Novinky zo sveta domácich spotrebičov od ETA

Spoločnosť ETA opäť poteší nejednu slovenskú domácnosť. Na jeseň prichádza hneď s niekoľkými novinkami.

 

O radosť z vysávania sa postará robotický vysávač ETA Bolero, alergikov a majiteľov domácich zvieratiek zas nadchne tichý podlahový vysávač ETA Manoa.

 

Ďalšou zaujímavosťou, ktorou sa ETA môže popýšiť, je získanie ocenenia „best-seller“ za svojho kuchynského robota ETA Gratus, na ktorý teraz nadväzuje funkciami nabitá novinka ETA Gratus Maxipasta.

 

Robotický vysávač ETA Bolero – vysávanie nikdy nebolo jednoduchšie

 

Šikovný robotický vysávač ETA Bolero vám ušetrí more času a vy tak budete môcť získaný čas využiť na oveľa príjemnejšie aktivity. Prečo? Nielenže sám vysáva, navyše plní i funkciu mopu, ktorý je súčasťou balenia. Dvojitá rotačná kefka veľmi dobre uprace samotné podlahy, dve postranné kefky zas okolie stien. Robotický vysávač ETA Bolero sa postará o maximálne vysokú úroveň čistoty, pretože je extra vybavený vlastným textilným filtrom, ktorý zachytí všetky špinky. Model disponuje špeciálnymi bezpečnostnými senzormi (tzv. elektronickými závorami), ktoré zabraňujú vysávaču pádu z výšky alebo zo schodov. Nechýba mu ani senzor miery znečistenia, ktorý nastaví a upraví jeho upratovací režim. V ponuke sú k dispozícii dva programy - automatický a lokálny. Taktiež si môžete zvoliť dve rýchlosti pohybu vysávača. Jednoduché nastavenie na LCD displeji alebo pomocou diaľkového ovládača je veľmi intuitívne. Model umožňuje nastavenie času alebo dňa vysávania, počas ktorého necháte Bolero samostatne pracovať. Po vykonanej práci sa sám vráti do nabíjacej stanice, ktorú môžete pripevniť na stenu. Nabitý vysávač vydrží pracovať 90 min. Na model Bolero ETA ponúka predĺženú záruku 5 rokov.

 

Cena: 369,99 €

eta manoa vysávač

Zdroj: Shutterstock®

Podlahový vysávač ETA Manoa

pre alergikov a domácnosti so zvieracími miláčikmi

 

Novinka, vysávač ETA Manoa, je vreckový vysávač, ktorý disponuje vysoko úsporným, no zároveň výkonným ECO motorom s príkonom 900W, ktorého bonusom je jeho aktívna ochrana proti spáleniu. Súčasťou je aj elektronická regulácia sacieho výkonu. O nadštandardnú filtráciu sa stará účinný HEPA filter triedy 12 s účinnosťou 99,5%. Nečistoty sú zhromažďované v hygienickom prachovom vrecúšku Unibag s objemom 3 l. Výhodou je aj veľmi tichý chod 74 dB. Extrémne veľký akčný rádius až 11 m umožňuje dosah aj do vzdialenejších miest bez nutnosti prepájania napájacieho kábla, ktorý sa navíja automaticky. Vysávač je k dispozícii v troch farebných prevedeniach – bielom, modrom, červenom, ktoré sa trochu líšia dodávaným príslušenstvom. Biely model disponuje bohatou nádielkou vo výbave. Okrem univerzálnej podlahovej hubice s vysúvacou kefkou a parketovej hubice obsahuje aj špeciálnu vzduchovú turbokefku, ktorú ocenia alergici alebo majitelia domácich zvieratiek. Praktické rozmery a nízka hmotnosť vysávača umožňujú jednoduché uskladnenie a manipuláciu. Na motor modelu ETA Manoa poskytuje ETA predĺženú záruku po dobu 5 rokov.

 

Cena: ETA Manoa biely - 119,99 €, ETA Manoa modrý - 109,99 €, ETA Manoa červený - 99,99 €

eta bolero vysávač

Zdroj: Shutterstock®

Kuchynský robot ETA Gratus Maxipasta – zvládne všetko za vás

 

Viete prečo je kuchynský robot ETA Gratus Maxipasta taký výnimočný? Nie je to len vďaka jeho modernému a elegantnému dizajnu, robot oplýva vskutku výnimočnými vlastnosťami. Disponuje funkciami šľahania, miesenia, hnetenia, mixovania, strúhania, mletia mäsa a maku, plnenia údenín, ba dokonca s ním vytvoríte aj duté trubičky či pretláčané strojové pečivo. Aby to všetko zvládol, má k dispozícii veľkokapacitnú nerezovú misu s objemom 5,5l vrátane priehľadného krytu, sklenený mixér s objemom 1,2 l, nadstavec na strúhanie, a metličky na šľahanie, hnetenie a miesenie. Kuchynský robot ETA Gratus Maxipasta si navyše získa srdcia všetkých milovníkov talianskej kuchyne, pretože obsahuje aj nadstavce na pretláčanie domácich tvarovaných cestovín, krájač na typ cestovín Trenette a nadstavec na Lasagne. Veľmi výkonný 1200 W motor, na ktorý sa vzťahuje až 10-ročná záruka, so stabilizátorom udržiava nastavené otáčky aj pri vysokom zaťažení. Model má funkciu PULSE pre maximálne otáčky a otáčky sú regulované plynule v závislosti od nastavenej voliteľnej rýchlosti a intenzity spracovania surovín. Je stabilný, rýchlo a jednoducho ho poskladáte, ľahko sa ovláda a udržiava. Navyše je tichý, jeho maximálna hladina hluku predstavuje 82 dB(A). Disponuje aj bezpečnostnou tepelnou poistkou a stabilnými nožičkami proti kĺzaniu.

 

Cena: 549,99 €

ETA GRATUS MAXIPASTA

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.01.2018 12:44

brala by som všetko

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE