Kto stojí za vynikajúcou kávou v Starbucks? Jedine výnimočné ženy!

Ôsmy marec tradične patrí oslave nežnejšieho pohlavia a poďakovaniu ženám za to, aké sú a čo všetko robia pre svoje rodiny, kolegov a blízkych. Aj v Starbucks máme radosť z našich úspešných žien, ktoré sa starajú o to, aby si zákazníci mohli každý deň vychutnať jedinečný zážitok pri šálke svojej obľúbenej kávy v jednej z našich kaviarní.

O tom, že Starbucks je doménou talentovaných žien svedčí aj fakt, že tvoria viac ako 70% z nášho tímu. Medzi naše šikovné kolegyne patrí napríklad aj Nikola Šubínová, Store Manager pre kaviarne Starbucks v Bory Mall a Aupark Shopping Center v Bratislave.

Odporúčame: Hubová káva: Vieš, v čom spočívajú jej benefity?

Nikola Šubínová

Zdroj: Starbucks

Nikola Šubínová

Nikola je súčasťou Starbucks už od vstupu značky na slovenský trh v roku 2016. Do Starbucks sa dostala viac menej náhodou a so značkou ju spájala láska ku káve, s ktorou pracovala aj predtým. To sa ale zmenilo pri tréningu v Brne ešte v roku 2016, kde si okamžite zamilovala celú kultúru, hodnoty a čaro Starbucks. Začínala ako Product Manager v kaviarni bratislavskom Auparku, kde sa starala o najvyššiu kvalitu produktov pre našich zákazníkov. S rozširovaním siete kaviarní dostala možnosť stáť aj pri otvorení kaviarne v nákupnom centre Central ako People Manager. Tu sa jej zameranie presunulo z produktu na tréning a rozvoj celého tímu. V rámci svojho ďalšieho rastu otvárala i kaviareň v Bory Mall, kde momentálne pôsobí ako Store Manager a zodpovedá za správny chod celej kaviarne a spokojnosť zákazníkov. Nedávno sa ujala manažérskej pozície aj v kaviarni v bratislavskom Auparku a momentálne sa stará a prevádzku dvoch obľúbených kaviarní.

Katarína Brnčalová

Zdroj: Starbucks

Store manager Katarína Brnčalová

Vedie tím skvelých ľudí v prvej kaviarni Starbucks mimo hlavného mesta. Pri zrode prevádzky v Žiline stála od samého začiatku. Pod jej úspech sa podpísali i Katkine skúsenosti zo života v írskom Dubline, kde vyštudovala vysokú školu a 10 rokov v zámorí žila a pracovala ako manažérka v rôznych oblastiach pohostinstva a retailu. Starbucks bol vždy jej šálkou kávy. Keď sa po návrate na Slovensko dozvedela, že táto sieť kaviarní mieri na sever Slovenska, neváhala a poslala svoj životopis. Jej vášňou je práca s ľuďmi a cestovanie. So svojím Caramel Macchiatom sa cíti doma v Žiline aj na svojich cestách po svete. Starbucks podľa nej priniesol do mesta pod Dubňom svetovú kvalitu a pocit globálnej spolupatričnosti. 

Sme naozaj nesmierne radi, že aj vďaka našim skvelým kolegyniam dokážeme našim zákazníkom sprostredkovať jedinečný kávový zážitok a máme radosť z každej novej členky našej medzinárodnej Starbucks rodiny.

Príďte si vychutnať lahodnú šálku vášho obľúbeného nápoja do jednej z našich kaviarní a užite si oslavu MDŽ plnú príjemných momentov s našimi skvelými kolegyňami. Vychutnajte si svoju obľúbenú kávu, doprajte si sladký dezert alebo ochutnajte niektorí z čerstvých sendvičov.

Počas svojich návštev nezabudnite,  že kedykoľvek môžete použiť svoj vlastný tumbler alebo cold cup a nechať si do neho pripraviť nápoj so zľavou 0,30 €.

Neprehliadni: Recepty na domáci peeling na telo: Tieto dokážu neuveriteľné zázraky!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE