Dych vyrážajúce umenie z dreva: Inšpiruj sa a vylepši svoju záhradu!

Tí, čo bývajú v dome a kúria drevom, vedia, aká je náročná príprava na zimu. Zohnať metráky dreva za čo najlepšiu cenu, potom všetko posekať a uskladniť. No povieme vám, je to riadna fuška. No výsledok vždy stojí za to – príjemné teplo domova alebo posedenie pri praskajúcom krbe je na nezaplatenie. A predstavte si vás a vášho partnera, s ktorým môžete stráviť romantický večer kedykoľvek – stačí len založiť oheň, pripraviť chutné mlsanie a máte hotovú romantiku ako z filmu.

Ak sa tu nájdu takí, ktorí ešte stále bojujú s drevom, tak máme pre vás inšpiráciu. Nie, neprídeme vám ho narúbať, ani nepoznáme trik, vďaka ktorému by ste to zvládli rýchlejšie a bez akejkoľvek námahy. My máme pre vás inšpiráciu, ako ho uskladniť a premeniť vďaka tomu možno nudnú záhradu na oázu radosti, pokoja a harmónie.

Síce vám daná dekorácia nevydrží dlho, pretože je nám jasné, že drevo je na to, aby sa spotrebúvalo, aspoň čiastočne oku ulahodí umenie z dreva, ktoré si môžete pripraviť aj vy. Stačí troška inšpirácie, zručnosti a vzdialeného pohľadu a môžete mať z dreva vytvorený padnutý strom, vtáka, sovu,... Jednoducho čokoľvek, od zvierat až po osobnosti. Idete s nami do toho? Ak ste teda ešte nezačali s ukladaním dreva na zimu, poprípade, ak chcete ozvláštniť svoju záhradu, tak si vyhrňte rukávy a poďte na to!

Inšpirácie uskladnenia dreva na zimu

drevo ako umenie

Zdroj: Shutterstock®

umelecké obrázky z dreva

Zdroj: Shutterstock®

drevená živočíšna ríša

Zdroj: Shutterstock®

tvary z dreva

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto - úvodná: flickr.com

8 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

27.11.2018 07:10

Nádhera!

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

27.11.2018 07:18

milujem drevo a jeho vôňu, aj k Vianociam ho používam na dekorácie a keby sme kúrili drevom, tak určite by som sa inšpirovala

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

27.11.2018 08:49

na obrázkoch sa stým krásne vyhrali, ja som rada, že sme ho poukladali vonku za domom na svoje miesto, trvalo nám to celý deň

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

27.11.2018 10:09

Pekné inšpirácie pre tých ,ktorí sa v tom vyžívajú .

Vaše meno:

Lenka Rudicka

Lenka Rudicka

27.11.2018 11:40

Prekrásne inspiracie

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

27.11.2018 15:07

krásne a zaujímave

Vaše meno:

Jana Uhrová

Jana Uhrová

27.11.2018 17:12

nádherné výtvory z dreva..

Vaše meno:

Dušan Varga

Dušan Varga

27.11.2018 21:42

Dych vyrážajúce výtvory.Kúrim tiež v krbe, takže viem, o čom tento článok je, Som rád, že mám už drevo pod prístreškom, na takéto inšpirácie si počkám, až budem v dôchodkovom veku.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE