Postele z tých najkvalitnejších prírodných materiálov

Kvalitný spánok si vyžaduje kvalitné materiály. Iba tie dokážu zaručiť, že počas spánku neutrpí vaše zdravie v podobe bolesti chrbtice, ktoré je zapríčinené z nekvalitných lacných matracov. Tie sa vyležia rýchlo a vy ste onedlho nútení opäť kupovať nový.

 

Vhodnejšie je preto investovať do materiálov, ktoré sú síce drahšie, ale o to šetrnejšie ku vášmu zdraviu a najmä späté s prírodou.

 

Filozofiou postelí značky Hypnos je zaručiť dokonalý a vitálny spánok s použitím iba tých najkvalitnejších prírodných materiálov v kombinácii s unikátnou technológiou Pocket spring (pružiny vo vreckách spolu so 100% prírodnými materiálmi) a systémom Ultra Sens.

 

 

Odporúčame prečítať: Prečo si vybrať ručne šité prírodné postele na mieru

hypnos postele

Zdroj: Shutterstock®

Aké prírodné materiály sa nachádzajú v posteliach Hypnos?

 

Kašmír – jedno z najjemnejších prírodných vlákien. Kvalitou a procesom svojho spracovania ide až o desaťnásobne drahší materiál ako ovčia vlna. Pre kašmír je špecifická najmä hebkosť a hrejivosť.

 

Konské vlasy – tento prírodný materiál sa používa iba v tých najkvalitnejších posteliach, a to pre dobré absorpčné vlastnosti. Vo svojej prirodzenej forme vytvárajú spleť pružiniek, vďaka čomu sa vám bude na takomto lôžku spať naozaj ľahko a dobre. 

 

 

Odporúčame prečítať: Posteľ, z ktorej vstanete ako znovuzrodený

hypnos naplne

Zdroj: Shutterstock®

Bambusové vlákno – celulóznym spracovaním bambusu sa vyrába textilné vlákno, ktoré je charakteristické svojou pevnosťou a odolnosťou, antibakteriálnym účinkom a schopnosťou neutralizovať pachy.

 

Bavlna – jeden z najpoužívanejších materiálov v textilnom priemysle. Bavlna je k pokožke šetrná, má upokojujúce vlastnosti a je vhodná aj pre alergikov. 

 

Vlna – mäkký prírodný materiál, ktorý má výborné termoregulačné vlastnosti. Vie sa dobre prispôsobiť teplotám v lete i v zime. Okrem svojej hrejivosti a mäkkosti má aj schopnosť odpudzovať mole. 

 

 

Odporúčame prečítať: Čo spánkové polohy napovedia o našom zdraví?

 

 

Viac o posteliach Hypnos na: www.postele-hypnos.sk

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Aké prírodné materiály preferujete pri výbere postele vy? 

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

4 komentárov
Gabriela Diheneščíková

Gabriela Diheneščíková

27.03.2015 10:41

Krásne postieľky, na tých by sa spinkalo :)

Vaše meno:

Beata Molnárová

Beata Molnárová

27.03.2015 14:26

Je v tom veľká pravda,do kvality sa oplatí investovať.Po čase sa to odzrkadluje aj na ceľkovom zdravotnom stave jedinca.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

27.03.2015 19:54

Skvely članok každý material má svoje kvalitu postele sú peknučké

Vaše meno:

Beata Mintalova

Beata Mintalova

08.04.2015 08:56

ja by som surne potrebovala vymeniť matrace no neviem aky si vybrať

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE