TOP špeciálne pleťové produkty: Čím zaujmú a prečo ich vyskúšať?

Používame rôzne pleťové produkty na to, aby sme boli krásne. Odhliadnuc od dekoratívnej kozmetiky, pre krásnu pleť používame rôzne produkty, ktoré sú zamerané na starostlivosť o ňu. A čo si budeme nahovárať, sme ženy a byť krásne je pre nás alfou a omegou. Preto v prípade akýchkoľvek nedokonalostí na pleti automaticky siahame po pleťových krémoch, sérach a maskách, ktoré sľubujú okamžité a hlavne viditeľné výsledky.

Nehovoriac o tom, že naša kúpeľňa je zaprataná odličovačmi, čističmi, tonikami a peelingami, ktoré s radosťou využívame každý deň alebo párkrát do týždňa. Aj vy máte pocit, že v kúpeľni častokrát strávite množstvo času, ktorý venujete starostlivosti o svoju pleť? Sme ženy a my to zvládame. V každom prípade by ste mali vedieť, že na našom trhu existujú ďalšie produkty, ktoré sú niečím špeciálne. Buď sú špeciálne vďaka svojmu používaniu, vzhľadu alebo obsiahnutým zložkám, ktoré z nich robia niečo extra.

Špeciálne pleťové produkty, ktoré by ste mali poznať

Milujeme všetku inovatívnosť. Obzvlášť vtedy, keď je určená pre ženskú populáciu. V tomto prípade však nejde výsostne o ženské produkty, pretože ich určite môžu používať aj páni (a že je čoraz viac pánov, ktorí sa o svoj zovňajšok starajú, to ani nemusíme hovoriť). V každom prípade dokážu zaujať. Ak vás zaujíma, ktoré to sú, tak nazrite do našej galérie.

Pozri aj: Odborníci prezradili, ako vyzerajú zdravé nechty a ako ich dosiahnuť

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster

Vitamín C je silným antioxidantom, ktorý pomáha neutralizovať voľné radikály a posilňovať vlastný obranný systém pleti. Pleťové sérum obsahuje 10-percentný čistý a čerstvo aktivovaný vitamín C, ktorý pleť posilňuje, vyhladzuje a zároveň vypĺňa vrásky. Tento booster bol špeciálne vyvinutý pre potreby unavenej pleti (ktorá pôsobí mdlo a má sivý nádych), pretože okrem toho, že pomáha pleť chrániť pred voľnými radikálmi, je účinný v boji s prvými príznakmi starnutia. Po jeho použití zostáva pleť hladšia, sviežejšia a nadobúda žiarivejší vzhľad.

Čo je na ňom zaujímavé, je fakt, že si ho sami aktivujete pred prvým použitím. Stačí len zmiešať vitamín C v prášku s emulziou, ktorá obsahuje kyselinu hyalurónovú a licochalcon A (antioxidant s protizápalovými účinkami). Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster predstavuje 7-dňovú kúru!

Viac sa o pleťovom sére dozviete na eucerin.sk.

1 komentár
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

15.10.2019 06:42

S Mavexom som sa ešte nestretla; zaujímavé produkty!

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE