Beauty must-have Naty Kerny: Tieto produkty jej zachraňujú vlasy, pleť aj nechty

Známa influencerka Naty Kerny prezradila, bez ktorých produktov sa jednoducho posledné dni vôbec nezaobíde. Toto sú jej must-have produkty!

Malá vychytávka

Poslednú dobu veľa cestujem a zaužívala som si jednorazové masky na tvár. Mojou vychytávkou je balenie od Sephory, ktoré v sebe skrýva 14 obrúskov na pleť v jednom balení. Ak mám počas dňa suchú pleť, vytiahnem si jednu masku ako obrúsok a premažem s maskou aj celé telo. Hneď mám pocit zdravej a hydratovanej pokožky.

Odporúčame: Ako sa zbaviť nadbytočných kíl? Inšpiruj sa celebritami ako Švidraňová či Mirgová

Vlasy

Mojim vlasom som dala v poslednom období dosť zabrať a priznám sa, že to nezvládli. Myslím, že budú musieť odrásť na to, aby sa úplne ozdravili. Udržiavať ich v akej-takej forme mi pomáha Olaplex. Je to taký malý zázrak na naozaj poškodené vlasy. 

Domáca starostlivosť

Covid-19 a celkovo situácia, ktorá bola posledné mesiace, ma naučili robiť veľa vecí doma, ako napríklad lakovanie nechtov. Objavila som laky značky Essie, ktoré naozaj dokážu vytvoriť efekt upravených nechtov ako zo salónu. Som z toho nadšená, denne môžem meniť farby a vyhnem sa nepekným odrastom, ktoré som musela nosiť pri gélových nechtoch a ktoré som si sama nevedela upraviť.

Raz týždenne si robím domáce SPA a milujem peelingy na telo. Používam aktuálne kokosový peeling Spa Ceylon, ktorý užasne vonia a pokožku nechá vláčnu a vyživenú.

Make-up

Cez leto sa občas nevyhnem používaniu make-upu. V tomto smere momentálne nedám dopustiť na Dior Backstage. Naozaj vydrží aj počas horúcich dní, takže večer sa domov vrátim stále upravená. A úprimne, ktorá žena netúži práve po tomto?

Regenerácia

Musím priznať, že som si veľmi zamilovala značku Envy, s ktorou aj spolupracujem. Predovšetkým dva produkty – vitamín C sérum a hydrogélové masky pod oči. To je super na regeneráciu po párty, raz-dva vás dostanú do formy a dokážete nielen fungovať celý deň, ale rovnako tak dobre vyzerať.

 

Zdroj foto – úvodná koláž: instagram.com

Pozri aj: Neobyčajné izbové rastliny: Jednu z nich musíš mať aj ty!

5 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

22.08.2020 06:58

Zaujímavé produkty; Dior Backstage by som určite rada vyskúšala, ale i ostatné.

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

24.08.2020 09:15

Skvelý výber

Vaše meno:

Martina Gajdošíková

Martina Gajdošíková

25.08.2020 01:12

Hydrogelové masky pod oči. Tie musím mať! Hlavne, keď sa vrátim z pôrodnice. Pri dvoch deťoch je to už nevyhnutnosť. Vitamín C je ozaj zázrak.

Vaše meno:

Marta Kendrová

Marta Kendrová

26.08.2020 07:22

Vlaky na nechty určite vyskúšam

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

17.11.2020 22:54

Je z čoho vyberať

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE