Aj ty môžeš mať krásne hladké telo

Tešíte sa na pláž, slnko, more, zážitky horúcich dní? Pripravte sa, nech sa vám ani chĺpok neskriví. Najlepšie tak, že sa svojich chĺpkov jednoducho zbavíte.

 

Súboj o hladké telo bez chĺpkov zaberá ženskej časti populácie dosť času. Nájsť ten najvhodnejší spôsob však nie je jednoduché. Niektoré postupy sú bolestivé ako napríklad vosková depilácia. Niektoré zasa trvajú dlho a môžu byť aj nákladné, ak sa rozhodnete napríklad pre laserovú depiláciu v kozmetickom salóne. Niektoré riešenia sú trvácnejšie, niektoré zasa veľmi rýchle. Takže závisí od situácie: chcete hladkú kožu hneď ale s vedomím, že ochlpenie sa o pár dní ozve, alebo si dáte záležať na dlhšom programe a s dlhším výsledkom. Moderná technika ponúka odpovede na obidve potreby.

 

Odporúčame tiež:   PHILIPS VisaPure Essential čistiaca kefka na tvár

       

Phillips HP6583 Satin perfect

Zdroj: Shutterstock®

Rýchlo

 

Hľadáte účinný epilátor, ktorý odstráni aj tie najjemnejšie a najkratšie chĺpky a zároveň chráni mokrú aj suchú pokožku. Phillips HP6583 Satin perfect je špičkový prístroj, ktorý vám zabezpečí príjemne hebkú pokožku. Vďaka ergonomickému tvaru a špeciálnemu napínaču pokožky pred samotným oholením vás čaká epilácia, ktorá nebolí. Široká hlava zaručí odstraňovanie chĺpkov na väčších plochách jedným ťahom. Holiaca hlava, ktorá je súčasťou balenia, zasa dokonale kopíruje aj náročnejšie telesné partie. Tento skrášľovací prístroj vydrží nabitý až 40 minút a použiť ho môžete aj pod sprchou. Spolu s depilátorom dostanete aj luxusnú pinzetu so svetlom a zrkadlom, takže vaše telo môže byť naozaj vzorne hladké.  

 

Odporúčame tiež:  PHILIPS inteligentný hrniec Multicooker HD 3037/70

Phillips HP6583 Satin perfect

Zdroj: Shutterstock®

Na dlho

 

Ak máte tmavšie chĺpky a chcete sa ich zbaviť nadobro, siahnite po zariadení Philips Lumea. Táto vecička pracuje na báze intenzívnej svetelnej pulzácie IPL (Intense Pulsed Light). Špeciálne svetlo preniká až na korienky chĺpkov. Výsledkom sú hladké nohy či podpazušie a ďalšie lákavé časti tela. Používanie prístroje Philips Lumea je bezpečné a v pohodlí domácnosti využíva skúsenosti overené dermatológmi a používane v profesionálnych salónoch krásy. Ošetrenie nôh a ďalších častí tela trvá 15 – 30 minút.

 

Výsledky sú badateľné už po prvom použití, avšak pravidelné a opakované používanie predlžuje a skvalitňuje jemnosť a hladkosť pokožky. Štúdie preukázali výrazné zníženie množstva chĺpkov už po dvoch použitiach za dva týždne. Optimálne výsledky boli dosiahnuté po štyroch až piatich použitiach priebehu dvoch týždňov. Na zachovanie týchto výsledkov stačí zopakovať použitie až po 8 týždňoch.  

 

Odporúčame tiež:  5 tipov, ako byť na Valentína očarujúca

Phillips HP6583 Satin perfect

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Nikola Sisáková

Nikola Sisáková

22.05.2015 12:21

mať prevyšujúci príjem tak určite volím tú druhú možnosť

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

16.03.2021 18:23

Hneď by som ho brala

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE