Návod, ako sa cítiť viac sexy: Pomôžu ti tieto jedlá!

Toto by ste do nich nepovedali! Vyzerajú ako obyčajné suroviny či prísady do jedál, no dokážu oveľa viac, napríklad aj navodiť tú správnu sexy atmosféru vtedy, keď to potrebujete. Je dokázané, že niektoré potraviny nie sú len na jedenie, ale aj na povzbudenie dobrej nálady či sexuálnej chute a nazývajú sa afrodiziakum.

Takže ak sa pýtate, ako sa cítiť viac sexy, siahnite v danú chvíľu núdze po jednej z nasledujúcich surovín! Pridajte ich do varenia alebo z nich niečo zaujímavé vytvorte. Vtedy sa ocení nielen snaha, ale aj námaha.

Zaujme ťa: Jarná únava: Zažeň ju prostredníctvom tejto zázračnej zložky!

afrodiziakum tofu

Zdroj: Shutterstock®

Olivový olej a tofu

V tomto zozname sa nájdu aj vegetariáni, ktorých poteší, že na ňom nefiguruje mäso, ale tofu. Obsahuje veľa bielkovín a dodá aj veľa energie, čo v konečnom dôsledku podporuje sexuálnu výdrž. Niektoré štúdie dokonca hovoria, že tofu dokáže nahrádzať aj prirodzený estrogén!

 

Čo tak si spraviť plátok tofu na olivovom oleji? Ten je dobrý na zvýšenie krvného obehu a s ním aj viac energie na vzrušenie.

 

Pozri aj: Kedy je najlepší čas na sprchu? Prezradíme ti viac!

mušle sú afrodiziakum

Zdroj: Shutterstock®

Mandle a mušle

Napadlo by vám, že obyčajné mandle môžu byť afrodiziakom? Mandle dokážu podporovať prekrvovanie v reprodukčných orgánoch, čo samozrejme napomáha aj sexuálnej chuti. Takže ak ju nemáte, pridajte do menu práve tento druh orechov.

 

Známym afrodiziakom sú aj mušle akéhokoľvek druhu. Obsahujú aminokyseliny, ktoré podporujú tvorbu sexuálnych hormónov v mužoch aj ženách. Je v tom však háčik, mali by sa jesť surové, čo nie je pre mnohých žiadna výhra.

3 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

05.04.2018 07:37

Zaujimave studium .....ja stale tvrdim ze maso je jedna otrava( samozrejme pokial nie je domace) ....... kedze do vsetkeho ci uz varenia alebo pecenia pouzivam olivovy olej, tak si myslim ze uz to je spravny krok k dobrej a povzbudivej nadale.... morske plody milujem a bohuzial este som neprisla na chut tofu syru...... skusala som aj ochuteny a tak no neviem neviem...

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

05.04.2018 09:03

tofu, mandle, olivový olej mám veľmi rada a konzumujem veľmi často... no mušliam som na chuť neprišla :-)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

05.04.2018 15:08

Síce je to zaujímavé čítanie no moc tomu neverím olivový olej používam bežné a mandle mam tiežrada

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE