Prečo si vybrať ručne šité prírodné postele na mieru

Posteľ je tým najideálnejším prostriedkom pre náš kvalitný spánok.

 

Preto by sme si mali dať pri jej výbere záležať. Posteľ by mala spĺňať vaše osobné požiadavky, a to napríklad štýlový dizajn, kvalitu a funkčnosť.

 

V prípade, že hľadáte kvalitnú posteľ, ktorá všetky tieto štandardy zaručuje, poradíme vám. Hypnos je britská rodinná firma, ktorá sa na výrobu luxusných postelí špecializuje už od roku 1849. Ich filozofiou je dokonalý a vitálny spánok, ktorý vplýva na kvalitu života každého človeka. 

 

 

Odporúčame prečítať: Poznáme tajomstvo kvalitného spánku

hypnos postele

Zdroj: Shutterstock®

Tradičná metóda výroby postelí Hypnos sa odovzdáva z generácie na generáciu, pričom sa používajú iba tie najkvalitnejšie prírodné materiály, ktoré vytvárajú autentický kus britského nábytku.

 

Výhodou postelí Hypnos je ich unikátna technológia Pocket spring – pružiny vo vreckách, ktoré sa kombinujú so 100% prírodnými materiálmi. Každá posteľ z dielne Hypnos je jedinečným remeselným kúskom. Sú vyrábané ručne, s dôrazom na každý detail. 

 

 

Odporúčame prečítať: Posteľ, z ktorej vstanete ako znovuzrodený

matrace hypnos

Zdroj: Shutterstock®

Na výrobu sa používajú iba prírodné materiály ako napríklad vlna, bavlna, konské vlasy a iné, ktoré vám prinášajú zdravý spánok bez prerušenia. Navyše, ponorením sa do mäkkej bavlny, damašku, kašmíru, mohéru, alpaky či výťažkov z bambusu a striebra, nadobudnete pocit, že váš spánok si ten pravý luxus v podobe postelí Hypnos naozaj zaslúži. 

 

 

Odporúčame prečítať: Dokonalá feng shui spálňa

postele hypnos

Zdroj: Shutterstock®

Viac informácií o posteliach Hypnos na: www.postele-hypnos.sk

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Preferujete v posteliach prírodné materiály?

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Mária Sedláková

Mária Sedláková

21.02.2015 17:00

kvalitná posteľ je určite pre dobrý spánok dôležitá, určite preferujem prírodné materiály pretože aj keď je to drahšia záležitosť na posteli sa určite šetriť neoplatí, veď sme v nej skoro tretinu svojho života :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE