Cviky na chrbticu a jej posilnenie: Pomôžu ti zbaviť sa aj bolesti!

Práca z domu je snom mnohých. Nemusíte ráno stať pred skriňou a vyberať si vhodný outfit, nemusíte sa vôbec líčiť a dokonca sa nemusíte tlačiť vo vlaku alebo v električke s ostatnými pracujúcimi. Práca z domu, tzv. home office má množstvo výhod. A takúto prácu si teraz užívajú mnohí z nás. Aj keď nie úplne dobrovoľne, ale z dôvodu koronavírusu. Na druhej strane taká práca z domu môže mať aj množstvo negatívnych vplyvov na človeka a najmä na jeho psychiku. Musíte sa donútiť vstať z postele a sadnúť za počítač. Musíte si nájsť tiché miesto, kde by ste sa aspoň na chvíľku mohli naplno venovať svojim každodenným pracovným povinnostiam. No práca z domu môže mať negatívny vplyv aj na vašu chrbticu. Doma väčšina z nás nemá ergonomickú stoličku a vôbec nemá prispôsobenú domácnosť na pracovné podmienky.

Ak ste bolesť chrbtice začali pociťovať aj vy, tak je načase s tým niečo urobiť. Uchmatnite si chvíľku a pridajte sa do cvičenia a posilňovania chrbtice spolu s cvicte.sk.

Odporúčame: TOP cviky na stehná: Efektívne cviky aj pre začiatočníkov

Účinné cviky na chrbticu

Keď sa povie bolesť chrbtice, tak mnohí z nás sa automaticky chytia predovšetkým za krk alebo kríže. Tieto oblasti totižto bývajú najčastejšie problematickými a často práve v tejto oblasti pociťujeme bolesť. Je to preto, že sme častokrát skrčení nad počítačom a pod. Keď sa chcete zbaviť bolesti, tak je vhodné začať praktizovať jogu alebo sa pustiť do cvičenia. Skúste cviky vo videu a uvidíte, že sa vám určite uľaví.

Ak si chcete zacvičiť oveľa viac, keď chcete cvičiť pravidelne alebo si chcete vyformovať celé telo, tak vyskúšajte online video program SUPER BODY, SUPER BODY 1SUPER BODY 2. X-hodín cvičenia navyše získate s kódom „KZK10“ s 10 % zľavou!

5 komentárov
Elena Švachová

Elena Švachová

30.04.2020 23:33

Určite nezaškodí si trochu pocvičiť.Naša chrbtica sa nám podakuje.

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

01.05.2020 07:50

Účinné cviky, ktoré stoja za to!

Vaše meno:

Renáta Gallerová

Renáta Gallerová

01.05.2020 21:43

Pri sedavom zamestnaní, si určite vyskúšam tieto cviky...Ďakujem za video....

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

01.05.2020 21:51

Veru treba cvičiť aspoň troška v každom veku

Vaše meno:

Mária Reibergerová

Mária Reibergerová

03.05.2020 17:53

a ide sa cvičiť, sedavé zamestnanie dá mojej chrbtici zabrať

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE