Valentínske rande DOMA?! Máme pre vás zopár zamilovaných tipov!

Sviatok zaľúbených klope na dvere a my máme stále obmedzené možnosti pre prebiehajúcu pandémiu. Valentínske rande tak zdanlivo nebude ako predtým. Dovolíme si tvrdiť, že sa mýlite, pretože zaujímavý program s tým, koho milujete, si môžete pokojne spraviť aj v pohodlí domova. My sme si pre tých menej kreatívnych pripravili galériu tipov na to, ako stráviť deň zaľúbených vo dvojici, hoci aj v karanténe.

Láska hory prenáša

Veríme, že ste si Sviatok svätého Valentína predstavovali úplne inak. Možno ste sa so svojou polovičkou chystali na romantický film do kina, možno ste si chceli zájsť na romantickú večeru pri sviečkach a možno ste chceli vyraziť na wellness pobyt vo dvojici. Jediná cesta, ktorú však momentálne podnikáte je cesta z obývačky do kúpeľne a vrcholom gastronomického vyžitia sa stala donáška.

Aj keď to možno znie trocha depresívne, musíme sa na veci pozerať z inej perspektívy a tak trocha aj cez ružové okuliare. V súčasnej situácii totiž môžeme byť vďační za to, že so svojou milovanou osobou vôbec môžeme byť v jednej miestnosti a môžeme si tak navzájom užívať svoju prítomnosť. A my vám k tomu poradíme už len to, ako si to okoreniť!

Inšpiruj sa: Čo robím zle?! Zisti, ako mraziť chlieb, aby bol vždy ako čerstvý

4 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

10.02.2021 07:21

Výborné tipy, určite by si prišiel na svoje každý!

Vaše meno:

Juraj Podmanický

Juraj Podmanický

11.02.2021 22:48

Láske radiť netreba, lásku treba iba udržiavať pri živote aby nezomrela a hlavne nenechávať si ju pre seba, ale čo najviac jej rozdať.

Vaše meno:

Anton Marek

Anton Marek

18.03.2021 21:59

joga pre páry doma bez dozoru by mohla skončiť aj na pohotovosti

Vaše meno:

Hana Tvrdá

Hana Tvrdá

13.02.2022 11:31

My třeba trávíme Valentýna rádi doma, otevřeme si dobrou láhev vína, uvaříme si dobrou večeři, já upeču nějakou dobrotu.. A hlavně jsme rádi, že jsme spolu a upřímně, v domácím prostředí je nám stejně lépe.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE