Babička fashion blogerka? Od 64-ročnej Lyn sa máš čo učiť!

Čo by ste povedali na to, keby vaša babka hviezdila na Instagrame, mala lepší vkus ako vy a pobláznila takmer 300-tisíc ľudí? Možno sa vám to zdá ako nočná mora, no niekde na svete pravdepodobne existuje vnučka, ktorá sa takto cíti vďaka Lyn Slater.

 

Lyn má 64 rokov, je z New Yorku, je profesorkou na univerzite a na internete jednoducho nenašla čo hľadala – blog alebo časopis s urbánnou, intelektuálnou, no zároveň modernou inšpiráciou, ktorá by prehovárala k ženám žijúcim zaujímavý život v meste.

 

A tak spravila jednoduché rozhodnutie a založila si blog. Babička fashion blogerka alias @theaccidentalicon, čo je mimochodom jej  instagramové konto, je človek, ktorého sa rozhodne oplatí sledovať!

 

Vek je len číslo

Lyn berie celý svoj blog s chladnou hlavou. Tento projekt, to som ja, hovorí: „Nemám 20 a nechcem mať 20," vysvetľuje. Vystihuje ju asymetrický šedivý bob, z ktorého napriek krátkemu strihu dokáže vykúzliť naozajstné skvosty, oversized kúsky a extravagancia okorenená dávkou rebélie.

 

Zaujme ťa: Nevestičky, zbystrite! Toto sú najkrajšie texty na svadobné oznámenia

On my way to @tibi SS2018. Photo by @simonzchetrit for @manrepeller

Príspevok, ktorý zdieľa Accidental Icon (@iconaccidental),

Náhoda? Určite nie!

Lyn môžete v uliciach Veľkého jablka stretnúť s jej typickým kúskom, ktorým sú možno až príliš veľké slnečné okuliare. Na nej však smiešne nevyzerajú, skôr definujú jej vyberavý vkus.

 

Pozri aj: Vieš čo sa nachádza na povrchu peňazí? Odteraz si dáš pozor!

 

A ako sa tento zdanlivo šialený nápad začal? Lyn sa stretla s priateľkou pred miestom, kde sa konal týždeň módy a v momente ju obklopila žiara reflektorov. „Bola som obklopená módnymi fotografmi, ktorí ma fotili a mysleli si, že som nejaký človek z módneho priemyslu," hovorí o momente, kedy si uvedomila, že jej skvelý vkus nie je len „náhodný". Preto sa aj nazvala „Accidental Icon", čo v preklade znamená „náhodná ikona".

#AgeIsNotAVariable

Príspevok, ktorý zdieľa Accidental Icon (@iconaccidental),

Lyn sa určite oplatí sledovať, lebo sa hoci ako módna blogerka prihovára ženám staršieho veku, je určite módnou inšpiráciou na Instagrame, ktorú sa oplatí sledovať!

5 komentárov
Zdena Paňková

Zdena Paňková

16.01.2018 08:15

Patrím tiež k tým skôr narodeným, ale niektoré kúsky by som si určite nikdy neobliekla odhliadnuc od svojho veku. Je však úžasná, charizmatická a má "svoj" vkus.

Vaše meno:

Marie Gutmannová

Marie Gutmannová

16.01.2018 11:42

Táto babička nemá chybu :)

Vaše meno:

benynka

benynka

16.01.2018 14:16

držím palce takýmto ženám, keď ich vidím nemám strach z vyššieho veku

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

16.01.2018 21:17

"babka" je dobrá...neviem,čo by to spravilo,keby som vyšla do ulíc takto nahodená v našom malom meste :-)

Vaše meno:

Marta Bujdošová

Marta Bujdošová

17.01.2018 07:45

dobra babka :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE