TOP hydratačné pleťové krémy: Tie najlepšie, ktoré po zime potrebuješ

Vaša tvár bola v zimnom období vystavená vetru, chladu a snehu, ale aj vykúreným miestnostiam, ktoré samotnej pleti neprospievajú. Všetky tieto negatívne faktory mohli prispieť k tomu, že sa z vašej pleti stratila vlhkosť, v dôsledku čoho je vysušená a napnutá. Obzvlášť po zime môže vaša pleť vysielať S.O.S signál v podobe vysušenej, šupinatej a popraskanej pokožky, čo by malo byť pre vás jasným znakom toho, že je potrebné pleti dopriať hydratačnú starostlivosť. Pustite sa do opravy svojej pleti prostredníctvom správneho pleťového krému. Ako uvádzajú odborníci, najlepšie bude, ak siahnete po pleťových krémoch s obsahom ceramídov, niacínamidov a iných zvlhčovadiel, ktoré dokážu v pleti uzamknúť vodu.

Čo je kľúčom k hydratovanej pleti?

Ak je pokožka dehydrovaná môže mať sivý nádych, môže pôsobiť mdlo a byť celkovo bez života. A naopak, ak sa v pokožke nachádza dostatok vlahy, tak je žiarivá, rozjasnená a živá. Dokonca dostatočne hydratovaná pleť dokáže odolávať prvotným príznakom starnutia, ktoré sa na suchej a dehydrovanej pleti môžu objaviť o niečo skôr.

Aj keď sú pleťové krémy jedným z kľúčov k hydratovanej pleti, netreba zabúdať ani na fakt, že ich účinky je potrebné podporiť aj vnútorne. Teda nezabúdajte na dostatočný pitný režim, ktorý dokáže hydratovať organizmus a rovnako aj pokožku z jej vnútra.

Ktoré hydratačné pleťové krémy odporúča naša redakcia? Tieto si dopíšte na zoznam potrebnej kozmetiky!

Pozri aj: TOP látkové liftingové pleťové masky: Veľký prehľad toho najlepšieho

Bernard Cassière High hydration night cream

Dehydrovaná pleť môže vyzerať unavene, zničene, no čo je horšie, môže vyzerať staro a môžu sa na nej oveľa skôr prejavovať prvé príznaky starnutia. Avšak značka Bernard Cassière prišla s novým krémom s obsahom prírodných rastlinných látok a extraktov z bambusu. Tie zlepšujú hydratáciu pleti a zamedzujú odparovaniu vody z jej povrchu.

Nočný krém v tomto prípade pôsobí ako zábal pre pleť, vďaka ktorému uchováva v pleti hydratáciu a zlepšuje jej pružnosť počas celej noci. Vďaka jeho vlastnostiam a účinkom sa ráno prebudíte s vyhladenou, sviežou a pružnou pokožkou bez akýchkoľvek známok únavy.

Viac informácii o nočnom kréme, ako aj ďalších produktoch značky Bernard Cassière, nájdete na bcparis.sk.

1 komentár
Anna Frustoková

Anna Frustoková

10.04.2020 13:20

Hydratačné krémy veľmi dobre pôsobia na pleť hlavne po zime, tiež ich používam

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE