Účes, ktorý musíš vyskúšať: Milujú ho všetky ženy, pretože nezaberie viac ako minútu!

Krásne účesy sa nie vždy rodia v salóne. Síce kaderníci dokážu byť nápomocní pri tvorbe zložitých účesov, účesov na svadbu, účesov pre nevestu či pri tvorbe nových strihov, no niekedy si môžeme poradiť aj samé. Teda, pri troche šikovnosti a snahe si aj samé dokážeme vytvoriť účes, ktorý sa nám bude páčiť a bude ideálny na každodenné nosenie.

Stále hľadáme inšpirácie na jednoduché účesy do práce, do školy či na bežné nosenie, ktoré nám nezaberú veľa času a budeme ich vedieť vytvoriť bez ďalšej pomoci. Či už účesy z dlhých vlasov alebo z tých krátkych, vždy sa dá s vlasmi kúzliť.

Drdol či konský chvost nič neprekoná, no aj takéto na pohľad jednoduché účesy sa dajú spraviť zložitejšie. Respektíve, dajú sa rôzne ozvláštniť, aby vyzerali bohatšie a honosnejšie a boli vhodné aj na takú letnú svadbu či oslavu. A práve na jeden taký sme našli inšpiráciu na sociálnej sieti Instagram. A verte či nie, hotový ho budete mať v priebehu niekoľkých sekúnd!

Inšpiruj sa: Video TUTORIAL: Hravý letný účes, v ktorom ti dozaista nebude horúco

Prekrútený konský chvost

Potrebujete len 2 gumičky a nič viac. Z polovice vlasov v hornej časti si vytvorte konský chvost a zopnite gumičkou. Gumičku jemne stiahnite, aby ste mohli vlasy rozdeliť na dve časti a vytvorený konský chvost pretiahnuť cez vytvorenú „dieru“.

Následne si zvyšné vlasy rozdeľte do dvoch prameňov a tie zopnite nad vytvoreným konským chvostom. Opäť gumičku jemne povoľte, vlasy pretočte a cez otvor pretiahnite spodný konský chvost. Možno to znie zložito, ale stačí, že si raz pozriete video inšpiráciu vyššie a hneď budete vedieť, ako na takýto ozvláštnený konský chvost, pri ktorom si vystačíte len s dvomi gumičkami.

Tip: Ak chcete, aby konský chvost pôsobil objemnejšie a bohatšie, vlasy si predtým natočte. Buď na široké natáčky alebo kulmou na vlasy. Neváhajte si ich tiež jemne natupírovať, aby bol ich objem čo najväčší.

Ďalšie inšpirácie na jednoduché účesy od @brylkaproject, ktoré stoja za vyskúšanie!

4 komentárov
Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

04.07.2022 14:14

Pekné učesy no treba chvílu praxe, ale ozaj krásne

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

04.07.2022 23:01

Krásne...len treba mať aj také dlhé vlasy :-)

Vaše meno:

Darina Čierna

Darina Čierna

06.07.2022 11:45

nemáte tipy aj na účesy pre vlasy s dĺžkou po plecia?

Vaše meno:

Andrea Petrušková

Andrea Petrušková

06.07.2022 14:03

Pekné inšpirácie na letné účesy. Určite stojí za vyskúšanie.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE