La Prairie Soleil Suisse Sun Defense Systéme

La Prairie v novej slnečnej línii Soleil Suisse Sun Defense Systéme vyzbrojuje pleť proti nástrahám slnka, vonkajšieho prostredia a iných vplyvov spôsobujúcich jej starnutie.

La Prairie v novej slnečnej línii Soleil Suisse Sun Defense Systéme vyzbrojuje pleť proti nástrahám slnka, vonkajšieho prostredia a iných vplyvov spôsobujúcich jej starnutie. Päť účinných produktov na báze modernej vedeckej biotechnológie La Prairie pôsobí za prvou hranicou ochrany, akú ponúkajú zvyčajné slnečné prípravky. Predstavujú nový štýl ochrannej starostlivosti pre ženy aj mužov.

V zozname aktívnych zložiek figurujú efektívne slnečné filtre, antioxidanty, hydratačné zložky, rastlinné aj morské výťažky spolu s exkluzívnym bunkovým komplexom La Prairie s cieľom zabezpečiť pleti viac než výnimočnú ochranu. Rovnako účinne neutralizujú toxické vplyvy vonkajšieho znečistenia a predchádzajú predčasnému starnutiu pleti. Ľahko sa vstrebávajú a zahaľujú pleť príťažlivým jasom.

Na opaľovanie

​Sun Protection Emulsion • Face SPF 30 -

ochranná pleťová emulzia, chráni najviac exponovanú a zraniteľnú časť tela – tvár. Chráni pleť pred UVA a UVB lúčmi a predchádza jej možnému poškodeniu vonkajšími nečistotami pomocou antioxidantov z červenej riasy Porphyra Umbilicalis. Prípravok s ľahunkou konzistenciou je plný omladzujúcich a zjemňujúcich zložiek, ktoré pleť hydratujú a zachovávajú zdravú funkciu ochrannej bariéry.

Sun Protection Lotion • Body SPF 30 -

ochranné telové mlieko, poskytuje vysokú úroveň slnečnej a antioxidačnej ochrany, pričom pokožku tela vyživuje a hydratuje.

Ultra Protection Stick Eye • Lip • Nose SPF 40 -

ochranná tyčinka na okolie očí a na pery, s ešte vyšším faktorom pre extra dávku ochrany tých najcitlivejších miest tváre. Pokrýva očné okolie a pery neviditeľnou ľahkou vrstvou, ktorá zabezpečuje ochranný štít pred pôsobením UVA a UVB lúčov a súčasne hydratuje. Tyčinka s úzkym praktickým dizajnom je tým, čo môžete mať v každej chvíli so sebou pre opätovné nanesenie a ochranu pred nástrahami vonkajšieho prostredia.

La Prairie Soleil Suisse Sun Defense Systéme

Po opaľovaní

UPOKOJENIE A REVITALIZÁCIA PO OPAĽOVANÍ

Smoothing After Sun Mist Face • Body -

upokojujúce mlieko po opaľovaní na tvár a telo, predstavuje excelentné ošetrenie pleti po opaľovaní. Je obohatené o minerály a uvoľňujúce rastlinné extrakty, obnovuje rovnováhu pleti, okamžite redukuje začervenanie a upokojuje podráždenie. Jeho účinok podporuje výťažok z koreňa Boerhavia Diffusa, ktorý zmierňuje precitlivenosť pleti.

Upokojujúci efekt dopĺňajú hydratačné rastlinné zložky, ktoré predchádzajú suchosti a zabezpečujú pleti 24-hodinovú hydratáciu, kým morské minerály vrátane vápnika a zinku, udržiavajú pleť pružnú a vyživenú. Detoxikačná červená riasa poskytuje ochranu pred vonkajšími nečistotami, hlavnými príčinami predčasného starnutia pleti. Prirodzenú schopnosť obnovy pleti podporuje exkluzívny bunkový komplex La Prairie.

POSTUPNÉ, PRIRODZENÉ A DLHOTRVAJÚCE OPÁLENIE

Gradual Tanning Lotion Face • Body -

samoopaľovacie mlieko na tvár a telo, pôsobí pri opakovanej aplikácii, ale na jeho efekt sa čakať oplatí. Vytvára to najprirodzenejšie opálenie, pôsobí bezpečne a prirodzene a výsledkom je nádherný vzhľad, ktorý môžete regulovať podľa svojej vôle.

Zloženie obsahuje samoopaľovaciu zložku Dihydroacetón (DHA), ktorá reaguje po spojení s aminokyselinami vo vrchných vrstvách kože, takže samoopaľovací účinok je viditeľný približne dve hodiny po nanesení. Druhou samoopaľovacou zložkou je erytrulóza, ktorá dopĺňa efekt DHA a zaručuje dlhotrvajúci jednotný tón pleti bez rozdielov. Vyvinuté pre denné použitie po celý rok, samoopaľovacie mlieko La Prairie Gradual Tanning Lotion Face • Body zahŕňa pleť hydratáciou a minerálmi, upokojuje ju a zvláčňuje, pričom ju chráni pred vonkajšími stresovými faktormi.

Pozri tiež: Ako na pehy?

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2014 19:48

naozaj luxusná starostlivosť o telo a pleť.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE