Laura Biagiotti ROMA - nová vôňa pre ňu a pre neho

Rím – mesto duší, odrazov, ilúzie a túžby – osudové mesto, živá súčasť večnosti, obraz, ktorého predstavu si zachováte navždy. Tak ako farebná paleta maliara sú pestré ulice Ríma zmesou, ktorá predstavuje neurčitosť času a priestoru. Roma je aj názov vône, ktorú Laura Biagiotti venovala v roku 1988 romantickej elegantnej žene a o štyri roky neskôr ju pretvorila aj do pánskej verzie určenej pestovanému a vášnivému mužovi.

 

Odporúčame: TEST: COLLISTAR hĺbkový hydratačný krém

 

Tieto skvelé klasické vône parfumérskeho sveta sa stali inšpiráciou novej dvojice vôní zachytávajúcich vzrušujúci nádych modernosti v atmosfére Ríma. Každý, kto mesto navštívil, si zamiloval jeho vôňu, avšak toaletná voda Roma Uomo EdT Cedro je venovaná mužom, ktorí dokážu vyvážiť extrémy. Jej intenzívne svieže tóny odrážajú plejádu rozmanitej sviežosti 320.000 stromov, ktoré zdobia mesto Rím.

 

Dámska vôňa Roma EdT Rosa je zase nežným pohladením pre ženskú dušu, ktorá je vždy zamilovaná. Jej tóny odrážajú časom poznamenané odtiene palácov a pamätníkov večného mesta.

 

Pre nové vône Laura Biagiotti Cedro a Rosa nie sú podstatné len vonné tóny, ale aj ich farebnosť, ktorú muž a žena vnímajú pri výbere. Dizajn vône Cedro  kombinuje cédrovú zelenú farbu s odtieňmi svetlej žltej, bielej a sivej (farby mramoru v architektúre Ríma, ktoré sú v kontraste s farbami stromov).  Dizajnu dámskej vône Rose dominuje ružová, farba, ktorá je symbolom krásy, nehy a ženskosti, farba otvárajúca dvere k pocitom romantiky a zamilovania. 

 

Pozri aj: Regenerácia, energia a okysličenie pleti v jednom kroku. Ako na to?

ROMA EdT ROSA a ROMA UOMO EdT CEDRO

Zdroj: Shutterstock®

ROMA EdT ROSA

Táto ovocno-kvetinová vôňa sa opiera o tri krehké zložky, ktoré odhaľujú svoju pestrosť a vitalitu v rôznych okamihoch a rôznym spôsobom: lesné plody, pivónia a púčiky ruží.

 

Voňavá kompozícia odhaľuje radosť a vitalitu v úvode vône (bergamot a lesné plody), kokteil koketnosti a zmyselnosti v srdci (púčiky ruží, neroli, jazmín a pivónia) a svojráznu sladkosť, ktorá postupne vyviera z tónov základu (vanilka, santal a karamelizované pižmo). 

 

Pyramída tónov:

  • HLAVA: bergamot, lesné plody
  • SRDCE: púčiky ruží, neroli, jazmín, pivónia
  • ZÁKLAD: vanilka, santal, karamelizované pižmo

ROMA UOMO EdT CEDRO

Táto toaletná voda patrí do rodiny žiarivých drevitých vôní. Zachováva si originálnu štruktúru ikonickej vône Roma Uomo, avšak ťažšie tóny vanilky, drevín a pižma zľahčuje nová akvatická zložka Cascalone, v sprievode mandarínky a byliniek v úvode vône.

 

V tónoch srdca pulzuje dotyk rebarbory zvýraznený zmesou geránia, dubového machu a kašmírového dreva. Základ odhaľuje vkusná, svieža a pretrvávajúca rovnováha trpkých aj sladkých tónov aljašského cédru, santalu z Mysore, sivej ambry a burbonskej vanilky. 

 

Pyramída tónov:

  • HLAVA: cascalone mandarínka, aromatický buket
  • SRDCE: geránium, dubový mach, rebarbora, kašmírové drevo
  • ZÁKLAD: céder, santal z mysore, sivá ambra, bourbon vanilka
Laura Biagiotti Roma Rosa a Roma Uomo Cedro

Zdroj: Shutterstock®

Balenia a flakóny

Verné krivkám originálnych vôní Laura Biagiotti Roma, flakóny vôní Roma EdT Rosa a Roma Uomo EdT Cedro sa od klasických vôní odlišujú farbou. Cédrovú zelenú farbu pánskej vône zjemňuje matné mliečne sklo, jeho tvar evokuje architektonickú precíznosť a farba voľnosť zeleného priestoru. Ružová farba pivónie a púčikov ruží na flakóne dámskej vône v okamihu vyvoláva predstavu sily a krehkosti, ktoré robia dušu ženy tak romantickou a zamilovanou.

 

Vonkajšie balenia sú inšpirované nekonečnou farebnou škálou mramoru v Ríme. Travertínová zelená aj pastelová ružová farba mramoru je dokonale stvárnená na baleniach s matným povrchom. 

Línia vôní

Zdroj: Shutterstock®

LÍNIA

ROMA EdT ROSA

  • Toaletná voda 25 ml
  • Toaletná voda 50 ml

 

ROMA UOMO EdT CEDRO

  • Toaletná voda 40 ml
  • Toaletná voda 75 ml

 

V predaji od októbra 2017 v sieti FAnn parfumérii. 

7 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

26.11.2017 07:57

ešte tak privoňať...flakónik je pekný

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

26.11.2017 10:39

treba otestovať, flakóniky sú veľmi pekné, zaujímavé...

Vaše meno:

Helena Kalusová

Helena Kalusová

26.11.2017 13:01

Vôňa môže byť veľmi pekná. Zloženie hlavne v základe vône céder, santal z mysore a sivá ambra je toho predpokladom.

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

26.11.2017 14:21

toto by bol vhodný darček pre syna a jeho partnerku

Vaše meno:

Jana Uhrová

Jana Uhrová

26.11.2017 15:51

páči sa mi ako sa inšpirovali pri tvorbe flakónu vône

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

27.11.2017 22:34

Aj mne sa páčia tieto flakóniky...vraví sa že obal predáva- v tomto prípade láka aspoň privoňať..

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

28.11.2017 20:48

super,krásne flakony aj vôňa :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE