Kvalitná káva s perfektnou chuťou: Stlač jedno tlačidlo a vychutnaj si kávu ako z kaviarne

Royal Philips, celosvetový líder v domácich spotrebičoch, dnes uviedol na trh nový plnoautomatický kávovar – sériu 5400 s LatteGo. Kávovar pripravuje rôznorodé druhy lahodnej kávy, ponúka jednoduchý zážitok z používania, pričom rýchlosť čistenia mliečneho systému LatteGo dosahuje  iba 15 sekúnd.

Séria Philips 5400 s LatteGo ponúka 12 prispôsobiteľných kávových variantov z čerstvých zŕn, od espressa do nadýchaného kapučína a prináša vám priamo domov obľúbenú čerstvú zrnkovú kávu ako z kaviarne bez nutnosti použitia komplikovaného kávovaru.

Marta Kaczmarczyk-Peersman: „V spoločnosti Philips chápeme, aká je dôležitá prvá ranná káva. Rovnako vieme, že dokonalá káva vyzerá pre každého inak, a práve preto sme vyvinuli sériu Philips 5400 s LatteGo. Nielen že pripravuje lahodnú kávu ako z kaviarne a vie sa prispôsobiť chutiam všetkých kávových nadšencov, ale intuitívny digitálny displej tento kávovar robí jednoduchým na použitie. S mliečnym systémom doteraz najrýchlejším v čistení je naozaj jednoduché používať kávovar od prípravy až po čistenie, takže všetko, čo potrebujete urobiť vy, je len si vybrať, na akej káve si práve chcete pochutnať.“

Odporúčame: Ako znížiť spotrebu plastov? Toto môžeš pre planétu urobiť aj ty!

 

 

Kvalitná káva s perfektnou penou a chuťou

Mliečny systém LatteGo pridáva na vrch vašej kávy hodvábne hladkú penu. V napeňovacej komore sa mieša mlieko so vzduchom vysokou rýchlosťou, aby sa pri správnej teplote a bez striekania na vašu šálku kávy dostala krémová vrstva mliečnej peny. Trvanlivé, 100 % keramické mlynčeky rozomelú čerstvé kávové zrná a doprajú vám ten najlepší zážitok z kávy. Systém Aroma Extract vytvára dokonalú rovnováhu medzi teplotou varenia a extrakciou arómy.

Rôzne typy kávových nápojov prispôsobené vašim jedinečným chutiam a preferenciám

Philips 5400 ponúka 12 vynikajúcich káv z čerstvých zŕn. Môžete si vytvoriť štyri používateľské profily, do ktorých si môžete uložiť svoje preferencie, ako je sila, teplota, objem nápoja a množstvo mlieka. Okrem toho funkcia pridania dávky navyše umožňuje posilniť nápoj a pridať výraznejšiu chuť vtedy, keď to najviac potrebujete.

kávovar Philips 5400 s LatteGo

Zdroj: Philips, Shutterstock

Bezproblémová používateľská skúsenosť

Intuitívny displej Philips 5400 je navrhnutý na jednoduché použitie a umožňuje ľahko vyberať a prispôsobovať si kávu. Mliečny systém LatteGo sa ľahko čistí do 15 sekúnd. Len s dvoma časťami a bez skrytých hadičiek môžete mliečny systém LatteGo jednoducho opláchnuť pod kohútikom alebo vložiť do umývačky riadu. Jedinečný filter AquaClean zaisťuje, aby ste si mohli pripraviť až 5 000 šálok bez nutnosti odvápňovania, zatiaľ čo odnímateľná varná jednotka umožňuje dôkladné vyčistenie vnútorného mechanizmu.

Navrhnuté s ohľadom na váš životný štýl

Séria Philips 5400 s prvotriednym a elegantným dizajnom LatteGo robí z kávovaru štýlový a elegantný doplnok do každej kuchyne tak, aby sa vaša káva dostala do centra pozornosti!

Pozri tiež: Luxus, z ktorého sa vám zatočí hlava: Ako býva Beyoncé a Jay-Z?

9 komentárov
Katarína Konečná

Katarína Konečná

24.09.2020 13:59

bez kávy si neviem predstaviť ráno

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

24.09.2020 19:24

Ten by sa u nás určite uplatnil

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

25.09.2020 06:08

Takýto kávovar by si u nás určite našiel miesto.

Vaše meno:

Mária Slováková

Mária Slováková

25.09.2020 12:46

Káva z takéhoto plnoautomatického kávomatu je super.

Vaše meno:

Ivana Ragulová

Ivana Ragulová

25.09.2020 18:27

Bez kávy si mnohí nevieme predstaviť začiatok dňa. A pripraviť kvalitnú kavu je umenie, ale s dobrým kávovarom je to jednoduchšie

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

26.09.2020 22:20

Jéééj, takáto mašinka by sa mi doma zišla.Kávička musí byť každý deň po raňajkách.

Vaše meno:

Marta Kendrová

Marta Kendrová

15.10.2020 12:40

Využívam podobný - výborná kávička

Vaše meno:

Jana Čipková

Jana Čipková

15.10.2020 20:36

Kávovar nemám, už dlho o ňom uvažujem.

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

20.10.2020 19:47

káva z kávovaru je taká iná

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE