Ženský pohľad na: Predstavenie novej rady BMW 4 Coupé - Módna prehliadka hlavne pre mužov.

Na úvod si trošku zafilozofujem. My ženy sa rady motivujeme a navštevujeme akcie, ktoré súvisia s módov. Či už módne prehliadky, butiky, showroomy alebo spoločenské akcie zamerané na módu. Nepoznám však veľa mužov, ktorí by sa týchto akcií zúčastňovali dobrovoľne. Áno, nakoniec ich tam stretnete, ale zvyčajne len ako „doprovod" k dámam. To čo je pre ženy atraktívne, muž tíško pretrpí.

Ale ja som už objavila a musím sa s vami podeliť o to, čo je pre mužov atraktívne a čo ich priťahuje! Ktorej akcie sa radi zúčastnia, ak ich pozvete. Predstavenie, uvedenie novej rady auta, ak tak najlepšie značky BMW! Odporúčam rebelskú radu BMW 4 Coupé. Zaručujem, že ani jeden neodmietne.

Dňa 8.10. 2020 sa konalo neformálne stretnutie so statickým vystavením nového automobilu BMW radu 4 Coupé v hoteli Sheraton v Bratislave. Vzhľadom na pandemické opatrenia bolo stretnutie rozdelené do 40 minútových blokov pre obmedzený počet ľudí na konkrétnu hodinu.

Dámy, ak budete mať možnosť zúčastniť sa podobnej akcie, neodmietnite. Jednak sa dostane zadosťučineniu vašim zmyslom (myslím tým dizajn auta, vzhľad pánov), ale oceníte aj úroveň prostredia. Tak, ako si my ženy dáme záležať, keď ideme na spoločenskú akciu, tak na takejto akcii sa páni radi predvedú. Navyše tieto stretnutia bývajú v neštandardnom prostredí, aby dojem z predstaveného modelu dlhšie rezonoval v pamäti. A čo my dámy vieme oceniť: prostredie, servis i organizácia sú zvyčajne v nadštandardnej kvalite. Nechajte sa pozvať.

Zaujme ťa: Ženský pohľad na: Toyota Corolla Touring 2.0 l Hybrid

BMW M440 i xDrive Coupé

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Nová rada BMW 4 Coupé svojim dizajnom zdôrazňuje svoju jedinečnú nezávislosť, expresívny charakter a výrazný pôvab. Takto by sa dali tlmočiť slová riaditeľa dizajnu BMW Group – pána Adriana van Hooydonka.

A mne neostáva nič iné, ako s ním súhlasiť. Auto je vzhľadovo oveľa výraznejšie a športovejšie, nadväzuje na tradíciu značky BMW s vozidlami kupé. Špecifické predné partie (predná maska) podčiarkujú jeho nezávislosť a jemne agresívny vzhľad. Silné motory BMW TwinPower Turbo a dokonale zladený podvozok sú pripravené na všetky výzvy.  Nakoľko uvedenie nového modelu nebolo spojené s možnosťou testovania na ceste, viem vám sprostredkovať len vizuálne a pocitové zážitky.

Auto je krásne, nenašla som na jeho vzhľade nič na skritizovanie. Viem si ho „živo“ predstaviť ako partnera na každý deň. No ale pozor, ide o 2-dverovú verziu. Na zadné sedadlo sa dostanete až po sklopení predného. Čiže auto je určené do segmentu business, šport, ale určite nie ako rodinné auto. Interiér dýcha luxusom a je vybavený všetkými možnými technickými novinkami, asistentami, ktoré auto robia ešte bezpečnejším. Ak sa mi podarí dostať ho na testovačku, potom sa dozviete viac. Na teraz asi stačí, že s predajom áut sa začína koncom októbra 2020.

BMW M440 i xDrive

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

BMW M440 i xDrive Coupé

Vystavený, predstavovaný model BMW M440 i xDrive Coupé je poháňaný benzínovým 3 litrovým a 6 valcovým motorom s výkonom 275 kw (374 koní), využíva mild hybridnú technológiu. Vďaka výkonnému 48 V štartér-generátoru a druhej batérii dokáže počas brzdenia uskladniť a rekuperovať oveľa viac energie. Táto energia sa následne využije v elektrickom systéme vozidla, zníži sa zaťaženie a zvýši sa výkon spaľovacieho motora. Štartér-generátor poskytuje aj dodatočný výkon  8 kW (11 koní), čím zaručuje dynamickejšie predbiehanie a svižnejšie rozbiehanie. Hovorila som, že sú tu posledné technológie.

Ak by ste si chceli objednať BMW 4 Coupé, máte možnosť vybrať si z piatich modelov. Všetky majú automatickú prevodovku, rozdiel je v počte valcov, v zdvihom objeme a v maximálnom výkone. Výkon motora začína od 184 koní a maximálny je 374 koní. Obstarávacia cena je od 45.750 EUR – 67.050 EUR s DPH, ale to sme sa „nepohrali“ s doplnkovou výbavou. Pre zaujímavosť cena vystavovaného modelu bola 90.194 EUR s DPH.

Čo dodať na záver? Asi len popriať novej rade, aby si našla veľa šťastných majiteľov a majiteliek a veľa šťastných kilometrov. A poďakovať BMW Slovenská republika s.r.o. za vydarenú akciu. Za to, že to nevzdali a aj v týchto spoločensky komplikovaných podmienkach našli cestu ako predstaviť nové auto na trh. Cítila som sa tam bezpečne a slávnostne. Ďakujem za pozvanie.

Galéria - BMW M440 i xDrive Coupé

2 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

22.10.2020 05:06

Rebelská rada skutočne.

Vaše meno:

Ingrid Hajekova

Ingrid Hajekova

22.10.2020 10:38

V tomto aute vás nikto neprehliadnuteľná...

Anton Marek

Anton Marek

12.03.2021 11:32

tá maska vyzerá divne

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE