Tieto nové makeup trendy si osvoj: Budeš vďaka ním neodolateľná!

Tak, ako sa neustále vyvíja svet módy, tak napreduje aj svet líčenia. Známych makeup artistov pribúda ako maku a práve oni sú tí, ktorí udávajú trendy v oblasti makeupu. Stačí, ak niektorý trik prenesú na tvár niektorej celebrity a nové makeup trendy sú na svete.

 

Dozveďte sa o makeupových vychytávkach, ktoré si bude dobré osvojiť a zaradiť do každodennej makeupovej rutiny. Povieme vám však aj o tých, ktorým po minulom roku odzvonil zvonec a aj keď sú vašimi vernými priateľmi, mali by ste sa s nimi pomaly, ale isto rozlúčiť.

 

Pozri aj: Beauty recepty: Top 3 domáce masky na kruhy pod očami

nosí sa prirodzenosť

Zdroj: Shutterstock®

Menej je niekedy viac

Hovoríme to stále v rôznych oblastiach života a platí to aj v makeupe. Menej je niekedy viac, a to sa dokonca v tomto roku stáva makeupovým trendom, čo veľmi rýchlo pochopili aj mnohé hollywoodske celebrity. Rozlúčte sa so silnými neprirodzenými kontúrami a zoznámte sa s prirodzenejším líčením. Ako na to? Napríklad vymeňte ťažký krycí krém za BB krém!

prirodzený makeup celebrít

Zdroj: Shutterstock®

Návrat strateného syna

V minulom roku sme sa na pultoch obchodov potýkali skôr s matnými rúžmi, či už v tuhom alebo tekutom skupenstve. Možno ste dokonca mali na tento trend ťažké srdce, ak ste predtým boli zástankyňou lesku na pery. Tak tento rok vás potešíme! Choďte do obchodu a kúpte si nový lesk na pery, pretože tento rok sa vracajú do módy lesklé pery.

 

Preskúmaj: Babské triky na krásne kvetinky: Vďaka tomuto budú ako z katalógu!

lesk na pery je späť

Zdroj: Shutterstock®

Nosí sa zdravie

Namiesto toho, aby ste na svoju pleť na záver líčenia dávali poriadnu vrstvu rozjasňovača, mali by ste skôr investovať do zdravej pleti. Nosí sa prirodzený lesk, a ten dosiahnete len hĺbkovou hydratáciou a dobrou starostlivosťou o pleť. Takže o pleť sa v tomto roku starajte, investujte do hydratačných pleťových mask a s rozjasňovačom troška uberte.

 

Zaujme ťa: Dna: Aké sú príčiny a prejavy tohto bolestivého ochorenia?

 

Farby sú späť

Okrem toho, že farbou roka 2018 sa stala ultra fialová, v makeupe budú na výslní aj iné svetlé a jasné farby. Pripravte sa na extravagantné líčenie očí a fialovú na každom kroku, v bežnom živote sa však držte prirodzenosti.

fialová farba je farba roka

Zdroj: Shutterstock®

5 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

28.02.2018 07:09

doteraz som bola trendy ja, s matným rúžom, dokonalým make-upo, zeleným outfitom..... dnes ste na rade vy, tie, ktoré máte radi fialovú farbu a lesky na pery....

Vaše meno:

Katarína Janošcová

Katarína Janošcová

28.02.2018 10:17

prirodzenejšie líčenie sa mi vždy viac páčilo ako umelé nánosy makeupu

Vaše meno:

Lenka Meravá

Lenka Meravá

28.02.2018 10:42

Mne sa paci nahe licenie

Vaše meno:

Pavlína Vaksmundská

Pavlína Vaksmundská

28.02.2018 19:13

Ako sa hovorí - v jednoduchosti je krása ..!! Ja som za prirodzenosť .. Farbičky sú pekné ,ale pristanú skôr mladším babám .. A nie každému pristane výrazný make-up ..!!

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

01.03.2018 17:48

aj tak si myslím, že základom je zdravá pleť a potom stačí už len máličko, možno rúž, lesk a riasenka

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE