Eisenberg Paris Sublime Tan: Slnečná starostlivosť pre pokožku

Značka EISENBERG vytvorila SUBLIME TAN, omladzujúcu líniu slnečnej starostlivosti, ktorá prispieva k zachovaniu pleti a pokožky, pričom pomáha zákazníkom vychutnať si zo slnka to najlepšie.

Srdcom línie je exkluzívne a patentované zloženie EISENBERG Trio-Molecular® Formula pre regeneráciu, energiu a okysličenie pleti. Toto zloženie napomáha k dosiahnutiu rýchlejšieho, jednotnejšieho a žiarivejšieho opálenia, je zárukou slnkom rozjasneného vzhľadu. Jeho účinky v prípravkoch dopĺňajú ďalšie prvotriedne zložky a filtre novej generácie, ktoré predchádzajú začervenaniu pokožky a poskytujú jej optimálnu ochranu pred UVA a UVB lúčmi.

Testovali sme: Eisenberg Homme Protivráskový krém

účinky extraktu plesnivca

Zdroj: Shutterstock®

NOVÁ GENERÁCIA UVB/UVA FILTROV

  • UVB filtre chránia pokožku pred slnečnými lúčmi a odďaľujú vznik začervenania, ktoré tieto lúče spôsobujú.
  • UVA filtre pokožku chránia pred predčasným starnutím, ktoré vyvolávajú škodlivé slnečné vplyvy, posilňujú efekt ochranného SPF faktora a poskytujú pokožke stabilnú ochranu. 

MINIMÁLNA KRITICKÁ VLNOVÁ DĹŽKA

Všetky naše prípravky s ochranným faktorom SPF sú klinicky testované. Kritická vlnová dĺžka (CW) pokrýva široké UV spektrum pre zabezpečenie spoľahlivejšej ochrany pokožky. Na produktoch je kritická vlnová dĺžka označená originálnym EISENBERG symbolom, registrovaným v Svetovej organizácii duševného vlastníctva. 

PA+++

Všetky naše prípravky s ochranným faktorom SPF dosahujú najvyššie výsledky v PA teste, t. j. 3PLUS v japonskej legislatíve, ktorá je najsofistikovanejšou a najnáročnejšou vo svete, z pohľadu ochrany zákazníka. 

opaľovacia starostlivosť tvár a telo

Zdroj: Shutterstock®

OPAĽOVACIA STAROSTLIVOSŤ TVÁR & TELO

ANTI-AGEING FACIAL SUN CARE SPF 15 (STREDNÁ OCHRANA)

Pre tmavšiu alebo už opálenú pleť; pre pleť, ktorá reaguje normálne na slnečné pôsobenie. Ľahký krém s okamžitou absorpciou hydratuje, regeneruje a odďaľuje predčasné starnutie, spôsobené vplyvom UV lúčov.

ANTI-AGEING FACIAL SUN CARE SPF 30 (VYSOKÁ OCHRANA)

Pre svetlú a citlivú pleť alebo pre ochranu počas intenzívneho slnečného pôsobenia. Vysoká ochrana v ľahkom kréme pomáha zachovať hydratačnú úroveň pleti, pričom redukuje prejavy suchosti. Má tiež antioxidačný účinok.

ANTI-AGEING FACIAL SUN CARE SPF 50+ (VEĽMI VYSOKÁ OCHRANA)

Pre veľmi svetlú alebo veľmi citlivú pleť, prípadne pre ochranu počas intenzívneho slnečného pôsobenia. Intenzívny ochranný krém s jemnou textúrou pleť výdatne hydratuje a regeneruje. Pôsobí proti voľným radikálom a vyhladzuje pleť. 

Pozri aj: Regenerácia, energia a okysličenie pleti v jednom kroku. Ako na to?

Sublime Tan

Zdroj: Shutterstock®

ANTI-AGEING BODY SUN CARE SPF 15 (STREDNÁ OCHRANA)

Pre tmavšiu alebo už opálenú pokožku; pre normálne či menšie slnečné pôsobenie. Ľahký krém intenzívne hydratuje pokožku a prispieva k zachovaniu jej pružnosti. Pôsobí proti voľným radikálom, upokojuje, zvláčňuje a osviežuje.

ANTI-AGEING BODY SUN CARE SPF 30 (VYSOKÁ OCHRANA)

Pre svetlú a/alebo citlivú pokožku, prípadne pre pobyt na intenzívnom slnku. Vysoká ochrana vo forme ľahkého krému intenzívne hydratuje pokožku a prispieva k zachovaniu jej pružnosti. Pôsobí proti voľným radikálom, upokojuje, zvláčňuje a osviežuje.

Sublime Tan Face & Body Oil SPF 6

Zdroj: Shutterstock®

Sublime Tan Face & Body Oil SPF 6

Luxusný olej na tvár & telo pre vláčnu, hydratovanú a krásne opálenú pokožku. Sublime Tan Face & Body Oil SPF 6 čerpá výhody pokrokovej technológie s komplexným účinkom: zachováva hydratáciu pokožky, bojuje proti začervenaniu a pôsobí upokojujúco, pričom pokožku chráni pred vplyvom voľných radikálov. 

ĽANIČNÍKOVÝ OLEJ

SUBLIME TAN FACE & BODY OIL SPF 6 sa opiera o exkluzívne zloženie na báze ľaničníkového oleja. Tento olej, často nazývaný aj “zlato z pôžitku”, patrí k najstarším rastlinným olejom. Získava sa z ľaničníka siateho, ktorý je najviac rozšíreným v Severnej Európe a Strednej Ázii. Ľaničníkový olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny z rodín omega-3 a omega-6. Omega-6 kyseliny predchádzajú dehydratácii pokožky redukciou straty vody a prispievajú k zachovaniu pružnosti. Omega-3 kyseliny pôsobia proti začervenaniu, bránia vzniku zápalov a upokojujú pokožku. Vďaka kombinácii týchto kyselín predstavuje tvárový a telový olej SUBLIME TAN FACE & BODY OIL SPF 6 perfektné ošetrenie pre suchú pokožku. Prídavok vitamínu E podporuje antioxidačný efekt a poskytuje pokožke dodatočnú ochranu pred ultrafialovým slnečným žiarením. 

Vôňa (nepôsobí dráždivo a nie je fotosenzitívna) prípravku Sublime Tan Face & Body Oil SPF 6 vyzdvihne zmyselnosť každej ženy. Opiera sa o trojicu vzájomne sa dopĺňajúcich akordov: 

  • povzbudivé tóny poskytujú esenciálne oleje z citrónu, klinčeka, galbána a muškátového oriešku;
  • uvoľňujúce tóny vytvárajú esenciálne oleje z pomaranča a koriandra;
  • stimulujúce tóny zaručuje kombinácia esenciálnych olejov z pačuli a živice elemi.

​V závere vône sa odhaľuje delikátny kvetinový charakter jazmínu, evokujúci ženskosť a zvodnosť. 

Zaujme ťa: TEST: Jimmy Choo MAN ICE toaletná voda

starostlivosť po opaľovaní

Zdroj: Shutterstock®

STAROSTLIVOSŤ PO OPAĽOVANÍ TVÁR A TELO

AFTER-SUN ANTI-AGEING FACE CARE

Upokojujúca a intenzívne regeneračná starostlivosť o pleť tváre po opaľovaní. Bohatý, hladký a osviežujúci krém s intenzívnymi regeneračnými a upokojujúcimi účinkami. 

AFTER-SUN ANTI-AGEING BODY CARE

Upokojujúca, intenzívne hydratačná a veľmi svieža telová emulzia po opaľovaní. Prinavracia pokožke tela celkový pocit komfortu po pobyte na slnku. 

S.O.S. AFTER-SUN MASK FACE & BODY

MASK FACE & BODY Upokojujúca a hydratačná SOS maska na tvár a telo s intenzívnym hydratačným, uvoľňujúcim a osviežujúcim efektom. Okamžite zmierňuje pocit pálenia a obnovuje celkový komfort pleti tváre a pokožky tela po dni, strávenom na slnku. 

Produkty Eisenberg z línie Sublime Tan sú dostupné v sieti FAnn parfumérií.

2 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

10.09.2018 19:26

trochu neskoro prichádza tento článok, jeseň je už tu

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

11.09.2018 13:49

vyzerá dobra kozmetika

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE