TOP dvojfázové odličovače: Dokážu odstrániť akýkoľvek make-up?

Život prináša rôzne nečakané udalosti. Niektoré sú veselé a iné smutné. Ale sú aj také, ktoré môžu byť veselé, no zároveň nás môžu dojať a dohnať k slzám (napr. svadba). Práve preto pri takýchto udalostiach siahame po vodoodolných líčidlách, ktoré dokážu odolať slzám, kvapkám dažďa, ale aj snehovým vločkám. A, samozrejme, nesmieme zabúdať ani na veselice a párty, ktorých obdobie sa nezadržateľne blíži.

Napríklad počas vianočného večierku chceme vyzerať očarujúco a možno tak trošku aj sexi, čím sa snažíme pritiahnuť pozornosť svojich kolegov. Čo znamená, že denný look, ktorý bežne nosievame do práce, meníme za výraznejšie dych berúce líčenie. Ani v takomto prípade sa nezaobídeme bez vodoodolného make-upu, ktorý nám zaručí výdrž líčenia do rána bieleho. Líčenie síce vydrží, ale čo robiť v prípade, ak ho chceme odlíčiť a ľahnúť si do postele bez strachu, že sa zobudíme s otlačenou riasenkou na vankúši? Riešením sú dvojfázové odličovače, ktoré prichádzajú v rôznych veľkostiach, aby odlíčili „tvrdohlavý“ make-up. Áno, dvojfázové odličovače sú skvelou voľbou!

TOP dvojfázové odličovače – prečo ich mať vždy poruke?

Svojím vzhľadom sú dvojfázové odličovače fenomenálne. Vyzerajú ako voda plávajúca na vode. Samozrejme, v maximálnej jednoduchosti povedané. Zväčša obsahujú olejovú zložku a vodovú zložku, ktoré stačí spoločne premiešať ako dresing na šalát a naliať na bavlnený tampónik.

Z chemického hľadiska môžeme o olejovej zložke v odličovači hovoriť ako o nepolárnej vrstve plávajúcej na polárnej vrstve, ktorú predstavuje voda. Keďže tieto dve zložky sa nedokážu spoločne zmiešať, tak pri poriadnom pretrepaní a „nalievaní“ na tampónik dosiahnete to, že si naň aplikujete obe zložky, ktoré v spoločnej symbióze dokážu rozpustiť akýkoľvek make-up. Ktoré odličovače teda vyskúšať?

Zaujme ťa: Je zázvor nebezpečný? Ak patríš do tejto skupiny ľudí, zbystri pozornosť

Collistar Gentle Two-phase Make-up Remover eyes & lips

Odličovanie očí či dlhotrvajúceho rúžu alebo farby na pery, ktorá sľubuje niekoľkohodinovú výdrž, môže byť náročné. Avšak nie pre tento exkluzívny odličovač na pery a oči, ktorý zvláda odlíčenie aj vodoodolného make-upu. Jeho olejová a vodová zložka sú vzájomne zladené, čo umožňuje ľahké a šetrné odlíčenie make-upu.

Obsahuje výťažok z nechtíka lekárskeho, ktorý sa stará o pleť a zároveň ju vyživuje, no a rovnako aj výťažok zo slezu, ktorý poskytuje očným viečkam pocit pohodlia. Okrem toho, že z pleti odstraňuje make-up, tak ju hĺbkovo hydratuje, osviežuje a predchádza jej podráždeniu.

Collistar dvojfázový odličovač nájdete v predaji v sieti FAnn parfumérií.

3 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

12.01.2020 13:46

Odličovač je skvelá pomôcka, osobne nedám dopustiť na Nivea MicellAir Expert.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

19.01.2020 11:19

Keď som prvýkrát vyskúšala dvojfázový odličovač, tak iný už ani nepoužívam. Mám citlivé oči a tie jediné ich nedráždia. Momentálne nedám dopustiť na odličovač s nevädzou od Yves Rocher :-)

Vaše meno:

Marta Hollá,st

Marta Hollá,st

20.01.2020 20:09

čierne NIVEA ♥️

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE