LIOELE WATER DROPS BB CREAM

Unikátny aqua make-up "BB krém s vodnými kvapkami", ktorý intenzívne hydratuje pokožku, zároveň zjednotí tón pleti a poskytne ľahké farebné krytie

Unikátny aqua make-up "BB krém s vodnými kvapkami", ktorý intenzívne hydratuje pokožku, zároveň zjednotí tón pleti a poskytne ľahké farebné krytie.

 

Špeciálne zloženie pre zadržiavanie vody od okamihu nanesenia na pokožku po dlhé hodiny nahrádza stratenú vlhkosť. Vodné kvapky sú viditeľné pri nanášaní BB krému, evokujú pocit chladu a vlhkosti. Tento BB krém má veľmi jemnú, ľahkú a nelepivú konzistenciu. Obsahuje rôzne bylinné extrakty, ktoré vyživujú pokožku, extrakt z perál rozjasňuje a dodá pleti prirodzený vzhľad. Vďaka chladivému efektu pomáha aj pri problémoch s začervenaním pokožky.

 

Použitie:
Po obvyklých krokoch starostlivosti o pleť naneste BB krém vo veľkosti hrášku "vybodkujte" tvár, čelo a bradu, a nakoniec dlhými ťahmi rovnomerne rozotrite po celej tvári. Nechajte krém preniknúť úplne do pokožky, cca. 3-5 minút až kým sa celkom vstrebe. V prípade potreby pre lepšie farebné krytie je môžné naniesť ďalšiu vrstvu a na závere použiť fixačný púder - DODO 3W Clinic Natural make-up-puder.

  

Aj tento bb krém si môžete zakúpiť v našom e-shope priamo TU.

LIOELE WATER DROPS BB CREAM

 

3 komentárov
zuzana

zuzana

28.10.2013 12:34

rada vyskúšam túto zázračnú novinku

Vaše meno:

Mirka

Mirka

29.10.2013 10:43

toto som ešte nevidela, vyzerá zaujímavo :)

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

18.01.2014 15:20

Zase nový BB krémik...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE