Ako sa nalíčiť - čo je IN túto jeseň?

Pre niekoho je jeseň melancholická a nevýrazná, pre iného je plná farieb a života. Aj keď jeseň nemusí byť vašim najobľúbenejším obdobím, vyťažte z neho maximum, ako v móde, tak aj v líčení.

 

Práve teraz môžeme nosiť krásne výrazné farby nielen na svojich perách, ale aj na očiach či nechtoch. Ktoré farby sú pre túto jeseň absolútnymi favoritmi a čo by  v žiadnom jesennom líčení rozhodne nemalo chýbať?

 

Odporúčame prečítať: Francúzska manikúra - jemná elegancia na každý deň

ako-sa-nalicit-co-je-in-tuto-jesen

Zdroj: Shutterstock®

 Make-up

 

Stavte na kvalitný make-up, ktorý zaručí, že vaša pleť bude chránená pred nečistotami či nepriaznivým počasím, o ktoré čochvíľa nebude núdza. Obľúbené BB-krémy, ktorými ste si pleť chránili počas leta, odložte na poličku a dajte radšej prednosť hutnejšiemu make-upu, ktorý bude ladiť s tónom vašej pleti.

 

 Líčka v matnom odtieni

 

Matné odtiene ,,letia“ nielen na perách a očiach, ale aj na líčkach. Lícenka (alebo bronzer) v tehlovočervenom odtieni, nanesená na lícne kosti a jemne doplnená štipkou rozjasňovača, bude tou správnou voľbou. Dosiahneme tak prirodzený a zdravý vzhľad.

 

 

Odporúčame prečítať: Krok za krokom: Jesenná melanchólia

ako-sa-nalicit-co-je-in-tuto-jesen

Zdroj: Shutterstock®

 Oči v prírodných farbách

 

Farbou jesene bola odjakživa hnedá farba a jej mnohé odtiene. Výhodou hnedej farby je fakt, že sa hodí každej z nás a je vhodná pre každodenné, ale aj večerné líčenie. Na denné líčenie ju môžeme kombinovať so škoricovým odtieňom či štipkou tmavohnedej, vo večernom líčení môžeme použiť aj tmavú slivkovú, vínovú či čokoládovú farbu do vonkajšieho kútika oka, vďaka čomu dodáme pohľadu hĺbku. 

 

Okolie zaujmete aj známym smokey eye líčením, ktoré zladíte do odtieňov hnedej. Pamätajte však, že pri výraznejšom líčení očí ponechajte pery v úzadí. Menej je viac.

 

 

Odporúčame prečítať: Krok za krokom: Babie leto

ako-sa-nalicit-co-je-in-tuto-jesen

Zdroj: Shutterstock®

 Sólo pre pery

 

Výrazný rúž na perách dokáže dodať žene punc skutočnej dámy, stačí iba vedieť, ako na to, a hlavne, nebáť sa. Mnoho žien sa totiž výrazných rúžov na perách bojí, a preto ich v líčení nepoužívajú. Je to veľká škoda, pretože jesenné obdobie nám otvára obrovskú farebnú škálu, ktorú na perách môžeme nosiť. Od odtieňov sýtočervenej, tmavočervenej, vínovočervenej, slivkovej, tmavofialovej, čokoládovej až po aktuálnu farbu roka – marsalu, ale aj mnohé iné. 

 

 

Odporúčame prečítať: Šikovné kozmetické triky, ktoré vám uľahčia prácu I.

ako-sa-nalicit-co-je-in-tuto-jesen

Zdroj: Shutterstock®

Dodajte si odvahu, experimentujte a zistíte, že takýmto líčením dokážete vkusne doladiť akýkoľvek jesenný outfit.

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

 

Aké líčenie preferujete v jesennom období vy?

 

Používate výrazné rúže v slivkových či vínovočervených

odtieňoch?

 

Zdroj foto:

www.preen.me

4 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

26.09.2015 14:58

Mám rada vinovo červený rúž a takto pekne sa nalíčiť neviem no mam rada jemné líčenie ked niekam idem tak chodím ku kozmetičke

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

27.09.2015 17:59

no ja sa - vzhľadom k veku - už veľmi nelíčim

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.09.2015 14:20

preferujem oči v prírodných farbách na denné líčenie :)

Vaše meno:

Katarína

Katarína

20.01.2016 13:00

Kým som nemala deti, vyhrala som sa s tieňmi, preferovala som dymové líčenie, teraz mám rada prirodzené líčenie špirála a čierna linka:)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE