Beauty poradňa GERnétic: Pigmentové plochy po tehotenstve

Odpovedá Alena Kimlová

z Kozmetického štúdia GERnétic 

www.StudioGernetic.cz

 

 

Po tehotenstve mi zostali na tvári a krku veľké pigmentové plochy, ktoré sa neustále prehlbujú a zväčšujú. Rada by som ich odstránila alebo aspoň trochu zosvetlila.

 

Odporúčam Vám pravidelné používanie dômyselne premysleného rozjasňujúceho prípravku Crème Éclaircissante od kozmetiky GERnétic. Ľahký, dobre sa vstrebávajúci krém znižuje produkciu kožného farbiva (melanínu), vďaka citrusovým flavonoidným lipozómom urýchľuje odstránenie najviac pigmentovaných povrchových buniek. Pokožka sa postupne rozjasňuje a farebne vyrovnáva. Prípravok Crème Éclaircissante má navyše intenzívne hydratačné účinky, posilňuje lipidovú kožnú bariéru, zjemňuje pokožku a celkovo prináša pleti mladistvý vzhľad.

 

Ak chcete odstránenie nepríjemných tmavých škvŕn urýchliť, využite ešte prípravok Sérum Dépigmentant od kozmetiky GERnétic. Sérum sa aplikuje lokálne na najtmavšie škvrny, nechá sa dobre vstrebať, prípadne ho môžeme jemným poklepávaním zapracovať do pokožky, a až potom sa na celú tvár aplikuje Crème Éclaircissante a prípadne ďalšie kozmetické prípravky. Obidva prípravky je potrebné nanášať na pokožku dvakrát denne - ráno a večer.

 

Bude vás zaujímať: Beauty poradňa GERnétic: Liftingové prípravky

Prípravky na pigmentové škvrny

Zdroj: Shutterstock®

Ochrana pred slnečným žiarením

Vaša pleť je citlivá na slnečné žiarenie, a preto je potrebné pri pobyte na slnku počas jarných a letných mesiacov používať prípravky s vyšším UV faktorom – odporúčam Melano 30 (SPF 30) alebo Melano 50 (SPF 50). Pri bežnej starostlivosti bude určite vyhovovať krém Melano 15 (SPF 15), ktorý je priamo koncipovaný na ochranu tváre pred pigmentovými škvrnami.

 

Pokožke by prospela aj rozjasňujúca starostlivosť v kozmetickom salóne GERnétic. Po aplikácii zosvetľujúcej alginátovej zlupovacej masky Peel Off Eclaircissant je pokožka okamžite rozjasnená, hebká a svieža.

 

Produkty GERnétic zakúpite v kozmetických salónoch, kde Vám kozmetička poradí, ako prípravky používať a môže ponúknuť aj salónne ošetrenie. Zoznam salónov na www.gernetic.sk

 

 

Magazín www.KamZaKrasou.sk je mediálnym partnerom súťaže kozmetičiek „Hviezda GERnétic Slovensko 2017“.

6 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

03.09.2017 14:55

Pigmentové škvrny vedia potrápiť,cielená starostlivosť určite stav zlepší.

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

03.09.2017 18:42

tak s týmto nemám žiadne skúsenosti, našťastie

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

03.09.2017 21:01

moja kamaratka sa so skvrnami trapy uz roky.... a to uz vyskusala kozmetiku id najlacnejsej po najdrahsiu... zatial nepomohlo vobec nic..

Vaše meno:

benynka

benynka

04.09.2017 10:16

ja som raz prišla z dovolenky s pigmentovými škvrnami na tvári a pani doktorka mi predpísala bieliaci krém, bol síce drahý ale za nejakých 10 dní boli škvrny úplne preč, od vtedy používam preventívne takmer celoročne opaľovací krém s faktorom 50 a mám od škvŕn pokoj

Vaše meno:

Mia Lock

Mia Lock

06.09.2017 19:24

Tiež mám skúsenosti s pigmentovými škvrnami, žiaľ :/.. Žiadna sláva

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

14.12.2017 18:30

ide to celkom dobre zosvetliť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE