Keď riasenka dokáže aj podporovať objem a rast rias

Všetky ženy chcú byť krásne a atraktívne. Jednou z vecí, ktorá nám na atraktivite pridáva, sú naše oči a hlavne tie malé záclonky, ktoré definujú ich tvar. Preto ich chceme mať čo najhustejšie, čo najdlhšie a maximálne vytočené. Možno je to želanie viacerých z nás, pretože nie všetkým boli takéto riasy dopriate.

 

Riasy, veľa rias! Čím dlhšie a objemnejšie, tým krajší výsledný efekt. Avšak nie všetky sme ako Kim Kardashian, ktorá má okolo seba mnoho profesionálov, ktorý jej vždy dokážu vytvoriť v priebehu minútky dokonalý look. My ostatné musíme pracovať s tým, čo nám bolo dané do vienka. Ešteže existujú zlepšováky, na ktoré sa môžeme spoľahnúť.

 

Odporúčame prečítať: Metličkové žilky na nohách! Ako a prečo vznikajú?

Keď riasenka dokáže aj podporovať objem a rast rias

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto:

Zdroj foto: flickr.com  

 

Ako na objemné riasy?

Objem je to, po čom mnoho z nás túži. A to nielen vo vlasoch, ale aj pri riasach. Ten sa dá do určitej miery dosiahnuť, avšak vyžaduje si to veľa úsilia a trpezlivosť. Ak patríte k tým, čo majú jemné riasy, tak siahnite po kvalitnom sére s prírodnými zložkami – je to najlepšia voľba.

 

Objemnejšie riasy môžete získať aj pomocou vitamínu E, ktorý stačí aplikovať na riasy a nechať pôsobiť. Rovnako skvelo pôsobí aj ricínový olej, kokosový olej aj mandľový olej. No vedeli ste, že aj kôra z citróna je skvelým prostriedkom, z ktorého si môžete vytvoriť vlastné sérum?

 

Citrónová kôra je bohatým zdrojom vitamínov B a C, kyseliny listovej a iných živín, ktoré podporujú rast rias. Nechajte asi 1 lyžicu citrónovej kôry mierne vysušiť a zalejte ju dostatkom olivového oleja. Vytvorenú zmes nechajte odležať zopár týždňov a následne začnite používať. Pomocou starej kefky od riasenky si vytvorené sérum aplikujte na riasy vždy večer a ráno opláchnite teplou vodou. Po niekoľkých mesiacoch pravidelného používania budú vaše riasy silnejšie a hustejšie.

 

Odporúčame prečítať: Zubné pasty - tieto druhy by ste mali poznať!

Keď riasenka dokáže aj podporovať objem a rast rias

Zdroj: Shutterstock®

Objem pomocou riasenky

Určite nám dáte za pravdu, ak povieme, že dobrá riasenka je absolútne nevyhnutná pre každodennú skrášľovaciu rutinu. Teda, aspoň väčšina výrobcov si to myslí. Predlžujúce riasenky, riasenky definujúce tvar rias, s umelou alebo plastovou kefku, s väčšími alebo menšími štetinami a samozrejme aj objemové riasenky.

 

Práve objemové riasenky sú určené pre dodanie objemu riedkym riasam. Tieto riasenky majú hrubšiu a hustejšiu kefu, ktorá poctivo oddelí každú riasu a zahalí ju jemným filmom, čo v konečnom dôsledku prispeje k zhrubnutiu riasy.

 

Odporúčame: Vypadávanie vlasov - problém s jedným riešením, ktorým je Parusan

Keď riasenka dokáže aj podporovať objem a rast rias

Zdroj: Shutterstock®

Aloe vera a vajíčka?

Chcete spoznať jednoduché a efektívne spôsoby, akými dosiahnuť nielen objemnejšie, ale aj dlhšie a silnejšie riasy?  Tajomstvo sa skrýva v aloe vera a vajíčkach. Aloe vera je rastlina, ktorá obsahuje niekoľko živín a vitamínov podporujúcich rast rias. Navyše pomáha udržiavať riasy hydratované, vďaka čomu nedôjde k ich vysychaniu v dôsledku používania riaseniek.

 

Vajíčka zas majú vysoký obsah bielkovín, obsahujú tiež biotín a vitamíny B. Tie zohrávajú veľkú rolu pri zlepšovaní celkovej štruktúry rias. Ich použitie nie je ani tak zložité. Stačí ak rozbité vajíčko zmiešate s glycerínom a budete miešať dovtedy, kým sa vám nevytvorí krémová štruktúra zmesi. Ponorte do nej vatovú tyčinku a zmes rovnomerne aplikujte na riasy. Nechajte pôsobiť 15 minút a opláchnite studenou vodou. Tento prostriedok sa odporúča používať 3-krát týždenne.

 

Odporúčame prečítať: Čo je to vlastne vlasové tonikum a ako ho používať?

Keď riasenka dokáže aj podporovať objem a rast rias

Zdroj: Shutterstock®

Ako podporiť rast rias a dodať im objem v jednom ťahu?

Všetko sa dá, ak sa chce! No ak sa vám nechce tráviť čas aplikáciou rôznych sér na riasy a čakať, kým sa vstrebú a až následne sa nalíčiť, máme pre vás riešenie. Mnoho výrobcov spája tieto unikátne vlastnosti dvoch výrobkov do jedného. Vďaka tomu si môžete užívať nalíčené riasy a zároveň sa o ne starať. A to všetko pomocou riasenky, ktorá je obohatená o vitamíny a zložky podporujúce rast rias.

 

Takouto riasenkou je aj novinka na našom trhu MASCARA med – riasenka, ktorá obsahuje moderný komplex účinných látok tónujúci riasy na čierno, s intenzívnym ošetrením a podporou rastu rias.

 

MASCARA med:

  • poskytuje riasam zamatové tmavočierne tónovanie
  • stimuluje rast rias
  • poskytuje riasam objem bez zlepenia
  • dodáva riasam intenzívnu farbu

 

Každá riasenka by sa mala nanášať diagonálnym cikcakovým pohybom pre najlepší výsledok. Táto nie je výnimkou, preto ju rovnako nanášajte týmto pohybom, aby ste docielili oddelené riasy. Naneste ju na vrchné a rovnako aj na spodné riasy. Rast rias podporíte vtedy, ak ju budete používať denne a večer ju šetrne odstránite z očí prostredníctvom odličovača.  

 

Odporúčame prečítať: Objavte účinky micelárnej vody Pharma Hyaluron

12 komentárov
Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

07.05.2017 07:26

tak toto je super novinka!

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

07.05.2017 10:45

potešila by som sa jej

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

07.05.2017 17:22

Wau tak to je dobrá novinka.

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

07.05.2017 19:21

už len vyskúšať

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

07.05.2017 19:31

super ze aj vajicko sa da takto vyuzitttt....nieco nive som sa naucila

Vaše meno:

Helena Zobková

Helena Zobková

07.05.2017 20:11

Suprový článok

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

07.05.2017 20:33

Na mihalnice je zaučene najlepšie Alverde- nočné sérum a ricinovy olej. Ja to striedam a už ani nepocitam kolki ludia mi pochvalili mohalnice :)

Vaše meno:

Pavlína Vaksmundská

Pavlína Vaksmundská

07.05.2017 20:58

Dobré rady .. Perfektná Mascara med..

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

07.05.2017 22:37

Keby tak bola ešte aj vodeodolná...

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

08.05.2017 06:26

skúsim nejakú z rád ako výživu na riasy

Vaše meno:

Jana Uhrová

Jana Uhrová

08.05.2017 12:25

to aloe vera s vajíčkom je dobrý nápad

Vaše meno:

Anna Kralovičová

Anna Kralovičová

08.05.2017 13:17

Okrem riasenky nepoužívam nič špeciálne, keď je dobrá riasenka, nie je čo riešiť.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE