Vyhraj 3x hyalurónové pleťové sérum Ocean Riches od tiandekozmetika.sk

O kyseline hyalurónovej sa hovorí všade a hovoria o nej všetci. Môžeme ju nachádzať všade a nielen v hyalurónových injekciách, ktoré sú také obľúbené, pretože pomáhajú ženám minimalizovať viditeľnosť vrások. Nachádzame ju ako hlavnú zložku v pleťových krémoch, maskách, sérach, dokonca aj rúžoch či v iných druhoch dekoratívnych produktov. Jej popularita je vskutku rozsiahla a známa po celom svete. Ale čo z nej robí takú dokonalú zložku v pleťových produktoch?

Trendy prichádzajú a odchádzajú, ale kyselina hyalurónová je viac ako len trend, ktorý upadá do zabudnutia. Kyselina hyalurónová je látka, ktorá sa bežne vyskytuje v našom tele. Môžeme ju nájsť v maternici, kĺboch, vlasoch, očiach, nervoch... No ako je to v prípade iných zložiek, tak aj v prípade kyseliny hyalurónovej platí, že sa postupom veku začína z organizmu vytrácať, čo vedie k vysúšaniu pokožky, tvorbe jemných línii, vrások, ochabnutiu kontúr tváre a pod.

Výskumy preukázali, že kyselina hyalurónová je jednou z najlepších zložiek, ktoré môžete používať. Ide o látku, ktorá pôsobí ako zvlhčovadlo napomáhajúce pri hydratácii pokožky. Ak by sme to mali uviesť na pravú mieru, tak zvlhčovadlo je zložka, ktorá čerpá vlhkosť zo svojho okolia a uzamyká ju v sebe, čím zabezpečuje optimálnejšie účinky.

Čo je fascinujúce, tak 1 gram kyseliny hyalurónovej dokáže pohltiť až 6 litrov vody. Ohromujúci fakt, ktorý má pôsobivé účinky na pokožku. To je dôvod, prečo po tejto zložke a hlavne po pleťových krémoch s jej obsahom siahame častejšie.

Ak sa chcete presvedčiť o jej účinkoch, tak sa stačí zapojiť do súťaže, v ktorej až 3 z vás budú môcť vyhrať Hyalurónové sérum na pleť Ocean Riches od tiandekozmetika.sk. Medzi hlavné účinky séra patrí:

  • predchádzanie vzniku vrások,
  • hydratácia pokožky,
  • spevnenie hydrolipidovej bariéry pokožky,
  • vyhladenie pleti.

Sérum revitalizuje a hydratuje pokožku po pobyte na slnku, neutralizuje pôsobenie suchého vzduchu, kompenzuje suchosť starnúcej pleti. Je ideálne na ošetrovanie pokožky v zimnom, ale aj v letnom období.

 

Vyhraj 3x hyalurónové pleťové sérum Ocean Riches od tiandekozmetika.sk

 

Správnu odpoveď nájdete tu: tiandekozmetika.sk

Súťažíme od 30.4. do 19.5.2019

Súťaž už bola ukončená

Gratulujeme výhercom:

Miroslava Ursínyová

Natália Kurciníková

Lucia Škripcová

Výhercovia boli kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

6 komentárov
Jana Tonhauserová

Jana Tonhauserová

05.05.2019 10:54

Výborné aktívne zložky , kyselina hyalurónová je jednou z najlepších zložiek, ale výťažok z morského ježka...s tým som sa ešte nestretla

Vaše meno:

Katarina Mikulakova

Katarina Mikulakova

22.05.2019 15:07

Dobrý deň, ak máte záujem hyalúronové sérum vyskúšať, dá sa kúpiť priamo v našom e-shope tiandekozmetika: Aktuálne k nemu pribudol aj fluid na očné viečka z rovnakej rady. V prípade záujmu o ešte výhodnejšiu cenu, neváhajte nás kontaktovať na marketing@tiandekozmetika.sk Pekný deň, Katarína

Darina Božiková

Darina Božiková

09.05.2019 13:54

omlúvam sa

Vaše meno:

Beata Kolkova

Beata Kolkova

11.05.2019 23:41

Rada by som vyskusala...

Vaše meno:

Katarina Mikulakova

Katarina Mikulakova

22.05.2019 15:10

Dobrý deň, sérum môžte vyskúšať. Stojí 18,50 Eur (25 ml) a nájdete ho v našom e-shope TianDe: Pekný deň, Katarína

Soňa Špiková

Soňa Špiková

13.05.2019 13:35

rada by som vyskušala

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

14.05.2019 18:13

moc by se hodil, vrásky třeste se

Vaše meno:

Martina Košútová

Martina Košútová

14.05.2019 22:51

veľmi by sa hodil

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE