Najhorúcejšie tetovacie trendy v roku 2024: Čo je "in" a čo je "out"?

Tetovanie je mnohokrát omnoho viac, ako proces vytvárania trvalého obrazu alebo vzoru na pokožke. Nie je to len atrament na koži. Sú to výroky, vyjadrenia vlastných pocitov a reflexie osobného štýlu. Každý z nás je individuálny, no držať krok s trendmi v tetovaní vie byť skutočne vzrušujúce a inšpirujúce!

Nový rok je tu a s ním aj nová vlna atramentovej elegancie, ktorá sa reprezentuje, že bude nadčasová a trendy. Poďme dať spoločne zbohom starým motívom a prijmime nové inšpirácie a nápady v tejto oblasti. V roku 2024 sa bude klásť dôraz na estetický minimalizmus výrokov a afirmácii, ktoré ponúkajú hlboké spojenie medzi telom a dušou. Na druhej strane sa môžeme tešiť aj na zvieracie tetovania, mikromotívy, drobné tetovania a novu éru jemného atramentu. 

Pozri aj: VIDEO: Ako sa zbaviť vrások na krku, ovisnutej kože a dvojitej brady

Trendy v tetovaní v roku 2024

Tetovania sú hlboko osobné a najdôležitejšie je, aby sa vám to páčilo. Krása týchto tetovacích trendov spočíva v ich prispôsobivosti, ktorá vám umožní robiť si vlastne body art osobné príbehy a priania.

 

Bude to najmä o dizajne v spojitosti s hlbšou úrovňou myšlienky. Musí to s vami však rezonovať,preto je skutočne dôležité vyberať afirmácie, s ktorými ste stotožnení a nechať atrament porozprávať váš jedinečný príbeh. 

Odporúčame: TELO AKO PLÁTNO - o tetovaní od A po Z

1. Krátke afirmácie

Jednotlivé písmená, ktoré majú sentimentálnu hodnotu, boli v posledných rokoch populárnou voľbou tetovania, najmä iniciály blízkych. V roku 2024 to nahradia afirmácie.

Afirmácie a pozitívne vyhlásenia sú pre vás krásnou každodennou pripomienkou a očakávame, že tento rok uvidíme veľa podobných tetovaní. Vyberajte si afirmácie a krátke správy, ktoré majú silný vplyv s nádychom pozitivity.

Prečítaj aj: Pozitívne afirmácie na každý deň, aby ste vstúpili do roku 2024 radostne

Trendy tetovania v roku 2024

Zdroj: Instagram/xoxotattoo

Trendy tetovania v roku 2024

Zdroj: Instagram/savingbambi

tre

Zdroj: Instagram/savingbambi

2. Jemné zvieracie tetovanie

Namiesto zložitých, farebných portrétov budú v móde aj jemné zvieracie motívy. Celebrity ako Rita Ora a Kendall Jenner sú známe fanúšičky týchto jemných tetovaní. Jemná technika sa hodí k detailným ilustráciám zvierat či kvetov, ktorých v tomto roku očakávame oveľa viac. Na tomto trende sa nám obzvlášť páči, že je všestranný a dá sa prispôsobiť osobným preferenciám.

Tip pre vás: Nenápadné tetovanie, ale na dosť netradičnom mieste: Au, to muselo bolieť!

Trendy tetovania v roku 2024

Zdroj: Instagram/savingbambi

Trendy tetovania v roku 2024

Zdroj: Instagram/savingbambi

Trendy tetovania v roku 2024

Zdroj: Instagram/savingbambi

3. Drobné tetovanie alebo mikromotívy

Zbohom širokým líniám, mikromotívy vitajte! Zatiaľ čo väčšie tetovania so širšími líniami, ako sú mandaly, boli predtým populárnou voľbou tetovania, v roku 2024 ideme podľa vzoru Hailey Bieber. 

Tesne pred novým rokom si modelka dala malé tetovanie (presnejšie mini mašličku), čím aj ona udala tón tetovaniam v roku 2024. Mini ozdôbky, ktoré na pokožke pripomínajú jemné šperky, sú ako stvorené pre tetovacích začiatočníkov, keďže majú premyslenú škálu bodiek a čiar.

Bude vás zaujímať: Najstaršia tatérka na svete: 106-ročná Filipínčanka

Trendy tetovania v roku 2024

Zdroj: Instagram/xoxotattoo

Trendy tetovania v roku 2024

Zdroj: Instagram/savingbambi

Trendy tetovania v roku 2024

Zdroj: Instagram/slavenavena

Tetovania, ktoré sú OUT:

  • Mandaly
  • Portréty
  • Listy
  • Polynézske vzory
  • Tetovania s nádychom hororu
  • Veľké tetovanie na rukách
  • Námorné dizajny
out tetovania pre rok 2024

Zdroj: Depositphotos

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE