TOP inšpirácie na drdoly: Ohúr elegantným či naopak hravým účesom!

Niektoré ženy milujú nosiť svoje vlasy rozpustené a majú ich tak, dalo by sa povedať, počas celého života. Okrem umývania a strihania si s nimi väčšinou nerobia vôbec nič. Mnohým sa páči, keď im dlhšie vlasy len jednoducho padajú na ramená. Na nejaké účesy ani nepomyslia, maximálne si svoju hrivu doma či pri športe zopnú pre pocit pohodlia. Potom tu však máme presne opačnú kategóriu žien.

Ide o ženy, ktoré síce majú rady svoje dlhšie vlasy, no v bežnom živote im zavadzajú a musia ich mať väčšinu času nejako vyčesané. Mnohým tiež možno vlasy ani nezavadzajú, no s radosťou skúšajú a nosia rôzne účesy. Ak potrebujete mať stále zopnuté vlasy alebo chcete nejaký účes vyskúšať, možno nájdete aj inšpiráciu v našom článku. Prinášame vám totiž hneď niekoľko návodov na rozličné typy drdolov!

Drdoly na rôzne príležitosti

Keď sa povie drdol, mnohým možno hneď prídu na um všelijako zamotané vlasy jednou či dvomi gumičkami, prípadne prichytené sponkami. Ide o taký ten účes, ktorý si vie žena urobiť za pár sekúnd. Skvelo udrží vlasy pri varení, športovaní, upratovaní či kúpaní. Obyčajný drdol však ani zďaleka neukazuje všetok potenciál tohto typu účesu. Vhodne urobený drdol sa totižto môže stať krásnym a elegantným účesom na rôzne slávnosti.

Voľnejšie a tak trochu hravé, či dokonca zapletené drdoly sú skvelé do práce, školy, na behanie po obchodoch a každodenné činnosti. Je potrebné len nájsť ten pravý typ drdolu, ktorý vám pristane a podporí vašu krásu. V nasledujúcej galérii nájdete hneď niekoľko inšpirácií na drdoly aj s návodmi, ako si ich urobiť. Ak vaše vlasy nie sú úplne krátke, neváhajte vyskúšať hneď niekoľko z nich. Určite takýmto účesom ohúrite svoje okolie!

Pozri aj: Ako na mastné vlasy? Prečo sú na druhý deň ako v oleji namočené?

3 komentárov
Júlia Dominová

Júlia Dominová

26.04.2020 16:55

štvrtý je najkrajší, kiežby som bola taká šikovná! :)

Vaše meno:

Alena Čabáková

Alena Čabáková

28.04.2020 15:21

Treba trénovať, aj keď ja by som radšej brala osobného kaderníka či kaderníčku, každé ráno v kúpeľni :)

Katarína Konečná

Katarína Konečná

26.04.2020 21:01

krásne

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

27.04.2020 06:40

Vhodne urobený drdol sa naozaj môže stať krásnym a elegantným účesom na rôzne slávnosti.

Vaše meno:

Alena Čabáková

Alena Čabáková

28.04.2020 15:21

Veru pravda, pravda :)

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE