Lux-Factor prináša na slovenský trh trojicu výnimočných produktov

Na slovenský trh vstúpila nová kozmetická značka. Anglická spoločnosť Lux-Factor pôsobí v krajinách Európskej únie len od roku 2014 a už má na konte viac ako 200-tisíc spokojných používateliek a používateľov.

 

Dôvodom je kvalita 100% prírodných produktov vyrobených v najlepších francúzskych laboratóriách. „Vďaka skutočne účinnému krému proti vráskam či séru na rast mihalníc naše zákazníčky môžu pokojne zabudnúť na botox či umelé mihalnice. Naším heslom je zvýrazniť seba a svoju prirodzenú krásu,“ uviedla zástupkyňa značky pre slovenský trh Zuzana Kurillová. Značka Lux-Factor sa rozhodla stavať na kvalite a účinnosti, nie na kvantite, preto sú v predaji zatiaľ len tri produkty

 

Pozri aj: Tento prírodný olej ti zabezpečí rýchly rast vlasov a rias! Skús ho!

Krém proti vráskam Lux-Factor 4D Hyaluron

Zdroj: Shutterstock®

Krém proti vráskam Lux-Factor 4D Hyaluron

Najlepšie predávaným produktom značky je krém proti vráskam. Ide o 100% prírodný denný krém s kyselinou hyalurónovou európskeho pôvodu, ktorá preniká do povrchových aj hlbších vrstiev pleti a pokožku hydratuje zvnútra. Prvé výsledky sa prejavia už po dvoch týždňoch pravidelného používania.

 

Krém viditeľne redukuje výrazné vrásky, vypĺňa hlboké vrásky a vyhladzuje jemné linky, podporuje prirodzenú regeneráciu pleti a chráni ju pred škodlivými vonkajšími vplyvmi, vďaka čomu pokožka opäť zažiari. Krém je vhodný pre všetky typy pleti a zároveň je výborným podkladom pod make-up. 

Sérum na rast mihalníc Lux-Factor Eyelash

Zdroj: Shutterstock®

Sérum na rast mihalníc Lux-Factor Eyelash

O 25 % dlhšie a o 85 % hustejšie, no stále prirodzené mihalnice je možné vďaka séru Lux-Factor dosiahnuť už v priebehu štyroch týždňov. Účinné látky zabezpečujú silnejšiu štruktúru mihalníc od korienkov až ku končekom, v dôsledku čoho sú mihalnice plnšie a môžu narásť dlhšie a oveľa pružnejšie.

 

Pri nanesení séra Lux-Factor sa vytvorí tenká ochranná vrstva, ktorá mihalnice ochráni pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Aplikácia séra  je možná tiež súčasne s umelými mihalnicami, o ktorých je známe, že dokážu oslabiť tie prirodzené.

 

Odporúčame: Trápi ťa tik v oku? Toto sa ti telo možno snaží naznačiť!

Krém na starostlivosť o tetovanie Lux-Factor Tattoo Nano Shock

Zdroj: Shutterstock®

Krém na starostlivosť o tetovanie Lux-Factor Tattoo Nano Shock

Najnovší produkt, ktorý predstavila spoločnosť Lux-Factor, je určený pre všetkých, ktorí majú tetovania a chcú, aby zostali rovnaké ako na začiatku. V prípade nevhodnej starostlivosti totiž tetovania pomaly začínajú blednúť a ich línie sa rozmazávajú. Profesionálny krém na starostlivosť o tetovanie Lux-Factor charakterizuje úplne nová patentovaná formula pre dlhotrvajúcu starostlivosť o všetky typy tetovanej pokožky.

 

Synergické pôsobenie vysokokvalitných zložiek, medzi ktoré patria revolučný antioxidant polydatín, vitamín E, kakaové a bambucké maslo a mandľový olej, sa starajú o čisté línie, jasné farby a trvácnosť tetovania. Krém obsahuje tiež vysoký ochranný faktor, ktorý chráni pokožku pred škodlivým UVA-UVB žiarením, takže tetovanie nezničí ani silné slnko. 

Za úspechom stojí prirodzenosť

Spoločnosť Lux-Factor sa špecializuje výlučne na internetový predaj. Dôveryhodný vzťah so zákazníkmi si udržiava prostredníctvom veľkého call-centra a silnej podpory na sociálnych sieťach. V prípade, že výsledky do 30 dní nie sú viditeľné, značka garantuje vrátenie peňazí. O účinnosti produktov svedčí aj fakt, že sa ich rozhodlo vrátiť menej ako štyri percentá zákazníkov. Všetky produkty Lux-Factor obsahujú iba prírodné zložky a nie sú testované na zvieratách

 

Zaujme ťa: Bojíte sa predlžovania vlasov v salóne? Pomôžu vlasové klipy!

 

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

29.09.2017 16:26

Vyzerá kvalitne.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

29.09.2017 21:24

zasa niečo nové

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

29.09.2017 22:19

To sérum na riasy by sa mi veru hodilo..

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

01.10.2017 18:45

krém proti vráskam by som prijala

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

05.05.2018 18:20

pekná kozmetika

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE