Beauty trendy jar / leto 2019: Výrazné kontúry alebo prirodzenosť?

Keď sa povie jar, všetci hneď pomyslia na rozkvitajúce obdobie, predlžujúce sa dni, možné alergie, ale my myslíme na všetky tie trendy, ktoré k nám s jarným obdobím prichádzajú a ktoré začíname častejšie vídať aj na uliciach či v módnych časopisoch. A keď si myslíte, že jarný make-up spočíva vo výraznom kontúrovaní, sýtych ružových líčkach, výrazných perách, výrazných očiach a pod., tak tento rok je to úplne inak.

Túto jar a leto stavte na prirodzenosť, ktorá je aktuálne v kurze. Výrazné líčenie vymeňte za nude make-up a zvoľte skôr prirodzenosť. Vlasy postupne skráťte až sa strihom prepracujete k ofine a nechty opäť oživte nezameniteľným ombre štýlom, ktorý vyzerá úžasne aj na kratších nechtoch. Jednoduché, že? Nie tak celkom, poďte sa teda podrobnejšie pozrieť na aktuálne trendy a nechajte sa nimi pohltiť.

Pozri aj: Hyalurónové sérum na pleť Ocean Riches: Prečo ho začať používať?

účes s ofinou

Zdroj: Shutterstock®

Ofina je späť!

Niektorými milovaná a inými zatracovaná. Síce dokáže liezť na nervy, pretože si kvôli nej musíte stále umývať vlasy, rok 2019 sa však bude niesť v jej znamení. Dlhšia, kratšia alebo veľmi krátka? Určite nič nepokazíte, ak zvolíte dĺžku ofiny siahajúcu len do polovice čela. Poraďte sa však so svojou kaderníčkou a vyberte strih presne pre svoj typ tváre. Veď napokon, nie všetky účesy sa hodia ku každému typu tváre – pri zlom výbere môže ofina vašu tvár predĺžiť alebo ju rozšíriť!

prirodzený makeup

Zdroj: Shutterstock®

Prirodzenosť je viac ako len vítaná

Časy výrazného kontúrovania a korekcie tváre sú už dávno preč. Dokonca sa môžete rozlúčiť aj s dokonalou pleťou hodnou porcelánovej bábiky. Prirodzenosť sa začína stavať do popredia a vám neostáva nič iné, ako sa nechať ovplyvniť. Módne domy tento rok kričia po prirodzenosti, preto si vystačíte s riasenkou a gélom na obočie.

Ženy po 30-tke by sa mali vzdať ťažkého make-upu, ktorý v líniách nevyzerá očarujúco. Voľte skôr DD krémy, ktoré vašu pleť zjednotia a dodajú jej prirodzený vzhľad. DD krém Cushion od tianDe navyše udrží tvorbu kožného mazu na uzde a zabezpečí jej prirodzené prekrytie, hydratáciu a omladenie.

K prirodzenému vzhľadu určite nepatria umelé riasy, ktoré siahajú až do neba. V tomto prípade je potrebné staviť na prirodzenosť, ktorú docielite prostredníctvom riasenky. Ak ale vašim mihalniciam chýba dostatočná výživa, sú riedke a krátke, tak im doprajte vzpruhu vďaka spevňujúcemu séru na riasy a obočie od tianDe, ktoré môžete použiť aj pre získanie prirodzenejšieho obočia.

Neprehliadni: Čo je ostropestrec a aké sú jeho účinky? Toto o ňom potrebuješ vedieť

výrazné pery

Zdroj: Shutterstock®

Keď výrazné, tak jedine pery

Pri nude make-upe si môžete dovoliť odviazať sa pri výrazných perách, ktoré sa vymykajú normálu. Rok 2019 môžeme pokojne označiť za rok rúžu, avšak je potrebné rozlišovať medzi denným a večerným líčením. Pri rúžoch je dôležité vedieť si vybrať správny odtieň a jeho podtón, pretože niektoré dokážu zuby rozžiariť a iné im zase pridať na žltšom nádychu.

Ak už si vyberáte nový rúž, tak siahajte po takých, ktoré majú viacero účinkov. Dajte prednosť tým, ktoré nebudú pre vaše pery príliš ťažké, ale budú ich skôr ošetrovať. Takto sa vyhnete zbytočnej tvorbe šupiniek a vrások na perách. Rúže Creamy Glam od tianDe spĺňajú ideál rúžov, pretože v sebe kombinujú vlastnosti balzamu na pery a zároveň rúžu, ktorý im prepožičiava sýtu farbu.  

ombre nechty

Zdroj: Shutterstock®

Nevinné nechty s ombre efektom

Aj nechty tento rok zažívajú svoj návrat k prirodzenosti. Buď ich môžete ukazovať svetu v celej svojej paráde, a teda nenalakované, alebo môžete vsadiť na púdrové odlesky, ružové alebo nude laky. Nič nepokazíte ani vtedy, keď siahnete po lakoch na nechty vo farbe roka 2019 – living coral. Nezabúdame ani na ombre efekt či mnohými milovaný dizajn s jedným odlišným nechtom.

6 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

02.05.2019 06:03

Niet nad prirodzenosť...

Vaše meno:

Jana Tonhauserová

Jana Tonhauserová

02.05.2019 11:00

nude make-up a výrazné pery , myslím že najkrajšie líčenie ,hlavne bez veľkých kontúr tváre ,trochu farby na líčka a hotovo...

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

02.05.2019 15:39

Presne,niet nad prirodzenosť

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

03.05.2019 19:45

samozrejme, že prirodzenosť vyhráva, vo všetkom

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

19.05.2019 10:04

Menej je niekedy viac jemné líčenie a plné pery sú IN

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

30.05.2019 21:30

Najdôležitejšie je cítiť sa krásna a spokojná sama so sebou

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE