#KrásaSebaistoty: Mary Kay verí v sebaistotu a krásu – verí v ženy!

Rok 2018 sa v Mary Kay nesie v znamení kampane #KrásaSebaistoty

Zavrite na chvíľku oči a spomeňte si na sebavedomú ženu – niekoho, koho obdivujete. Skúste si v mysli predstaviť, vďaka čomu je taká výnimočná a nenapodobiteľná – čo ju robí tým, kým je. Rozžiari jej úsmev celú miestnosť? Je múdra, veselá, charizmatická? Prijíma každý deň s gráciou? A taká môže byť každá žena! Vnútorná a vonkajšia krása každej ženy zažiari s jej sebavedomím. Následne jemný dotyk kozmetiky je už len čerešničkou na torte.

Takou šťavnatou čerešňou môžu byť novinky od Mary Kay na sezónu jar a leto 2018.

Testovali sme: Mary Kay kolekcia Satin Body s bambuckým maslom

Sheer Dimensions™ Púder

Zdroj: Shutterstock®

Sheer Dimensions™ Púder

Obľúbené rozžiarujúce púdre sú späť v štyroch prekrásnych odtieňoch. Pomôžte slnku rozžiariť vašu tvár s ľahučkým púdrom, ktorý zároveň potlačí vzhľad jemných liniek! Obsahuje rastlinné zložky, vďaka čomu hydratuje a pleť pôsobí sviežo a zdravo. Púder v štyroch odtieňoch umožňuje dokonalé líčenie. Pleť nádherne prežiari a budete očarené tým, ako transparentný dotyk farby zdokonalí tón vašej pleti a prirodzene ju zvýrazní. Navyše ho môžete použiť aj na pokožku ramien či dekoltu.

Súprava štetcov

Zdroj: Shutterstock®

Súprava štetcov

S novými štetcami bude nanášanie mejkapu a očných tieňov hračka. Samostatne dostupné štetce sú jemnejšie a ich dizajn je vyvinutý tak, aby čo najviac uľahčil aplikáciu krémových aj púdrových prípravkov.

Pozri aj: TEST: Saténové pery White Tea & Citrus – balzam a peeling od Mary Kay

Fixačný sprej na mejkap

Zdroj: Shutterstock®

Fixačný sprej na mejkap

Svoje líčenie si vďaka tomuto pomocníkovi udržíte po celý deň svieže a nedotknuté. Je vhodný na všetky typy pleti. Má ľahké nemastné zloženie, jednoducho sa aplikuje a nezaťažuje pleť. Zamilujete si ho hneď po prvom použití.  

slnečná ochrana

Zdroj: Shutterstock®

Najkrajším letným outfitom je zdravá pokožka

Jar sa nám akoby vytratila a už v prvých jarných dňoch sme zažívali  letné dni. Preto nikdy nie je príliš skoro začať s ochranou pred slnečnými lúčmi. Opaľovací krém so SPF 30 a SPF 50 pomáha chrániť a revitalizovať vašu pleť. Po opaľovaní je výborný Regeneračný gél po opaľovaní, ktorý hydratuje a vyživuje pokožku. Vytúžený opálený nádych  môžete svojej pokožke dodať aj vďaka Jemnému samoopaľovaciemu mlieku. 

Journey® Parfumová voda

Zdroj: Shutterstock®

Journey® Parfumová voda

Je ľahká, čistá kvetinová vôňa pre ženy, ktoré si vychutnávajú život plnými dúškami. S touto vôňou je každý deň dobrodružnou cestou za neopakovateľnými zážitkami.

  • Horné tóny: ľadová mäta, lekno
  • Stredné tóny: divoká frézia, pivonka „East Hampton“
  • Spodné tóny: marhuľové pižmo, bukové drevo

Odporúčame: Multimasking s Mary Kay: Takto rozžiariš svoju pleť!

Elige® Parfumová voda

Zdroj: Shutterstock®

Elige® Parfumová voda

Je hrejivá orientálna vôňa pre ženu, ktorá uznáva klasickú krásu. Má vyberaný vkus a zmysel pre štýl. Vie, ako zapôsobiť najjemnejším gestom či úsmevom. Obľúbia si ju nadčasové ženy, ktoré sa sústredia na svoje túžby a ciele.

  • Horné tóny: pivonka, frézia, amazonská ľalia
  • Stredné tóny: ylang ylang, jazmín
  • Spodné tóny: ambra, vanilka, tonkové bôby 
Mary Kay® gélový polomatný rúž

Zdroj: Shutterstock®

Oslávte s nami 100. narodeniny Mary Kay Ash!

Tento rok si pripomíname 100.  narodeniny jednej z najúspešnejších svetových podnikateľov a podnikateliek.

Mary Kay Ash, ikonická vizionárka a priekopníčka, vzala biznis a podnikanie, považované za mužskú doménu, do svojich rúk. Vo svojej dobe obrátila svet na ruby, keď v roku 1963 vytvorila spoločnosť, od základu vybudovanú pre ženy - podnikateľky. So svojimi životnými úsporami vo výške 5000 dolárov, poctivým podnikateľským plánom, založeným na jej vlastných hodnotách, prelomových kozmetických prípravkoch a nezastaviteľnej túžbe zmeniť budúcnosť žien, otvorila dvere úžasných príležitostí, ktorými obohatila milióny žien na celom svete a jej odkaz pokračuje dodnes. Mary Kay Ash je uznávaná na celom svete ako jedna z najúspešnejších podnikateliek a vodcovských osobností všetkých čias. Mary Kay Ash predbehla svoju dobu. Bola inovatívnou pionierkou, ktorá podporovala podnikanie a posilnenie postavenia žien v profesionálnom prostredí, ovládanom mužmi. Jej príbeh a odkaz naďalej inšpiruje ženy po celom svete.

Ružová mení životy

Spoločnosť Mary Kay si pripomína dedičstvo a myšlienky svojej zakladateľky. Každý rok, pri príležitosti jej narodenín, 12. mája, uvádza do predaja špeciálny prípravok, ktorého predajom prispieva na charitatívne projekty. Na Slovensku celková čiastka z predaja týchto prípravkov putuje na konto občianskeho združenia Orin panacea – priatelia detskej onkológie.

V roku 2018 je týmto prípravkom očarujúci Mary Kay® gélový polomatný rúž v odtieni s príznačným názvom Powerful Pink. Ružová má skutočne moc meniť životy! 

Galéria -

1 komentár
Jana Pitonakova

Jana Pitonakova

19.06.2018 20:55

táto kozmetika má asi najlepšiu dekoratívnu kozmetiku akú som kedy použila. Je mi jasné že 100 ľudí a 100 chutí, ale je to tak. Za to krémy mi nerobia dobre na pokožku, štípe ma začervená... takže treba len vyskúšať a nájsť to svoje.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE