TEST: Avon - nové krémy Nutra Effect

AVON prináša prevratné pleťové krémy značky Nutra Effects bohaté na prírodné látky, ktorých tajomstvo je ukryté v semienkach.

 

Zloženie obsahuje nový komplex Active Seeds, ktorý je zdrojom nenahraditeľných výživných látok:

 

• Omega 3 a 6 mastné kyseliny,
• vitamíny C, E, B a A,
• antioxidanty.

 

 

Všetky krémy Nutra Effects sú alergiologicky testované, bez parabénov a farbív, navyše sú vhodné aj pre citlivú pleť.

 

Dnes Vám predstavím 3 krémy, ktoré spadajú pod tento rad a pôjde o:

 

• Ľahký hydratačný gélový krém
• Hydratačný denný krém s OF15

• Rozžiarujúci denný krém s OF20

Avon - nové krémy Nutra Effect

Zdroj: Shutterstock®

Hydratačná línia krémov Nutra Effect

 

Línia obsahuje aktívny komplex s výťažkami z chia semienok (chia semienka sú bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a omega-3 a 6 mastných kyselín), ktoré ako možno už aj viete dokážu vstrebať až 12-krát viac vody, ako je ich hmotnosť. Vďaka tomu výťažok z chia obsiahnutý v pleťových krémoch, môže dodať pleti potrebnú hydratáciu a výživu až na 24 hodín. Línie je vhodná pre všetky vekové kategórie.

Avon - nové krémy Nutra Effect hydratačná línia

Zdroj: Shutterstock®

Ľahký hydratačný gélový krém

Avon - nové krémy Nutra Effect

Zdroj: Shutterstock®

Krém obsahuje už spomínaný aktívny hydratačný komplex z chia semiačok. Balenie pôsobí luxusnejšie, keďže sa jedná o sklenenú nádobku. Krém je priezračnej modrasto-bielej farby a má takú klasickú jemne hutnú gélovú konzistenciu. Pri rozotieraní sa javí byť na pleti o niečo vodovejší. Má jemnú nevtieravú parfumáciu, z týchto troch krémov mi príde najkrajšia. Veľmi dobre sa rozotiera a v okamihu vstrebáva do pleti. Pleť zanecháva na dotyk hebkú, takú zjemnenú a na pohľad vyzerá zdravo (je hydratovaná vyživená). Ja ho odporúčam používať na deň, pleť sa po ňom príliš neleskne, nieje lepkavá a dobre sa naň aplikuje makeup.

 
Počas dňa pleť nie je suchá - netvoria sa na nej šupinky. Taktiež neupcháva póry, je hypoalergénny, dermatologicky a alergiologicky a klinicky testovaný. Určite je vhodný aj pre citlivú pleť, pretože mne pleť nijako nepodráždil. Príjemný bonus je aj fakt, že chráni pleť pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia s OF15.
Avon - nové krémy Nutra Effect

Zdroj: Shutterstock®

Hydratačný denný krém s OF15

Avon - nové krémy Nutra Effect hydratačná línia

Zdroj: Shutterstock®

Tento krém tiež spadá pod hydratačnú líniu, tento krém je však viacej hutnejší. Má hutnú bielu konzistenciu, tiež s príjemnou jemnou vôňou, ktorá nie je dráždivá. Mne však tento krém nevyhovoval, pretože sa mi nevedel vpiť do pleti a zanechával mi na nej mastný povrch (mne to normálne nevadí, avšak keď mám potom na pleť problém naniesť make-up, ktorý používam prevažne každý deň, tak to mi už prekážalo). Preto som ho dala mamine, ktorá tento problém s ním nemala a bola a aj je s ním spokojná. Páči sa jej parfumácia, ktorá je podľa nej pekná nevtieravá. Jej po nanesení krému sa do pleti celkom rýchlo vpil a zanechal ju na dotyk vláčnu. S hydratáciou bola spokojná, avšak povedala, že krém jej viacej vyhovuje na večerné používanie ako na denné.
 
Tento krém teda tiež zabraňuje strate vody a hydratuje vrchné vrstvy pokožky s čím čiastočne súvisí aj vyhladenie vrások, keďže suchú zvráskavenú pokožku nechce mať nik!
Avon - nové krémy Nutra Effect hydratačná línia

Zdroj: Shutterstock®

Rozžiarujúci denný krém s OF20

Avon - nové krémy Nutra Effect - rozžiarujúca línia

Zdroj: Shutterstock®

Línia s aktívnym komplexom s výťažkami zo semienok strelície dodáva pleti rozžiarený vzhľad a je vhodná pre všetky vekové kategórie. Výťažky zo semienok jednej z najkrajších exotických kvetín dokonale zjednocujú tón pleti a prinavracajú jej rozžiarený a zdravý vzhľad.


Krém má taktiež bielu hutnejšiu konzistenciu a veľmi jemnú parfumáciu. Čo som si všimla, tak po nanesení, krásne upokojí podráždenú pokožku, stalo sa mi neraz že moja pokožka napr. po peelingu len tak sčervenala (stáva sa mi to však málo), a po nanesení tohto krému dosť výrazne toto sčervenanie ustúpilo. Pleť zanecháva na dotyk zamatovo hebkú, nie mastnú a príliš sa lesknúcu. Na pleti je cítiť ako pokožku krémik premastí a vyživí. Celkovo dodáva dostatočnú hydratáciu a tvorí dobrý podklad pod make-up. Je dobrý na každodenné denné aj večerné používanie. smiley

 

Taktiež neupcháva póry, je hypoalergénny, dermatologicky a alergiologicky a klinicky testovaný. Príjemný bonus je aj fakt, že chráni pleť pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia s OF20.

Avon - nové krémy Nutra Effect - rozžiarujúca línia

Zdroj: Shutterstock®

Poznáte a používate tieto krémy? Aký máte obľúbený krém od Avon-u?

 

MOŽNOSŤ VYHRAŤ !!!

O tieto produkty môžete hrať v našej súťaži už od 14.3.2015 - TU -

6 komentárov
Lucia Vajsová

Lucia Vajsová

25.03.2015 14:08

Nepoužívam ich, keďže ešte nie sú v ponuke, ale vzorky mám objednané a teším sa na vyskúšanie =)

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

25.03.2015 21:11

určite sa oplatí vyskúšať, avon nemôže sklamať :-)

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

26.03.2015 00:36

Vždy si všímam či krém obsahuje vytamíny C ,E sú veľmi dôležité pri pleľovek kozmetike...tieto ich obsahuju a to je plus :)

Vaše meno:

Adriana Galandova

Adriana Galandova

08.04.2015 16:52

urcite vyskusam vyzera dobre a ked citam o nom tak urcite je fajn a cENovo ddostupny :)

Vaše meno:

Lucia Pavlovová

Lucia Pavlovová

13.05.2015 11:52

výborné už mám doma a sú aj v super dostupnej cene :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 09:17

presne ten modrý mám doma ale ešte na poličke čaká na svoju príležitosť :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE