VIDEOnávod na dokonalý účes: Ako na plážové vlny za pár minút?

Nosia ich celebrity aj bežné ženy a vyzerajú dokonale takmer na každej! Reč je samozrejme o takzvaných plážových vlnách, ktoré však nemusíte nosiť len na pláž a k vode. Nosia sa po celý rok a nikdy nebol lepší čas sa ich naučiť tvoriť na vašej korune krásy, ako práve teraz, keď nám leto pomaly, ale isto klope na dvere.

Na plážových vlnách je najlepšie to, že vyzerajú veľmi prirodzene a dajú sa vytvoriť na krátkych aj dlhých vlasoch, a to hneď niekoľkými metódami. Ako na plážové vlny za niekoľko minút a viacerými spôsobmi, sa dozviete nižšie.

Zaujme ťa: Je naozaj ranná prechádzka zdravá? Toto urobí s tvojím telom!

rýchle plážové vlny

Zdroj: Shutterstock®

Ako na vlny v cope?

Trik číslo jeden na dokonalé plážové vlny je zopnúť si vlasy do copu pomocou gumičky. Umožní vám to odsledovať, ktoré vlasy ste si už natočili a ktoré nie. Okrem toho si budete vlasy nakrúcať rovnomerne od určitého bodu, čo vyčaruje pekný prirodzený vzhľad. Na tento tip nakrúcania vlasov budete potrebovať hrubšiu kulmu, približne 32-milimetrovú, čo zabezpečí väčšie vlny. Nakoniec zafixujte lakom na vlasy. Pozrite sa na postup vo videu!

Ako na vlny bez kulmy?

Na prirodzených plážových vlnách je krásne to, že sú veľmi nerovnomerné, a preto na ne v podstate ani kulmu nepotrebujete. Vlhké (alebo mokré) vlasy si rozdeľte na tri časti, vzadu ako na dva copy a vpredu oddeľte ofinu. Všetky si zatočte a pripevnite k hlave sponkami. Na tomto spôsobe nakrúcania je nevýhodou dlhší proces. Musíte počkať, kým sa vlasy usušia, no môžete to praktizovať v noci. Keď máte vlasy suché, pomaly odstráňte spinky a vlasy otáčajte okolo prsta, až kým sa vám úplne nerozpustia. Nezabudnite na zafixovanie lakom na vlasy!

Vyskúšaj: Na čo slúži cibuľová kúra? Neuveríš, ale jej účinky sú obdivuhodné!

Ako na vlny so žehličkou?

Posledný zaručený spôsob, ako si vyčarovať plážové vlny, je pramene vlasov zatočiť a prejsť po nich postupne po celej dĺžke rozpálenou žehličkou na vlasy. Vlasy jemne rozdeľte, zafixujte a máte vyhraté!

3 komentárov
Denisa Oravcová

Denisa Oravcová

08.05.2018 18:57

Plážové vlny sú krásne. Vidíme ich aj u veľa herečiek. Raz ich vyskúšam, druhý spôsob sa mi páči viac. :-)

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

08.05.2018 21:35

Vlny sa mi páčia,vlasy sa zdajú také hustejšie,bohatšie.Ked som bola mladá,často som spávala v natáčkach.Ráno som mala hlavu odtlačenú,ale vlny boli :-)

Vaše meno:

Katarína Gašová

Katarína Gašová

15.05.2018 11:18

Plážové vlny sa mi páčia, ale mám veľmi jemné vlasy, takže mi vždy do 5 minút úplne spadnú a nemám rada laky na vlasy, lebo mi vlasy moc zaťažujú.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE