Domáci celotelový tréning pre každého, kto chce schudnúť: Nepotrebuješ žiadne pomôcky!

Leto už pomaly odznieva a my sa začíname psychicky pripravovať na ďalšie ročné obdobie, ktoré je síce plné farieb, no zároveň prináša zimu, chladnejšie i sychravejšie počasie. Ranné vstávanie bude ťažšie, pretože dni sa začínajú skracovať a noci predlžovať. Zrazu začneme byť lenivejší a menej aktívni, čo sa dokáže rázom podpísať aj pod našu figúru. Vôbec neplatí, že by sme sa mali pripravovať na zimu ako medvede. Nemusíme naše telo zásobovať tukmi, ktoré sa ukladajú v problémových partiách. Ak ste celý rok pracovali na svojej figúre, tak v tom pokračujte aj v tomto období.

Hovorí sa, že jeseň je obdobím, ktoré praje chudnutiu a formovaniu postavy. Údajne je toto obdobie najlepšie na cvičenie a spevňovanie svalstva, zhadzovanie nadbytočných kilogramov a na celkovú očistu tela. Okrem detoxu je vhodné vhrnúť sa na cvičenie. Aj to domáce, s ktorým získate žiadané krivky.

Pozri aj: 3 efektívne cviky na menšie bruško: Toto ťa dostane do formy

Domáce celotelové cvičenie, s ktorým schudnete

Pri cvičení sa môžete zamerať na formovanie konkrétnej časti tela, no tiež môžete zvoliť celotelové cvičenie, pri ktorom si spevníte každý jeden sval na tele. Takéto telové cvičenia majú niečo do seba, pretože nimi dokážete schudnúť a zároveň posilniť celé svoje telo.

Mnohí odborníci uvádzajú, že takýto celotelový tréning by mali voliť predovšetkým začiatočníci, ktorí sa rozhodli niečo pre seba spraviť. No tento druh cvičenia je vhodný aj pre tých, ktorí patria k akýmsi rekreačným vyznávačom zdravého pohybu, ale aj pre tých, ktorí si nedokážu nájsť čas na to, aby zašli do fitness centra. Domáce cvičenie má v tomto výhody, pretože môžete cvičiť kedykoľvek, keď si nájdete čas. Konkrétne celotelový tréning vo videu vyššie vám zaberie 22 minút vášho času. Nepotrebujete žiadne pomôcky na cvičenie, len podložku a ten najväčší popud – CHCENIE alebo ODHODLANIE niečo pre seba spraviť. Tak poďte do toho spolu s nami.

Vyformujte si postavu ďalšími skvelými cvikmi:

3 komentárov
Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

15.09.2020 11:03

Dobré cvičenie, dôležitá je aj pravidelnosť

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

16.09.2020 05:00

Výborný celotelový tréning!

Vaše meno:

Alžbeta Neuschlová

Alžbeta Neuschlová

19.09.2020 14:04

Určite vyskúšam

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE