Nová vôňa Naomi Campbell Private

Private nová vôna pre súkromné chvíle s Naomi Campbell.

 

Je dokonalou superhviezdou. Hypnoticky krásnou, celosvetovo úspešnou, podmanivo ženskou a sebavedomou.  Jej meno je synonymom zábleskov fotoaparátov, najvyššieho luxusu, medzinárodného životného štýlu a miliónov fanúšikov.  Teraz, po prvý raz, nám modelka a herečka umožňuje nahliadnuť do jej vlastného sveta prostredníctvom novej vône Private. Táto vôňa prenesie jej nositeľku do chráneného kráľovstva superhviezdy: rafinovaná a ženská, záhadná a fascinujúca, autentická a prirodzene krásna – zmyselná kvetinová vôňa od Naomi Campbell.

 

Nová vôňa Naomi Campbell Private pripomína objavovanie hviezdy na začiatku jej legendárnej kariéry modelky. Zloženie vône využíva delikátny ovocný podtón so sviežosťou mandarínky, sladkou hruškou Nashi a zamatovou broskyňou. V srdci vône spoznávame opojný buket ruží spolu s príťažlivými kvetmi pomarančovníka, ktoré pomáhajú kompozícii vyžarovať sviežosť. Kvetinová paprika a čerstvé frézie prepožičiavajú vôni dotyk nevinnosti. Bohatý základ odhaľuje ovocnokvetinové spojenie v podmanivom objatí hrejivej vanilky, exotických fazuliek tonky a očarujúcom akorde pižma. Pre nezabudnuteľnú súkromnú chvíľku s Naomi.

Nová vôňa Naomi Campbell Private

Zdroj: Shutterstock®

Podobne, ako je unikátna kompozícia vône, aj flakón a vonkajšie balenie odrážajú súkromnú stránku života Naomi Campbell.

 

Čiernobiely portrét umožňuje nositeľke vône prežiť chvíľu so supermodelkou. Luxusné balenie zdobí elegantné označenie Private, akoby podpísané rukou Naomi. Flakón sa ligoce v perleťovo ružovom prevedení a vyznieva prirodzene krásne, tak ako Naomi: elegantne, štíhlo a príťažlivo žensky.

 

Odporúčame prečítať:  Blanka Matragi - Svadobné polnočné šaty

Nová vôňa Naomi Campbell Private

Zdroj: Shutterstock®

Línia obsahuje:

  • Toaletná voda 15 ml
  • Toaletná voda 30 ml
  • Toaletná voda 50 ml
  • Parfumovaná voda 30 ml
  • Sprchový gél 150 ml
  • Telové mlieko 150 ml
  • Dezodorant v spreji 75 ml
  •  

Novinka Naomi Campbell Private dostupná v sieti parfumérií FAnn od novembra 2015. 

4 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

18.12.2015 16:20

zaujímavý flakon :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.01.2016 21:08

cim nas zasa prekvapi Naomi

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

30.01.2016 16:13

Naomi má skvelé vône dlho som používala

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

10.01.2018 13:13

zaujímavy flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE