Krásne nechty? Zvládnete to aj sama!

Upravené nechty sú symbolom ženy, ktorá sa o seba stará a chce, aby všetko na nej bolo tip-top. Túžite po krásnych nechtoch? Inklinujete k tým gélovým, ale odrádzajú Vás pravidelné výdavky v nechtovom štúdiu?

 

Máme dobrú správu! Nie je nutné, aby ste viac míňali desiatky eur, pretože krásne nechty si dokážete spraviť aj sama v pohodlí domova a za zlomok ceny.

 

Všetko, čo na modeláž nechtov potrebujete, obsahuje sada na gélové nechty. Nemusíte sa obávať, že Vám bude niečo chýbať, pričom ide o výhodnejšie riešenie než kupovať jednotlivé produkty samostatne. Sada, ktorú si môžete objednať aj v eshope www.aspira.sk, obsahuje iba kvalitné profesionálne produkty.

 

Odporúčame prečítať:  Venujte svojej korunke krásy väčší šmrnc

sada na gélové nechty aspira.sk

Zdroj: Shutterstock®

 Akú sadu si vybrať?

 

Rozhodli ste sa, že starostlivosť o svoje nechty vložíte do vlastných rúk, ba dokonca chcete upraviť nechty aj niektorým svojim kamarátkam? Neviete však, akú sadu si vybrať? Sady na gélové nechty sú určené pre domáce aj profesionálne použitie. Súčasťou každej je nevyhnutná UV lampa. Cena nie je ukazovateľom toho, či vybavenie zahŕňa všetko, čo budete potrebovať. Aj najlacnejšia sada obsahuje všetko nevyhnutné na modeláž gélových nechtov.

 

Drahšie sady sa líšia len tým, že ich súčasťou je viacero UV gélov, štetcov, kozmetických tekutín, ozdôb a ostatných pomôcok. Toto všetko si však môžete dokúpiť aj postupne. Neviete, či si vybrať 9W alebo 36W UV lampu? 9W UV lampa má jednu žiarivku. Jej výhodou sú malé rozmery, takže nie je problém ju prenášať. Sada s takouto lampou zaberie v taške minimum miesta a Vy si môžete svoje nechty pokojne upraviť i na dovolenke. UV gél však vytvrdzuje o niečo dlhšie, asi 3 až 5 minút.

 

Na domáce použitie a vlastnú potrebu však úplne stačí. 36W UV lampa so 4 žiarivkami je vhodnejšia, ak chcete modelovať nechty aj svojim kamarátkam. Má väčšie rozmery, ale gél sa v nej vytvrdzuje len 2 až 3 minúty. Pre profesionálne použitie je určená sada na gélové nechty s 36W UV lampou s LCD displejom, senzorom a sušičkou. 

 

Odporúčame prečítať: 160 gramová diéta. Viete, ako funguje?

sada na gélové nechty aspira.sk

Zdroj: Shutterstock®

 Čo treba vykonať pred samotnou modelážou?

 

Ak máte nechty nalakované, odlakujte si ich a ruky si umyte dezinfekčným mydlom. Kožičku okolo nechtov si zatlačte. Nechty si skráťte asi na 1mm, opilníkujte oblúčik a jemným pilníkom si zmatnite nechtové lôžko. Dbajte na to, aby boli nechty zmatnené rovnomerne a nikde sa neleskli. Nakoniec ich oprášte a pretrite cleanerom pomocou buničiny. Na tento postup nesmiete zabudnúť, až potom môže nastúpiť Vaša sada na gélové nechty, s ktorou si sama v pohodlí domova vyčarujete krásne nechty. 

 

Odporúčame prečítať: 4 jogové pózy, ktoré pôsobia lepšie ako zázračný krém

sada na gélové nechty aspira.sk

Zdroj: Shutterstock®

Rozhodli ste sa vyskúšať svoju kreativitu a urobiť si sama gélové nechty pomocou kompletnej sady na gélové nechty? Kliknite na www.aspira.sk, objednajte si sadu podľa vlastných potrieb a požiadaviek. Už dnes si môžete svoje nechty pripraviť na modeláž, pretože Vaša sada je u Vás doma do 24 hodín.

 

Vo svojom rozpočte už viac nemusíte počítať s vysokými pravidelnými výdavkami na nechtové štúdio. Prajeme príjemnú zábavu!

6 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.02.2016 07:47

nechty si nelakujem,iba upravujem,dovodom je moja praca,ktora to nedovoluje a ani nemam k tomu vztah,pretoze nemam pekne prsty a nebudem ich este zvyraznovat,zakladom je pre mna upravena ruka

Vaše meno:

Daniela Šurláková

Daniela Šurláková

27.02.2016 21:49

Nechty si lakujem lebo sa mi trocha spevnia,nakoľko sa mi dosť lámu,ale keď mám nervy tak si ich všetky ohryziem aj s lakom a je po paráde.

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

01.03.2016 09:55

Mne veľmi pomohol gél lak... Nechty sú naozaj pevnejšie :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

03.03.2016 15:27

ja si sama doma lakujem nechty.

Vaše meno:

Karina Bartakovičová

Karina Bartakovičová

04.03.2016 08:28

uprednostňujem úpravu nechtov doma

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

15.05.2016 20:17

ja si nechty nelakujem ale upravujem

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE