.2019 17:38

rada by som sa rozmaznávala touto líniou, mám rada prírodné produkty

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

23.04.2019 08:41

V krásnom balení zmes vôni jarných kvetov ,rada by som vyskúšala.

Vaše meno:

Katarína Šugar

Katarína Šugar

23.04.2019 20:34

kvetinovo-pudrove vone mam rada a zlozenie vyzera zaujimavo

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

23.04.2019 21:51

Rada by som vyskúšala

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

25.04.2019 19:15

pekný obal kvetinový

Vaše meno:

Jana Tonhauserová

Jana Tonhauserová

28.04.2019 17:57

Krásne obaly..a tá farba, určite aj obsah...túto značku ešte nepoznám

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE